خدمات مهندسی ساختمانخدمات املاکدر کلاردشت

ارتباط با مدیریت۰۹۳۵۱۲۰۹۵۱۶

[section background_image="images/articles/mazandaran-kelardasht-map-101.jpg" speed="6" background_position="center" background_repeat="no-repeat" max_width="100%" force_fullwidth="yes" padding="200px 0px 154px 0px" text_align="center" text_shadow="0px 0px 0px #ffffff" video_loop="no" video_autoplay="no" video_overlay="no"] [/section]

 

 

[heading style="modern-2-dark" heading="h1" color="#b97731" style_color="#8f591e" size="24" scroll_reveal="scale 20%"]نقشه کلاردشت[/heading]

نقشه شهر کلاردشت » مسیرهای دسترسی تا نقشه کوچه‌ها و خیابان‌ها 

 

کلاردشت یکی از شهرهای استان مازندران است که در همسایگی چالوس قرار دارد. شهری است پر از جاذبه‌های طبیعی که البته در گوشه و کنار این شهر پراکنده‌اند. برای استفاده حداکثری از نقاط بکر طبیعی و جاهای دیدنی فوق العاده آن، بایستی با این شهر آشنا بود. بنابراین، اگر برای اولین بار است که قصد سفر به این شهر را دارید، لازم است اطلاعات تان را بالا برده و همین بار اول، مانند یک گردشگر حرفه‌ای وقت خود را به درستی استفاده کرده و با استفاده از مطالبی که در اینجا برای شما فراهم کرده‌ایم نشانی مکان‌ها و نقاط مورد نظر خودتان را به سرعت از روی نقشه بیابید و دیگر برای پرس و جو از این و آن معطل نشوید. بسیاری از جاذبه‌های گردشگری کلاردشت را بر روی نقشه نشان داده‌ایم. هرچند در بخش‌های دیگر، مانند [تور مجازی کلاردشت] که بر روی نقشه گوگل، نقاط گردشگری کلاردشت را به همراه تصاویر ۳۶۰ تهیه کرده‌ایم نیز احتمالا بسیار برای شما مفید باشد و امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

می‌خواهیم از دور شروع کنیم، از آسمان کلاردشت! تصویر هوایی البرز میانی که شهرهای تهران و کرج و چالوس و مرزن آباد و کلاردشت در آن مشخص هستند. اگر به خوبی به این تصویر نگاه کنید، بسیاری از چیزهایی که بایستی بدانید را فراخواهید گرفت و به دید بسیار خوبی به این منطقه از شمال کشور خواهید رسید. این تصویر از نرم افزار گوگل ارث تهیه شده است و در آن پستی و بلندی کوه ها به صورت سه بعدی به نمایش درآمده است. 

 

عکس هوایی کلاردشت از تهران تا چالوس که در آن کلاردشت نیز مشخص است

 

در تصویر بالا » کادر سبز رنگ، شهرستان کلاردشت است. شهری به ابعاد تقریبی ۱۰ در ۱۵ کیلومتر. با جمعیت حدود ۲۶۰۰۰ نفر در سال ۱۳۹۸ و حدود سی محله و روستا. همانطور که مشاهده می‌کنید کلاردشت به صورت مستقیم با دریا در ارتباط نیست و برای دسترسی به دریا نیازمند عبور از جنگل‌ها کوه‌های قرار گرفته در شمال خود است. در واقع کلاردشت، دشتی است در تراز ۱۲۵۰ متری از دریا که هوایی کوهستانی و طبیعتی کوه‌پایه‌ای دارد. به شهر کرج، تهران، سیاه بیشه، شهرستانک، چالوس و نمک آبرود در تصویر بالا توجه کنید تا دید بسیار خوبی نسبت به موقعیت جغرافیایی قرار گیری کلاردشت در منطقه شمال پیدا کنید.

 

 

 

 

 


مطالب مرتبط