خدمات مهندسی ساختمانخدمات املاکدر کلاردشت

ارتباط با مدیریت۰۹۳۵۱۲۰۹۵۱۶

عکس روستای کلاردشت مزرعه

روستا های کلاردشت

آشنایی با «محله های کلاردشت»

 نام کلاردشت را احتمالاً شنیده اید! نام شمال در اکثر اوقات همنشین می‌شود با نام چالوس. و یک مقدار آن سو تر، کلاردشت. بله، این دو شهر مازندران بسیار به هم نزدیکند. از سال ۱۳۹۲ کلاردشت به صورت مستقل، نام شهرستان به خود گرفته و حالا دیگر شهرستانی است برای خودش! در اینجا با هم مروری می‌کنیم بر تمام نقاط کلاردشت، محله های زیبا و اطلاعات فراوانی که می‌تواند برای آشنایی با شهر کلاردشت بسیار مفید باشد.

نقشه روستاهای کلاردشت

بهترین روش آشنایی، مشاهده نقشه است!

در کلاردشت، ما در کنار شماییم!

از ما می‌پرسند بهترین محله کلاردشت کجاست؟ چه برای اقامت کوتاه مدت و اجاره شبانه، چه برای یافتن منطقه مناسب برای خرید زمین و ویلا و به طور کلی دانستن شرایط زندگی در کلاردشت. طور دیگری هم این سوال را می‌پرسند. که گران‌ترین جای کلاردشت کجاست؟ که از روی پاسخ پی ببرند که بهترین جای کلاردشت کجاست؟ ما می‌گوییم بهترین جای کلاردشت بسته به این است که از کلاردشت چه می‌خواهیم. شلوغی می‌خواهیم، یا سکوت و آرامش؟ ویلاهای لوکس می‌خواهیم یا طبیعت سرسبز. و جالب اینکه کلاردشت هر دوی این ها را دارد. بیشتر ویلاهای لوکس در ناحیه شهری است و بیشتر طبیعت سرسبز در مناطق روستایی و این منطقی است. اما باید یک نکته را گفت که این اختلاف چندان نیست. طبیعت گردی و هوای خنک و سالم کلاردشت، معمولا معیارهای اصلی جذب سرمایه گذار و توریست است. به این خاطر است که می‌گوییم تقریباً همه جای کلاردشت یکسان و به یک کیفیت است. با مشاهده اطلاعات فراوانی که در اینجا فراهم آوردیم، امیدواریم به شناخت نسبی خوبی از نقاط مختلف کلاردشت دست یابید و تا آنجا که ممکن است از طریق اینترنت، این مقصد گردشگری مشهور را معرفی کرده باشیم.

اگر قصد اقامت در کلاردشت را دارید، می‌توانید از قسمت «اجاره خانه روستایی در کلاردشت» کلبه یا خانه و ویلای مورد نظر خود را یافته و اجاره نمایید. یکی از بخش های عمده و فعال ما همین زمینه اجاره شبانه اقامتگاه در کلاردشت است که موارد بسیار متنوعی وجود دارد در سراسر نقاط کلاردشت که می‌تواند به صورت چند روز اجاره کرده و از طبیعت و هوای خوش کلاردشت بهره ببرید. که کلاردشت ده ها سال است که مردمی خونگرم و مهمان نواز دارد.

همچنین اگر قصد خرید خانه روستایی در کلاردشت را دارید، چه عالی! ما موارد بسیاری داریم. مشابه آن چیزی که در ذهن دارید. طبیعتی سرسبز و فضایی مملو از آرامش. می‌توانید از بخش «ویلاهای فروشی کلاردشت» استفاده کنید برای یافتن مورد دلپسند خود. هرچند موارد دیگری هست که به ما بگویید، لینک ش را برای شما می‌فرستیم. و خوشحال می‌شویم در مسیر خرید ملکی درجه یک در کنار شما باشیم.

اگر قصد خرید زمین در کلاردشت را هم دارید، ما اینجا هستیم. نقشه طرح هادی روستاهای کلاردشت را در اختیار داریم و به سادگی و به صورت رایگان شما را از نوع کاربری زمین مورد نظر آگاه می‌کنیم و کمک می‌کنیم به شما که برسیم به معامله ای سالم و از نظر اقتصادی هوشمندانه و حرفه ای. می‌توانید از برخی «زمین های فروشی کلاردشت» دیدن کنید. البته موارد فراوان دیگری هست که در سایت به نمایش در نیامده. اما خیال تان از بابت تنوع و سلامت راحت راحت باشد.