گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

قیمت زمین کلاردشت

قیمت زمین در مناطق مختلف کلاردشت

به روز رسانی : ۲۰ آبان ۱۴۰۲

حدوده بازه قیمت زمین

 ارزش هر مترمربع زمین در کلاردشت را به تفکیک هر محله آورده ایم. به صورت خلاصه به تاریخ امروز قیمت زمین‌های «داخل بافت» از متری ۷ شروع می‌شود تا ۲۳ میلیون تومان. زمین‌های خارج بافت نیز از متری یک شروع می‌شوند تا چهار میلیون. 


ما به این خاطر این اعداد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که ... 


با دقت بخوانید تا خریدارانی آگاه و خوشبین و هم‌زمان با خوشبینی، دقیق باشیم. و اینطور جامعه‌ای بهتر خواهیم داشت.

دریافت مشاوره رایگان

تماس بگیرید! 

اشراف کاملی نسبت به منطقه کلاردشت داریم. هر سوالی داشته باشید، ما پاسخگو هستیم. از قیمت ملک در نقاط مختلف کلاردشت گرفته تا در مورد قوانین جاری بر مجوز ساخت و پارامترهای تاثیرگذار بر ارزش منطقه‌ای و توجیه سرمایه‌گذاری. از اینکه به ما اطمینان می‌کنید، خوشحالیم. آگاهی بخشی و دادن اطلاعات کامل و درست را دوست داریم : راحت باشید و هر سوالی دارید از ما بپرسید..

کارشناس ارشد بخش املاک

تماس با بخش املاک

| مهندس رضا طهماسبی |

۰۹۱۱۳۶۸۸۵۰۰ 

زمین های فروشی کلاردشت!

آنچه از تنوع فایل های فروشی انتظار دارید!

زمین های داخل بافت

قیمت زمین در حسن کیف

منطقه سردار جنگل (خیابان شهید معصومی فعلی و نصیری سابق)

متری ۱۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان تا ۲۸/۰۰۰/۰۰۰ در دامنه جنگل

منطقه گرکپس

پایین دست متری ۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تا ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ در ارتفاعات

منطقه مدرس

 از ۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تا ۱۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان

خیابان فرهنگیان و وصال و میرزاآقاجانی

 از ۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تا ۱۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان 

 شهرک هوانیروز (پامچال)

 از ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تا ۱۴/۰۰۰/۰۰۰

 مناطق مرکزی و داخل بافت بومی محل

از ۸/۵۰۰/۰۰۰ تا ۱۰/۰۰۰/۰۰۰

مناطق به سمت باران سبز (داخل بافت)

از ۸/۰۰۰/۰۰۰ تا ۱۲/۰۰۰/۰۰۰

حسن کیف با تلفظ (Hasan Kif) و یا با تلفظ احتمالاً صحیح‌تر (Hasan Keyf) مرکز شهرستان کلاردشت می‌باشد. در سال‌های اخیر به جای استفاده از «حسن کیف» معمول شده که از لفظ «شهر کلاردشت» استفاده می‌کنند. کلاردشت بیش از شصت سال سابقه شهرداری داشته و شهرداری هم همواره در همین حسن‌کیف واقع بوده است. کاخ نیمه ساخته رضاشاهی و یا در واقع هتلی که آلمان‌ها بنای آن را احداث کرده بودند، قدمتی در حدود نود سال دارد. این ساختمان اکنون ساختمان شهرداری کلاردشت است! بانک ها و مراکز فروشگاهی و ادارت اصلی کلاردشت در «حسن کیف» واقع اند. برای آشنایی کامل با حسن اینجا کلید کنید.

زمین های خارج بافت (کشاروزی)

قیمت زمین چسبیده به بافت

چسبیده به محدوده بافت تا عمق حداکثر سی متری

متری ۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان تا ۲۳/۰۰۰/۰۰۰ در دامنه جنگل

داخل بافت داریم تا داخل بافت! بسته اینکه چقدر این زمین ما تا بافت فاصله دارد، قیمت ش متفاوت است. می‌دانیم که شهر یا روستا، برای خودش یک نقشه بسیار دقیق دارد که محدوده اش را مشخص می‌کند. زمینی که خارج از این محدوده قرار دارد، ممکن است به این محدوده چسبیده باشد، یا ممکن است پنج کیلومتر دورتر باشد. طبیعی است که قیمت ش بسیار متفاوت خواهد بود. چرا که در طرح های بازنگری ده ساله، با افزایش احتمالی جمعیت، و بررسی میزان تراکم ساخت و ساز، معمولاً‌ محدوده روستاها رشد می‌کند. هرچند در این اواخر بسیار محدود و اندک. به هر حال رشد می‌کند و ممکن است زمین قرار گرفته بیرون بافت، به محدوده روستا افزوده شود و آنگاه امکان اخذ پروانه ساخت و احداث بنا به وجود می‌آید. 

منظور از زمین چسبیده به بافت که می‌تواند با حصول شرایطی و دلیل تراشی ها و جمع آوری استشهاد و غیره، و پرداخت حدود هشتاد درصد قیمت ملک به دولت، که آن را به اصطلاح «الحاق به بافت» می‌گویند، تا عمق مشخص می‌تواند به بافت الحاق گردد. (خیلی نادر این اتفاق می‌افتد.) و از شرایط مسلم آن این است که فقط یک دیوار تا روستا فاصله داشته باشد و تمام! بنابراین حواس مان را جمع می‌کنیم که زمین چسبیده به بافت، یعنی زمینی به واقع چسبیده به بافت، نه صد متر دورتر!>

میزان احتمال معامله و تعداد خرید و فروش زمین های چسبیده به بافت بسیار بالا است. یک اینکه بسیار مناسب است برای سرمایه گذاری میان مدت. گاهی دو سال تا پایان دوره ده ساله طرح که البته تا زمان ابلاغ به دوازده سال هم می‌کشد، مانده و می‌دانیم که طرقی هست و مسیرهای رایزنی ای هست که شاید زمین ما را بتواند در طرح پیشنهدی بنشاند و آنگاه زمین 

رتبه اول املاک کلاردشت

بانک جامع املاک کلاردشت

 دانش و مهارت را برای هدفی نیک به خدمت گرفته‌ایم..
رتبه اول املاک کلاردشت
به توسعه می‌اندیشیم
ارائه خدمات صادقانه از سال ۱۳۸۸
رتبه اول املاک کلاردشت
فعال ترین املاک
سه هزار مشاوره رایگان در سال
رتبه اول املاک کلاردشت
جزئیات کامل ملک
تحلیل حرفه ای و کارشناسانه 

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق