لوگو ویلا 360

درباره ویلا 360 | کلاردشت

گروه مهندسی و مشاورین ویلا 360 در سال 1392  در دو زمینه مهندسی ساختمان و مشاوره املاک، فعالیت خود را در شهرستان کلاردشت آغاز کرد. در مورد این زمینه های فعالیت می توان گفت که این دو تا حدودی موازی اند و اشتراکات و مرزهای مشترکی زیادی دارند. اصلی ترین هدف این گروه آن است که با تکیه بر دانش روز و استفاده از تکنولوژی، و همچنین صداقت و سلامت، دامنه خدمات خود را گسترش دهد و البته در سال های گذشته نیز، همواره سعی بر افزایش کیفیت خدمات ارائه شده خود داشته است.

تصویر ساختمان برای خدمات مهندسی

خدمات مهندسی ساختمان

مجموعه خدمات مهندسی ساختمان شامل دامنه وسیعی از خدمات می شود که از یک نگاه می توان آن را به دو دسته خدمات فنی و خدمات اداری تقسیم کرد. خدمات فنی، شامل مدیریت ساخت و انجام مشاوره های فنی، طراحی معماری و سازه، محوطه و پوشش گیاهی، نظارت بر اجرای صحیح تا تهیه کلیه نقشه های لازم برای ارائه به شهرداری و نظام مهندسی می باشد. مواردی مانند نقشه برداری و تفکیک اراضی تا تهیه نقشه های UTM و ثبت نام سند و انجام مراحل اخذ جواز ساخت و دیگر فعالیت های اداری مرتبط با امر ساختمان نیز جزء دامنه خدمات دفتر مهندسی ویلا 360 می باشد. دفتر ویلا 360 دارای پروانه اشتغال در هر سه زمینه طراحی و نظارت و اجرا از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران بوده و با استفاده از مجوز دفتر طراحی 920 مازندران (ورازت راه و شهرسازی) خدمات خود را ارائه می دهد.

Image

خدمات مشاوره املاک

دفتر مشاوره املاک ویلا 360 دارای پروانه کسب و مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک شهرستان کلاردشت می باشد. و به اصطلاح متعارف، دارای کد رهگیری است. انجام خدمات مشاوره ای در زمینه خرید و فروش زمین و ویلا و همچنین اجاره ویلا در منطقه کلاردشت نیز قسمت عمده ای از فعالیت های گروه ویلا 360 می باشد. اطلاعات فراوان و مفیدی را می توانید در بخش راهنمایی و مشاوره مطالعه کنید.

یکی از گسترده ترین موضوعات سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در حوزه املاک است. اگر بنا بر انجام سرمایه گذاری بر روی ملک باشد، بایستی شناخت درستی از زمان مناسب آن داشت. همچنین، شهر و محل مورد نظر، موقعیت منطقه ای، کیفیت فعلی و آینده ملک و مسائلی مانند سلامت ملک از نظر صحت مالکیت و پیش بینی میزان بازدهی سرمایه نیز از مسائلی است که نیاز به تحقیق و تجربه، و البته کسب مشاوره دارد.

مأموریت و چشم انداز

 رشد علم و پیشرفت تکنولوژی، رفاه بسیاری را برای ما به ارمغان آورده است. و اینترنت، از شاخص ترین آن هاست که تأثیر بسیاری بر زندگی ما نهاده است. و به حق که همینطور است؛ اینترنت، اطلاعات فراوانی را در سریع ترین زمان در اختیار همگان قرار می دهد. جمله زیبایی است که می گوید: "همانقدر که باران نعمت خداست، اینترنت نیز نعمت خداست" و ما کاملاً بدان معتقدیم.

برق، تلگراف، تلفن، عکاسی و فیلم برداری.... و حالا، تصاویر و فیلم های 360 درجه! مشاهده همه جهات و قدم زدن در مکانی صدها هزار کیلومتر دورتر! ما می خواهیم از تکنولوژی تصاویر کروی VR برای ارائه خدمات بیشتر کمک بگیریم. ساختمان هایی را که طراحی می کنیم، به صورت سه بعدی به شما نشان خواهیم داد، به طوری که شما بتوانید در داخل ساختمان ساخته نشده قدم زده و چیزی مشابه همان چیزی که ساخته خواهد شد را مشاهده کنید! با این کار دقت کار بالا رفته و زمان مورد نیاز برای ارتباط بین کارفرما و مهندسین طراح کاهش می یابد. 

علاوه بر این، از همین تکنولوژی برای راهنمای گردشگری و اطلاعات املاک مدد خواهیم گرفت تا بتوانیم موضوعات پیرامون صنعت ساختمان را نیز پوشش دهیم. در انتها، امیدواریم این خدمات را به کل استان مازندران، و بلکه کشور توسعه دهیم و بتوانیم شما را در کمترین زمان با جاذبه های گردشگری کلاردشت، راهنمای گردشگری مناسب و اقامت گاه ها، و در نهایت، ساختمان هایی که دوست ش داشتید، آشنا کنیم!

استفاده از تکنولوژی از جذاب ترین کارها برای ارائه خدمات نوین تر است. ما می خواهیم با استفاده از تصاویر کروی 360 درجه، تورهای مجازی متنوعی را در اختیار مخاطب قرار دهیم. این تکنولوژی بی نظیر به مخاطب کمک می کند تا در خانه و پشت رایانه شخصی خود از بسیاری از نقاط زیبای مازندران دیدن کند و یا در فروشگاه ها و مراکز تجاری قدم زده و حتی خانه مورد نظر خود را به جهت خرید یا اجاره تماشا کند. امیدواریم بتوانیم در مدت ده سال آینده این خدمات را از طریق نمایندگی هایی در سراسر ایران رشد داده و راهنمای خوبی باشیم برای ایران گردی شما هموطنان گرامی.

گروه ما

حامد احمدی
حامد احمدیمسئول بخش ساختمانhamed2400@gmail.com
مهندس عمران ؛ دارای تجربه در محاسبه سازه ها؛ علاقمند به نرم افزار های طراحی سه بعدی و تحقیق در ابداع روش های نوین ساخت سازه های سریع و ارزان و مقاوم در برابر زلزله
آناهیتا عسکرزاده
آناهیتا عسکرزادهموسس و مدیرanahita.askarzadeh@gmail.com
آرشیتکت و کارشناس تجارت الکترونیک؛ علاقمند به طراحی به سبک معاصر و استفاده از متریال های چوب و بتن اکسپوز، تحقیق و توسعه در زمینه تکنولوژی های نوین ساخت
رضا طهماسبی
رضا طهماسبیمسئول بخش مشاوره املاکreza.tahmasebi@gmail.com
مهندس عمران و کارشناس فروش؛ علاقمند به طراحی سه بعدی معماری و آشنا با نرم افزار های مرتبط با این امر، دارای تجربه طراحی داخلی و محوطه، طراحی نما

logo-samandehi

با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

 

ویلا 360 | مورد تقدیر شهرداری کلاردشت به عنوان بهترین سایت معرفی کلاردشت در فضای اینترنت در سال 1397