ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

fas fa-pencil-ruler

قوانین و مقررات

هنگام استفاده از محتویات سایت (ویلا۳۶۰) ، دانستن مقررات و شرایط استفاده زیر لازم است.
قوانین و تعهدات سایت ویلا۳۶۰
۱. وب سایت ویلا360 دات کام (Vila360.com) تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
۲. زمینه فعالیت سایت "ویلا 360"، در سه مقوله جدا است: خدمات مهندسی، خدمات املاک و خدمات گردشگری. حوزه فعالیت این سایت به استان مازندران محدود می شود.
۳. تمام مشخصه های درج شده در سایت (فایل املاک) توسط سایت ویلا360 تصویربرداری و پردازش و ثبت شده است. از این رو، سایت ویلا360 صحت اطلاعات نشانی و تصاویر مرتبط با آن را به طور کامل تأیید می کند. و البته این مطلب را نیز بیان می کنیم که صحت اطلاعاتی مانند وضعیت سند و متراژ زمین و مساحت بنا و دیگر موارد، آن چیزی است که مالک یا نماینده او به کارشناسان ما اعلام می کنند. طبیعی است که بررسی صحت آن از کنترل سایت خارج باشد. با این حال، تا آنجا که میسر است سعی بر آن است که با دقت بسیار از درج هرگونه اطلاعات مشکوک و ناصحیح پرهیز شود
۴. سایت ویلا360 فقط نمایش دهنده مشخصه بوده و در معاملات ملکی هیچ گونه منفعتی ندارد. لطفاً قبل از انجام هرگونه معامله، با منابع موثق مشورت کرده و با رعایت نکات امنیتی اقدام نمائید. البته می توانید از صفحه "مشاوره و راهنمایی" سایت استفاده کرده و ما برای شما لینک ها و مطالب مفیدی قرار داده ایم.
۵. سایت ویلا360 تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل های برخی از مشخصه ها را بدون اطلاع قبلی حذف نماید. مگر در مواردی که بر اساس قرارداد شفاهی و یا کتبی، تعهد کرده است تا بازه زمانی مشخص، آن ها را حفظ و جهت مشاهده در اینترنت نمایه نماید.
۶. اطلاعات وارده یا ویرایش شده توسط اعضاء بعد از تأیید توسط سایت ویلا360 نمایش داده می شود.
۷. عضویت در سایت ویلا360 برای همگان آزاد نیست. جهت عقد قرارداد و همکاری با این سایت، می توانید با استفاده از صفحه "تماس با ما" و از طریق راه های ارتباطی، درخواست همکاری خود را ارسال نمایید.ما مشتاقانه با همکاران فعال و علاقمند به تجارت الکترونیک همکاری خواهیم کرد.
۸. مالکان و نمایندگان آنها، با ثبت اطلاعات تماس خود در سایت، مسلم است که با دریافت تماس و پیام از طریق عموم افراد موافقت نموده اند.
۹. سایت ویلا360 برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم (دریافت پیام در صندوق پیام، املاک جدید، خبرنامه و...) به شما پیامک و ایمیل ارسال می کند. شما با عضو شدن در سایت و یا عضو شدن در خبرنامه، موافقت خود را با دریافت اینگونه پیام ها از سایت اعلام می دارید.
۱۰. سایت ویلا360 ممکن است جهت انطباق با قوانین جاری کشور، "قوانین و تعهدات" را مورد تجدیدنظر قرار دهد. مخاطبان محترم، لازم است هرچند مدت یک بار از این صفحه دیدن نمایند تا با تغییرات نهایی آشنا شوند.
۱۱. در صورت مشاهده هر گونه مشکل و مسئله، می توانید از طریق لینک های ارتباطی در بخش "تماس با ما" به ما اطلاع دهید.
۱۲. کاربران (آنهایی که به نوعی با ویلا360 قرارداد همکاری ثبت مشخصه بسته اند) قبول می کنند که کلیه شرایط و مقررات مندرج در این متن را مطالعه کرده و پذیرفته اند. 
شرایط استفاده » رازداری، حریم خصوصی و امنیت

۱. کاربران با ثبت نام خود در وب‌سایت "ویلا360"، اجازه انتشار اطلاعات خود را بدون محدویت به سایت می‌دهند.

۲. كاربرانی كه مشخصه درج نموده اند تنها دارندگان اطلاعات جمع‌آوری شده در سایت ویلا360 هستند.

۳. اطلاعات خصوصی کاربران سایت مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش، اجاره، اشتراک یا هر استفاده غیر مرتبط، قرار نخواهد گرفت ولی چنانچه این اطلاعات در جایی خارج از محل تعیین شده از جمله (و نه محدود به) «مشخصات كاربری» ثبت شوند، محرمانه نخواهند بود.

۴. سایت دارای لینک‌هایی به سایر سایت‌ها می‌باشد. لطفا توجه داشته باشید که سایت هیچ گونه مسوولیتی در قبال فعالیت‌های این سایت‌ها نخواهد داشت و به کاربران خود توصیه می‌کند که در هنگام مرور سایت‌های مذکور حتما قوانین مربوط به امنیت خصوصی آنها را مطالعه فرمایند.

۵. سایت ممکن است روی کامپیوتر شما cookie ذخیره کند.

۶. سایت ممکن است تغییراتی در مواد حریم خصوصی (Privacy Policy) اعمال کند که در این صورت، کاربران سایت از طریق آدرس پست الکترونیکی و یا اعلان در سایت از این تغییرات آگاه خواهند شد.

۷. حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء می‌باشد و سایت مسوولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور اعضاء ندارد.

قوانین و شرایط سایت ویلا۳۶۰
پزشک بایستی رازدار باشه، و مشاور املاک هم باید، حتی بیشتر!

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما