شهر کلاردشت

 

کلاردشت، بهشت گردشگری ایران

کلاردشت شهری است در شمال و در غرب استان مازندران، در نزدیکی شهرستان های چالوس و عباس آباد. موقعیت دقیق، مسیرهای دستری و اطلاعات کاملی را در صفحه "کلاردشت کجاست؟" خواهید یافت.

 

 

 

اگر قصد سفر و اقامت در کلاردشت زیبا را دارید، می توانید با مراجعه به بخش "ویلاهای اجاره ای کلاردشت" اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو نمایید. برای آشنایی سریع با شهرستان کلاردشت می توانید از بخش "تصاویر" و البته بخش "تور مجازی کلاردشت" استفاده کنید. در بخش تور مجازی، تصاویر کروی بسیاری از نقاط مختلف کلاردشت تهیه کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. "جاهای دیدنی کلاردشت" و "آشنایی با محله های کلاردشت" از بخش های جذاب دیگری است که پیرامون جاذبه های توریستی و مراکز تفریحی کلاردشت اطلاعات جامعی را ارائه می دهد. "اطلاعات شهری کلاردشت" نیز بخش دیگری است که در آن شماره تماس ها و نشانی های بسیاری از کسب و کار ها و مراکز ضروری کلاردشت را برای شما فرآهم آورده ایم. 

 

 

تصویر منتخب

تصویرکلاردشت، منطقه پیمبور |  در مورد تصویر زیر، در هوای آفتابی، در قسمت بالا سمت چپ تصویر، می می توانیم  کشتی های پهلو گرفته در بندر نوشهر را در فاصله شصت کیلومتری مشاهده کنیم. در چنین لحظه ای، اگر یک دوربین شکاری در دست داشته باشیم، که چه بهتر!