گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

هتل تخت جمشید کلاردشت

از هتل های باسابقه و باکیفیت کلاردشت

هتل آپارتمان تخت جمشید

هتل آپارتمان تخت جمشيدباوسعت 4700 مترمربع  درمنطقه سرسبزوزيباي كلاردشت دريك كيلومتري مركزشهرواقع شده است. تخت جمشيد با نماي روبه جنگل زيباي رشته كوه البرزبا ظرفيت 44 نفرداراي دوواحديكخوابه وشش واحددوخوابه مي باشد. واحدهاي يكخوابه داراي يك اتاق خواب (يك تخت دونفره ويك تخت يكنفره) هال پذيرايي ،آشپزخانه اپن وسرويس بهداشتي فرنگي وتراس مي باشد. واحدهاي دوخوابه داراي دواتاق خواب (يك تخت دونفره وچهارتخت يكنفره) هال پذيرايي،آشپزخانه اپن وسرويس بهداشتي مي باشد.ازامكانات ديگرهتل آپارتمان تخت جمشيد مجموعه استخر سرپوشيده به صورت گريل،سونا(بخاروخشك) و جكوزي مي باشد. تالارتخت جمشيد از مزاياي ديگراين مجموعه مي باشدكه داراي سالن مجزا(خانم ها و آقايان) و رستوران مستقل باظرفيت حدود 700 نفرجهت برگزاري همايش،سمينار ومراسم عقدوعروسي مي باشد.

کلاردشت - ابتدای جاده اجابیت

در نقشه

منو ببر اونجا (نقشه گوگل)

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق