شماره تماس: 09397074350 پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

قوانین و مقررات

 

هنگام استفاده از محتویات سایت و گرفتن راهنمایی های مختلف از طریق این سامانه (ویلا360) ، دانستن مقررات و شرایط استفاده زیر لازم است. 

 

قوانین و تعهدات سایت ویلا360

1. وب سایت ویلا360 دات کام (Vila360.com) تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2. زمینه فعالیت سایت "ویلا 360"، در سه مقوله جدا است: خدمات مهندسی، خدمات املاک و تا حدودی خدمات گردشگری. حوزه فعالیت این سایت به استان مازندران محدود می شود.

3. تمام مشخصه های درج شده  در سایت (فایل املاک) توسط نیروهای سایت ویلا360 تصویربرداری و پردازش و ثبت شده است. از این رو، سایت ویلا360 صحت این اطلاعات را به صورت کامل تأیید می کند. در واقع، صحت آدرس و ارتباط تصاویر را تایید کامل می کنیم. اما اطلاعات دیگر، مانند وضعیت سند و متراژ زمین و دیگر موارد، دقیقاً آن چیزی است که مالک یا نماینده او به کارشناسان ما اعلام می کنند. طبیعی است که صحت آن از کنترل سایت خارج باشد. هرچند، ما با دقت بسیار از هرگونه درج اطلاعات ناصحیح پرهیز می کنیم. و مواردی که ممکن است ناصحیح باشد، با هشیاری مورد دقت قرار می دهیم.

4. سایت ویلا360 فقط نمایش دهنده مشخصه بوده و در معاملات ملکی هیچ گونه منفعتی ندارد. لطفاً قبل از انجام هرگونه معامله، با منابع موثق مشورت کرده و با رعایت نکات امنیتی اقدام نمائید. البته می توانید از صفحه "مشاوره و راهنمایی" سایت استفاده کرده و ما برای شما لینک ها و مطالب مفیدی قرار داده ایم.

5. سایت ویلا360 تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل های برخی از مشخصه ها را بدون اطلاع قبلی حذف نماید. مگر در مواردی که بر اساس قرارداد شفاهی و یا کتبی، تعهد کرده است تا بازه زمانی مشخص، آن ها را حفظ و جهت مشاهده در اینترنت نمایه نماید.

6. اطلاعات وارده یا ویرایش شده توسط اعضاء بعد از تأیید توسط سایت ویلا360 نمایش داده می شود.

7. عضویت در سایت ویلا360 برای همگان آزاد نیست. جهت عقد قرارداد و همکاری با این سایت، می توانید با استفاده از صفحه "تماس با ما" و از طریق راه های ارتباطی، درخواست همکاری خود را ارسال نمایید.ما مشتاقانه با همکاران فعال و علاقمند به تجارت الکترونیک همکاری خواهیم کرد.

8. مالکان و نمایندگان آنها، با ثبت اطلاعات تماس خود در سایت، مسلم است که با دریافت تماس و پیام از طریق عموم افراد موافقت نموده اند.

9. سایت ویلا360 برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم (دریافت پیام در صندوق پیام، املاک جدید، خبرنامه و...) به شما پیامک و ایمیل ارسال می کند. شما با عضو شدن در سایت و یا عضو شدن در خبرنامه، موافقت خود را با دریافت اینگونه پیام ها از سایت اعلام می دارید.

10. سایت ویلا360 ممکن است جهت انطباق با قوانین جاری کشور، "قوانین و تعهدات" را مورد تجدیدنظر قرار دهد. مخاطبان محترم، لازم است هرچند مدت یک بار از این صفحه دیدن نمایند تا با تغییرات نهایی آشنا شوند.

11. در صورت مشاهده هر گونه مشکل و مسئله، می توانید از طریق لینک های ارتباطی در بخش "تماس با ما" به ما اطلاع دهید.

12. کاربران (آنهایی که به نوعی با ویلا360 قرارداد همکاری ثبت مشخصه بسته اند) قبول می کنند که کلیه شرایط و مقررات مندرج در این متن را مطالعه کرده و پذیرفته اند. 

 

 

 

شرایط استفاده » رازداری، حریم خصوصی و امنیت

1. کاربران با ثبت نام خود در وب‌سایت "ویلا360"، اجازه انتشار اطلاعات خود را بدون محدویت به سایت می‌دهند.

2. كاربرانی كه مشخصه درج نموده اند تنها دارندگان اطلاعات جمع‌آوری شده در سایت ویلا360 هستند.

3. اطلاعات خصوصی کاربران سایت مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش، اجاره، اشتراک یا هر استفاده غیر مرتبط، قرار نخواهد گرفت ولی چنانچه این اطلاعات در جایی خارج از محل تعیین شده از جمله (و نه محدود به) «مشخصات كاربری» ثبت شوند، محرمانه نخواهند بود.

4. سایت دارای لینک‌هایی به سایر سایت‌ها می‌باشد. لطفا توجه داشته باشید که سایت هیچ گونه مسوولیتی در قبال فعالیت‌های این سایت‌ها نخواهد داشت و به کاربران خود توصیه می‌کند که در هنگام مرور سایت‌های مذکور حتما قوانین مربوط به امنیت خصوصی آنها را مطالعه فرمایند.

5. سایت ممکن است روی کامپیوتر شما cookie ذخیره کند.

6. سایت ممکن است تغییراتی در مواد حریم خصوصی (Privacy Policy) اعمال کند که در این صورت، کاربران سایت از طریق آدرس پست الکترونیکی و یا اعلان در سایت از این تغییرات آگاه خواهند شد.

7. حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء می‌باشد و سایت مسوولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور اعضاء ندارد.

 

 

هشدار کلاهبرداری

1. از آنجا كه کاربران بصورت مستقیم با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای وجود نخواهد داشت بایستی دقت داشته باشند که در معاملات، جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

2. سایت ویلا360 هیچ گونه منفعتی در معامله بین خریدار و فروشنده ندارد و صرفاً نمایش دهنده مشخصه های درج شده توسط کاربران می‌باشد.

3. آگهی‌ها در سایت ویلا360، توسط "واحد تصویربرداری و ثبت مشخصه" درج می‌شوند و ویلا360 صحت نشانی، انطباق تصاویر و صحت ابعادی مشخصه را تأیید می کند. به بیان دیگر، مساحت تقریبی جزء آن دسته از پارامترهایی است که ویلا360 تضمین می کند که مقادیر آنها با مقادیر واقعی هماهنگی بالایی داشته باشد، اما اینکه به طور مثال نوع سند اعلام شده از سوی کاربر جهت ثبت در سایت، با آنچه در واقعیت وجود دارد، یکسان باشد، از حیطه تعهدات سایت ویلا360 خارج است.

4. بازدیدکنندگان باید قبل از انجام هرگونه معامله، شخصا نسبت به تایید اطلاعات از روشهای متعارف اقدام نمایند.

5. همچنین، مخاطبان محترم سایت، می توانند از اطلاعات مفیدی که در قسمت "مشاوره و راهنمایی املاک" برای شما تهیه کرده ایم سود جسته و نیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرند.