ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

درباره ویلا۳۶۰

گروه ویلا360 در دو زمینه «مهندسی ساختمان» و «املاک» در شهرستان کلاردشت فعالیت می‌کند 
آغاز کار برمی‌گردد به سال ۱۳۸۸ و تأسیس دفتر مهندسی ساختمان. هدف این بود که با خدماتی فراتر از معمول به سوی متمایز بودن حرکت کنیم. و به «حد اعلاء» برسیم و بر آن متعهد بمانیم. و در این مسیر نیز تا حدود زیادی موفق بودیم. طراحی و اجرای ساختمان های زیبا، مقاوم و همزمان اقتصادی، حاصل نگرش‌ و تلاش‌های این دوران بود. تا در سال ۱۳۹۲ ایده و مسیری تازه وارد ذهن شد که البته در ابتدای امر از آن پرهیز داشتیم. اما رفته رفته به این نتیجه رسیدیم که با افزودن بخش املاک در کنار مهندسی، حداقل جلوی دو ایراد بزرگ را می‌گیریم. یک اینکه در آن زمان، زمین‌ها توسط واسطه‌ها معامله می‌شد و ما مهندسین که قصد ساخت بر اساس اصول مهندسی داشتیم با سد واسطه‌های بسیار محترم اما کارنابلد مواجه می‌شدیم. و دوم اینکه با اضافه کردن بخش املاک و ارایه مشاوره‌های بی‌شمار، و در نتیجه آگاهی بخشی و ترویج معاملات سالم و به دور از طمع و پنهان‌کاری، خواهیم توانست قدم‌های مفیدی برای رشد جامعه برداریم. و بر آن شدیم تا این خدمت را با اهتمام کامل به انجام برسانیم. و به عنوان تنها وبسایتی که همه فایل‌ها را با توضیحات کامل و نگاه کارشناسانه به همراه تور مجازی ۳۶۰ درجه که در آن زمان در ایران بی‌نظیر بود، نمایه سازیم. و بسیار مورد توجه مخاطبان ما نیز قرار گرفت. از شما نیز بسیار سپاسگزاریم که با خواندن مطالب آگاهی‌بخش و انتخاب‌های درست تر و دقیق‌تر به ما کمک بسیار کرده‌اید. ما در کنار شما هستیم. به امید جامعه‌ای سالم‌تر و شادتر
دفتر ویلا۳۶۰ کلاردشت ساختمان شقایق
حامد احمدی مدیر ویلا۳۶۰

سخن مدیر

شهر کلاردشت شهری است با جمعیت ۲۵ هزار نفری که تنوع شغل چندانی ندارد. فعالیت‌های ساختمانی و البته املاک از فعالیت‌های عمده در این شهر به حساب می‌آید. این میزان از تمرکز بر این دو زمینه، البته، به هر دلیلی که بوده، سبب نشده سطح خدمات ساختمانی، کیفیت مطلوب را داشته باشد، همچنین، سطح خدمات حرفه ای مشاوره برای سرمایه گذاری و امور پیرامون آن نیز در آن سطح مطلوبی که شایسته آن است، نیست! بنابراین، بر آن شدیم تا به صورت علمی و اصولی به صورت موازی در دو بخش املاک و مهندسی ساختمان فعالیت خودمان را از ۱۳۹۲ در بستر اینترنت نیز گسترش داده و سعی کنیم در بهتر ساختن و بالا بردن سطوح خدمات در این دو زمینه حرکتی جدی انجام دهیم. با کمک همراهی تیمی خلاق و پرانرژی و به عنایت الهی دامنه خدمات خود را در گذشته پیوسته گسترش داده و به نتایج مطلوبی نیز رسیدیم و البته این حرکت ادامه خواهد داشت.
شیوه کار ویلا۳۶۰ در اکثر موارد به صورت برون سپاری و پروژه محور است. و بستن قرارداد ها و نظارت عالی و تحویل گرفتن کار تماماً به عهده مدیریت مجموعه است. مگر بخش‌های مهندسی، املاک و گردشگری که توسط اعضای ثابت و همکارانی اداره می‌شود که ویلا۳۶۰ افتخار همکاری با ایشان را دارد.
مهندس حامد احمدی | بنیان گذار و مدیریت مجموعه ویلا۳۶۰
Image
چشم انداز
دو ردستی که با کمک تکنولوژی و تخصص، دامنه خدمات مان را در زمینه املاک و همچنین مهندسی و گردشگری توسعه داده و هر خدمتی که به وسیله اینترنت قابل ارایه باشد، از سوی این مجموعه به پیرامون ارایه دهیم. در زمینه مهندسی ساختمان نیز بناهایی اقتصادی و مستحکم و البته زیبا توسط بخش مهندسی مجموعه ویلا۳۶۰ طرح و اجرا گردد.
Image
مأموریت
افزایش رفاه و افزایش لذت بردن از زندگی. با اعتماد سازی و آگاهی بخش و امید دادن و تلاش کردن تکنیکال و حرفه ای، و با استفاده از علم و تکنولوژی و اینترنت بتوانیم این احساس خوب را تولید کنیم و با استفاده از سرمایه گذاری بر پتانسیل های بومی موجود بستری را مهیا سازیم تا آنهایی که می‌خواهند در جهت نیکویی قدمی بردارند، بتوانند بر کمک های مالی و فکری تیم ویلا۳۶۰ حساب باز کنند و با کمک یکدیگر جلو برویم.
Image
ارزش ها

چیزی را به جامعه اضافه کنیم. ایجاد مجدد حس اعتماد و صداقت. و اینکه هستند کسانی که به دور از عجله و طمع و کوته اندیشی، مقاصد و نیات بلندی دارند و از خدمت به دیگران به راستی لذت می‌برند. ما می‌دانیم که مخاطبان خوش فکر و دانا همواره تشخیص می‌دهند که در پس هر مجموعه خدماتی، مسلما اهداف خیر و نیکویی وجود دارد. و ما از قدم گذاشتم در این مسیر بسیار خشنودیم.

fas fa-map-marker-alt
fas fa-door-open
fas fa-dharmachakra

به کجا قراره برسیم؟!

به هیچ جا! این حرف کاملاً درست است، البته از یک نظرگاه. و از نظرگاه دیگری، کاملاً غلط است. زندگی، فرصت مهرورزی است. مهلت کوتاهی است تا در این بازی زندگی تا می‌توانیم به دنبال جمع کردن سکه‌های شادی باشیم. و شادی چه زمانی حاصل می‌شود؟ زمانی که احساس می‌کنیم چیزی داریم که حاضریم خداگونه بی‌دریغ ببخشیم. شادی یعنی خدمت به دیگران. به همین سادگی. به اندیشه ما همه انسان‌ها کم و بیش احساس رهایی از خود را تجربه کرده‌اند و می‌کنند و لذت ‌اش را چشیده‌اند و می‌چشیم و گویا هرچه در این وادی قدم‌های بیشتری برداشته می‌شود، مسلم بودن این هدف واضح‌تر می‌شود. ما نیز نگاه‌مان آنجاست. بنابراین، قرار است به خیلی جاها قراره برسیم. مسیری که می‌رویم اگر هدف‌اش به واقع این باشد که گفته شد، مسلماً انتهای هر قدم، یک وصل تمام عیار است!

چشم انداز یا دیدگاه تا حدودی به این معناست که هدف چیست و انگیزه اخلاقی فعالیت‌های یک تیم از کجا می‌آید. و معنای دقیق‌تر آن در علم برنامه ریزی و مدیریت بیشتر به مسیر رسیدن به آن هدف مرتبط است. برای ویلا۳۶۰، هدف، گسترش نیکویی و خیر رساندن به جامعه است. در این مسیر، ارتباط های متعدد با انسان‌های با انگیزه و خوش قلب که در همین راستا حرکت می‌کنند، بسیار با اهمیت است. مسیری که ما می‌رویم تازه است و برای رسیدن به این هدف، به روز نگاه داشتن تکنیک و متد کسب و کار حایز اهمیت است. قصد داریم با به کار گیری متخصصان در هر زمینه ای به افزایش کیفیت و ارایه خدمات ناب بپردازیم. برای مثال در زمینه ساخت و ساز، مایلیم ساخت با کیفیت و سخت گیرانه و مطابق آیین نامه را دستور کار قرار داده تا از وضع کنونی که مقدار زیادی سهل‌انگارانه است دور شویم و امیدواریم این شیوه، به اطرافیان‌مان نیز سرایت پیدا کند تا به ساختمان های مقاوم تر و زیباتر و اقتصادی تر نزدیک شویم. تاثیر مثبت ویلا۳۶۰ بر امور املاک البته ملموس تر است. در بخش املاک از باتجربه ترین و با دانش ترین وکلا و کارشناسان بهره بردیم و می‌بریم. آگاهی بخشی به سرمایه گذاران و خریداران برای ما بسیار لذت بخش است. یک هدف بسیار سخت این است که در درازمدت امیدواریم جلوی هر شکل از کلاهبرداری در زمینه امور املاک را با آگاهی بخشی‌های فراوان بگیریم و نگذاریم حقوق کسی ضایع شود. به هر حال، ما سعی می کنیم انگیزه خود را حفظ کرده و در حد توان تلاش مان را بکنیم به این امید که قدمی در مسیر رشد کیفیت زندگی در ایران عزیز برداشته باشیم.

بخش مهندسی ساختمان

مجموعه خدمات مهندسی ساختمان شامل دامنه وسیعی از خدمات می شود که از یک نگاه می توان آن را به دو دسته خدمات فنی و خدمات اداری تقسیم کرد. خدمات فنی، شامل مدیریت ساخت و انجام مشاوره های فنی، طراحی معماری و سازه، محوطه و پوشش گیاهی، نظارت بر اجرای صحیح تا تهیه کلیه نقشه های لازم برای ارائه به شهرداری و نظام مهندسی می باشد. مواردی مانند نقشه برداری و تفکیک اراضی تا تهیه نقشه های UTM و ثبت نام سند و انجام مراحل اخذ جواز ساخت و دیگر فعالیت های اداری مرتبط با امر ساختمان نیز جزء دامنه خدمات دفتر مهندسی ویلا 360 می باشد. دفتر ویلا 360 دارای پروانه اشتغال در هر سه زمینه طراحی و نظارت و اجرا از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران بوده و با استفاده از مجوز دفتر طراحی 920 مازندران (ورازت راه و شهرسازی) خدمات خود را ارائه می دهد.
مهندس حامد احمدی

حامد احمدی

طراحی سازه و محاسبات

کارشناس ارشد سازه
بیشتر
مهندس آناهیتا عسکرزاده

آناهیتا عسکرزاده

طراح معمار و آرشیتکت

ارشد معماری از علم و صنعت
بیشتر
مهندس حبیب طهماسبی

حبیب طهماسبی

 امور اجرایی و مدیریت کارگاه

کارشناس عمران
بیشتر
مهندس محمد حسینی

محمد حسینی

ترسیم و امور فنی و مالی

کارشناس معماری
بیشتر
far fa-lightbulb

بخش املاک

دفتر مشاوره املاک ویلا 360 دارای پروانه کسب و مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک شهرستان کلاردشت می باشد. و به اصطلاح متعارف، دارای کد رهگیری است. انجام خدمات مشاوره ای در زمینه خرید و فروش زمین و ویلا و همچنین اجاره ویلا در منطقه کلاردشت نیز قسمت عمده ای از فعالیت های گروه ویلا 360 می باشد. اطلاعات مفیدی را می توانید در بخش راهنمایی و مشاوره مطالعه کنید.
یکی از گسترده ترین موضوعات سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در حوزه املاک است. هنگام سرمایه گذاری بر روی ملک، بایستی شناخت درستی از زمان مناسب آن داشت. همچنین، شهر و محل مورد نظر، موقعیت منطقه ای، کیفیت فعلی و آینده ملک، سلامت ملک از نظر صحت مالکیت و پیش بینی میزان بازگشت سرمایه نیز از مسائلی است که نیاز به تحقیق و تجربه، و البته کسب مشاوره دارد.
مهندس آناهیتا عسکرزاده

آناهیتا عسکرزاده

مسئول دفتر املاک ۲۷۹ کلاردشت 

بیشتر
مهندس رضا طهماسبی

رضا طهماسبی

مشاور بخش املاک (مباشر)

بیشتر
fas fa-campground

اجاره شبانه (گردشگری)

 یکی از بخش های فعالیت گروه ویلا۳۶۰ قرار دادن فایل های اجاره کوتاه مدت یا بلندمدت در کلاردشت است. بیشتر با تاکید بر اجاره شبانه. شیوه کار در این بخش بر اساس الگوی تبلیغ است و اخذ مبلغ از مالک و صاحب واحد استیجاری. به عبارت دیگر، کل کار این گروه معرفی موارد اجاره ای است و برقراری ارتباط بین خواهان ویلا و دارنده آن در اوج صداقت و شفافیت. می‌دانیم که هر سایتی، می‌تواند هر کالا یا خدماتی را تبلیغ کند و دانستن این نکته مفید است که بدانیم که برای تبلیغ به فرض یک خودرو در سایت، لازم نیست از وزارت صنعت و معدن و تجارت مجوز تولید ماشین داشته باشیم! تمامی موارد موجود در سایت، با توافق و موافقیت کامل با مالکین عکس برداری و نمایه شده و می‌توان به عنوان یک آگهی اجاره به آن نگاه کرد. مانند مواردی که در سایت های مشابه دیوار یا شبپور قرار می‌دهند.

سامان آقااحمدی

فاطمه کریمی

راهنمای گردشگری و رزرو اقامتگاه

بیشتر
fas fa-book-open

اطلاعات شهری کلاردشت

اطلاعات تمامی کسب و کارها و هرآنچه ممکن است روزی به کار آید را جمع آوری کردیم. برای مثال، ترمینال کلاردشت، تاکسی تلفنی یا اتومبیل کرایه، دفاتر مهندسی و آرایشگاه ها. فکر می کنیم هرچه نیاز باشد را تهیه کرده و در اختیار شما قرار داده‌ایم. اما همچنان در حال کامل‌تر کردن نیز هستیم.

مهراد احمدی - جانگهدار عکس

مهراد احمدی

مباشر و امور فنی سایت

بیشتر
fab fa-angular

انفورماتیک و تولید محتوی

قلب تپنده تیم ما بدون شک،‌ تیم حرفه‌ای سایت و اپلیکیشن‌های ما است که هنرمندان عالی‌ترین فرم قابل ارایه را همیشه مدنظر دارند.

توسعه و ارتقاء
ایده پردازی، گسترش ارتباط ها و مشارکت در انجمن ها
سایت و اپلیکیشن
انفورماتیک، طراحی و پشتیبانی وبسایت و اپلیکیشن
مالی و گزارش
حساب امور مالی و پرداخت ها و گزارش نویسی پروژه ها
تولید محتوی
از تصویربرداری تا پردازش آنها تا تولید اطلاعات مفید
تبلیغات و بازاریابی
بیان وجوه تمایز و صداقت در نمایه ساختن قابلیت ها
سامان آقااحمدی

سامان آقااحمدی

پشتیبانی و طراحی سایت، اپلیکیشن

بیشتر
امیررضا خامسی

امیررضا خامسی

پشتیبانی و طراحی سایت، اپلیکیشن

بیشتر
ابوالفضل صفدری

ابوالفضل صفدری

تولید محتوی، تهیه و پردازش تصاویر

بیشتر
fas fa-sign

دست آوردها و افتخارات

سال ها است که به عنوان برترین املاک کلاردشت و صد البته پرمخاطب‌ترین آنها مورد تقدیر قرار گرفتیم. کلاردشت را در فضای اینترنت به بهترین نحو ممکن معرفی کرده‌ایم و به این خاطر بارها و بارها از سوی شهرداری و گردشگری مورد تقدیر قرار گرفتیم. که چه سرمایه‌گذارهایی جذب کردیم و اتاق اصناف چه بسیار از ما راضی بود. و اداره جهاد کشاورزی چقدر به خاطر آگاهی بخشی در مورد موضوع بافت و خارج بافت از ما تشکر کرد. و بنیاد مسکن که بسیار از ما ممنون است که هزاران مشاوره ما درباره محدوده روستاها چه میزان کار را بر ایشان آسان کرد. و خیل همایش‌های متعددی که دعوت شدیم و از دست وزیر و وکیل تقدیرنامه گرفتیم، اما واقعیت امر این است که این‌ها برای ما چندان اهمیتی ندارد. چیزی که اهمیت دارد، رضایت شماست و نگاه امیدوارانه شما که در گوشه‌ای چند قابل اعتماد پیدا کردیم! این تمام آن چیزی است که در این سال‌ها بدست آوردیم. و ابدا چیز کمی نیست. بی‌نهایت برای ما ارزش دارد.
fas fa-sign

مجوز ها و پروانه کسب

مجوزها و پروانه‌های کسب و پروانه‌های اشتغال مهندسی را به صورت کامل در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید. تعدادی دوره‌های آموزشی دیگر را نیز دیده‌ایم به امید که بتوانیم دامنه و کیفیت خدمات‌مان را افزایش دهیم. 
دعوت به همکاری با بخش مهندسی

دعوت به همکاری

از همکاری با عزیزانی که مشتاق کار حرفه‌ای و اصولی هستند، لذت برده‌ایم و می‌بریم. نیروی انسانی متعهد، قلب هر مجموعه بزرگی. شکی نیست که بهترین لحظات عمر همان زمانی است که در پیرامون تو خبری از سمبل کاری نیست و همه اعضاء برای «رسیدن به حد اعلاء» تلاش می‌کنند. اخلاق حرفه‌ای و علاقه به کار تیمی (team work) معیار اول ما است. دانسته‌های شخص در رتبه دوم است، چرا که چند و چون کار و تسلط بر هر نرم‌افزاری سرانجام پس از مدتی فراگرفته خواهد شد. اگر روحیه کار تیمی در محیطی دوستانه و صمیمی را دارید، ما در مسیر ویلا۳۶۰ به همراهی چون شما نیاز خواهیم داشت.  

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما