گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

فاصله تهران تا کلاردشت

فاصله کلاردشت تا تهران

فاصله تهران تا کلاردشت، از مسیر آزاد راه حدود سه ساعت در شرایط ترافیکی روان

کلیک کنید  »  مشاهده مسیر در نقشه گوگل به همراه ترافیک آنلاین

فاصله تهران تا کلاردشت در نقشه گوگل

فاصله کلاردشت تا تهران

فاصله تهران تا کلاردشت حدود ۱۳۰ کیلومتر است. برای طی این مسافت حدود سه ساعت زمان لازم است. (از میدان آزادی تا مرکز شهر کلاردشت). این زمان برای یک ترافیک نیمه شلوغ و معمولی است، یعنی غیر از روزهای پنج شنبه. در پنج شنبه ها و تعطیلات که ترافک سنگین است، این عدد می‌تواند به پنج ساعت نیز برسد. جالب است بدانید پیش از افتتاح فاز یک آزادراه تهران شمال که در ابتدای سال ۱۳۹۹ شروع به کار کرد، این مدت در بهترین شرایط ۵ ساعت بود. اما در حال حاضر، علاوه بر راحتی بیشتر و ایمنی بسیار، قسمت‌های خسته کننده مسیر کنار گذاشته شده و مسافران از شمال تهران، بدون اینکه لازم باشد ابتدا به کرج بروند، به سمت استان مازندران حرکت می کنند.

می گویند این جاده یکی از چهار جاده زیبای ایران است. این گفته به احتمال زیاد درست نیست، اما واقعیت این است که هرچه در این مسیر جلوتر می‌رویم، بر سرسبزی و طراوت فضا افزوده می شود. ممکن است مقداری از مسیر را در منطقه سیاه بیشه در مه فرو روید، صبر کنید و با احتیاط پیش روید، به پیچ و خم های هزارچم کندوان می‌رسید، سپس به هفت خواهران و رستوران های لوکس و فراوان بین راهی و البته شوق رسیدن به مقصد و آرامش یافتن در تعطیلات.

توجه داشته باشید، در بعضی از تعطیلات خاص مانند نوروز و اعیاد دیگر این جاده یک طرفه می شود. حتما از طریق شماره تلفن 141 و سایت آن، یا اپلیکیشن آن، از وضعیت باز بودن این مسیر بسیار حیاتی مطلع شوید. دوربین های نظارتی بسیاری تصاویر تقریباً آنلاین این مسیر را از طریق همان سایت به شما نشان می دهند. مسیرهای دیگر منتهی به مازندران هراز و فیروزکوه می‌باشد که می‌توانید برای یافتن آنها به نقشه مراجعه کنید.

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق