گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

مشاوره املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت

پر مخاطب ترین املاک در کلاردشت با سه هزار مشاوره رایگان در سال

بخش املاک به مراتب پرمخاطب تر از بخش مهندسی است. روزانه ده ها مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری را با اشتیاق تمام به شما مراجعین عزیز ارائه می‌دهیم. دادن اطلاعات مفید و آگاهی بخش بسیار باعث خشنودی ماست چرا که نتایج مثبت آن را بر بازار املاک می‌بینیم.سرمایه گذاری صحیح، کاربری زمین و نکات دیگری که هنگام خرید زمین یا ویلا در کلاردشت بایستی در نظر گرفت. انجام یک معامله حرفه‌ای با علم به تک تک بندهای مبایعه‌نامه در آخرین قدم ما را به مقصود خواهد رساند. به منظور خرید ویلا یا زمین در کلاردشت،  مطالب قرار داده شده در سایت ویلا۳۶۰ را مطالعه فرمایید.  و حسابی بر کمک صادقانه و دلسوزانه ما حساب باز کنید.

وزارت صمت | اتحادیه املاک کلاردشت | گروه ویلا۳۶۰ | شماره ۲۱۹ (دارای کد رهگیری)
املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت - ساعت
0
تعداد فایل ها
بیشترین تعداد فایل فروش فوری زمین و ویلا در کلاردشت
0
تعداد خواندن مطالب
سالانه ده ها هزار بار  مطالب مفید خوانده می‌شوند

چهل املاک برتر ایران

منتخب برترین مشاوران املاک ایران در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۴۰۱  «همایش بزرگ اتاق اصناف»

ویلا فروشی کلاردشت
ویلاهای فروشی کلاردشت

مجموعه ای متنوع از انواع ویلاهای فروشی موجود با توضیح و تصاویر

مشاهده
زمین فروشی کلاردشت
زمین های فروشی کلاردشت

مجموعه ای متنوع از  زمین های فروشی در شهر کلاردشت با توضیح و تصاویر

مشاهده
اجاره خانه کوتاه مدت در کلاردشت
اجاره شبانه کلاردشت

برای اقامت یک یا شب در کلاردشت نگاهی به این ویلاها و خانه ها بیاندازید

مشاهده
اجاره طولانی مدت کلاردشت
اجاره سالانه کلاردشت

برای اقامت یک سال در کلاردشت و چشیدن طمع فصول متنوع در آن

مشاهده

املاک در کلاردشت

بازار گرم خرید و فروش در کلاردشت تقریباً از سال ۱۳۷۰ شروع شد و البته نه به آن گرمی، اما همچنان ادامه دارد. در این مدت شکل و شیوه ارایه خدمات بسیار تغییر کرده و تخصصی تر شده و عزیزانی که به مشاوره املاک مراجعه می‌کنند، خواهان دریافت خدمات حرفه‌ای و گرفتن مشاوره‌های اصولی و علمی هستند. آن سال‌ها سطح آگاهی در زمینه املاک بسیار پایین بود. یک بهجتی ناشی از دریافت خبرهایی از سودهای کلان و مزیت‌های خرید زمین در شمال و ماجرای پیچیده‌ای که خوشبختانه تکرار نخواهد شد. وقت‌شناسانی به قول خودشان زیرک از گوشه و کنار ایران عزیز که البته کلاردشت نیز جزیی از ایران بزرگ است پیدا شدند و تا می‌توانستند از این شور و ولا سود بردند. خریداران نه از اصول انجام معامله اطلاع چندانی داشتند و نه از قیمت مطلوب و نه تقریباً از هیچ چیز دیگر. بسیار داشته‌ایم که زمینی را بدون آنکه از نزدیک دیده باشند خریداری کرده و پول بی‌زبان را تحویل داده و پای برگ معامله امضاء کرده و قبول کردند که زمین به رویت اینجانب رسید و تحویل اینجانب گردید، زمینی که گاهاً اصلاً وجود خارجی نداشت. یا بسیار داشته‌ایم افرادی که به دوست و آشنا اعتماد کرده، و به افراد مطلع چه نیازی دارم و بدون اندکی پرس و جو زمینی را خریداری کرده‌ که بعدها متوجه شده‌اند که با آن حدود و ثغور و نشانی زمین مورد نظر یک کیلومتر آنطرف تر است. و ماجرای قیمت که چندین برابر قیمت مطلوب خریداری کرده‌اند به کنار. چرا که آن زمان آنقدر خرید زمین از نظر اقتصادی مطلوب بود که اگر زمینی سالم را به درستی خرید می‌کردند، هرقدر هم گران‌تر از قیمت واقعی، در نود درصد موارد در درازمدت یک عمل اقتصادی موفق محسوب می‌شد.

اما ده ها سال گذشت. و بسیاری از مسایل بازار املاک دیگر شبیه آن زمان نیست. آن زمان، زمان «اشاره املاک» بود. کافی بود بدانی زمینی برای فروش آنجا افتاده است و همزمان همای بخت بر شانه‌ات فرود آمده، خریدار چشم و گوش بسته‌ای پیدا شده و تمام، معامله انجام شد. ابدا از «مشاوره املاک» و دادن راهکارهای اقتصادی و آنالیز موقعیت و مورد مناسب خبری نبود. امروزه، علاوه بر رشد سطح فرهنگ و دور شدن از تعارفات بی‌جا و اعتمادهای مملوء از پشیمانی، اینترنت و رشد آگاهی‌های دیگر باعث شده شیوه املاک بسیار به اصول منطقی و صحیح آن نزدیک تر شود. بسیاری با وکلای حاذق و مشاوران باسابقه اینجا حاضر می‌شوند و چندین روز و چندین بار وقت می‌گذارند و همانطور که لازم است مو را ماست می‌کشند. که این از خبرهای خوش این ایام است. چرا که خرید و فروش املاک، در واقع خرید و فروش گران‌ترین متاع موجود در هر بازاری است. و از آنجا که برای مثال ما یک کت و شلوار یا یک ساعت مچی می‌خریم و چندین روز برای تحقیق پیرامون خرید آن وقت می‌گذاریم، و اگر به فرض یک کیلو گوجه فرنگی می‌خریم، از بیم نقصان هر کدام را ده بار می‌چرخانیم، آرزوی ما این است که در زمینه خرید ملک نیز بایستی همان حساسیت و توجه را داشته باشیم. دوستی می‌گفت: اکثر افراد برای خریدهای ریز «توجه» می‌کنند و برای خریدهای درشت «توکل»! درست هم می‌گفت. البته که بایستی در هر کاری توکل کرد، اما شیوه پسندیده‌اش به نظر عکس این است. ایراد چندانی نمی‌بینیم گوجه‌ای بدون گشتن در نایلون گذاشته شود، اما زمین را برای خرید همانطور که پنج میلیون سال است در حال چرخیدن است، باید بگردانیم!

کلاردشت بالغ بر ۵۰۰ دفتر مشاور املاک ثبت شده دارد. که تقریباً از این تعداد ده درصد ایشان به صورت جدی در زمینه املاک جد و جهدی دارند. با افول بازار املاک و به بیان درست‌تر، تغییر جنس بازار املاک و گذر از آن دوره زمانی عجیب و غریب و آن شلختگی‌های عرضه و تقاضا، می‌شود این امیدواری را داشت که دفاتری باقی می‌مانند که به هر ترتیب به این کار علاقه دارند و برای توسعه خدمات شان مطالعه کرده و تقلایی می‌کنند. به نظر می‌رسد با رشد آگاهی از یک سو و ایجاد اختلاف قابل توجه بین دفاتر و متمایز شدن پیگیران واقعی این کسب و کار، در آینده و روز به روز شاهد بازاری ایمن تر و آرام تر و بهتر باشیم. 

حامد احمدی / مسئول مجوز رسمی از اتحادیه املاک کلاردشت ۲۷۹

نشانی دفتر ویلا۳۶۰

مازندران،‌ کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق، طبقه دوم، دفتر گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰

راهنمای املاک

از ۱۳۹۰ به این سو در کلاردشت به طور پیوسته فعالیم. از همان ابتدا هدفی مهم را دنبال کرده ایم و آن صداقت بود. می‌خواستیم ببینیم با کار صادقانه می‌توان در این بازار دوام آورد و رشد کرد. راهزنان مسیر و قول رایج این بود که با کار درست هیچ حاصلی نخواهید چید. و مردم ما دوست دارند دروغ بشنوند! اما اینطور نبود، چیزی به تجربه دریافتیم. علاوه بر این، کار حرفه ای نیز سرلوحه ما بود. هنوز در این مسیر به پختگی آنطور که دوست داریم، نرسیدیم، اما فراوان یاد گرفتیم و در اینجا آوردیم. لطفاً مطالعه کنید.

Image
علامت درصد کمیسیون املاک
رتبه یک جستجوی گوگل

برترین سایت املاک کلاردشت در موتورهای جستجو

علامت درصد کمیسیون املاک
تور مجازی ۳۶۰ درجه

با استفاده از تور مجازی می‌توان از طریق اینترنت در ملک قدم زد!

قانع به کمیسیون قانونی

قانع به کمیسیون قانونی

کمیسیون حداکثر یک درصد از هر طرف معامله و کمترین مقدار متعارف

رتبه اول املاک کلاردشت

بانک جامع املاک کلاردشت

 دانش و مهارت را برای هدفی نیک به خدمت گرفته‌ایم..
رتبه اول املاک کلاردشت
به توسعه می‌اندیشیم
ارائه خدمات صادقانه از سال ۱۳۸۸
رتبه اول املاک کلاردشت
فعال ترین املاک
سه هزار مشاوره رایگان در سال
رتبه اول املاک کلاردشت
جزئیات کامل ملک
تحلیل حرفه ای و کارشناسانه 
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق