ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

دفتر ویلا۳۶۰ کلاردشت ساختمان شقایق

درباره ویلا۳۶۰

گروه ویلا360 در دو زمینه «مهندسی ساختمان» و «املاک» در شهرستان کلاردشت فعالیت می‌کند 
آغاز کار برمی‌گردد به سال ۱۳۸۸ و تأسیس دفتر مهندسی ساختمان. هدف این بود که با خدماتی فراتر از معمول به سوی متمایز بودن حرکت کنیم. و به «حد اعلاء» برسیم و بر آن متعهد بمانیم. و در این مسیر نیز تا حدود زیادی موفق بودیم. طراحی و اجرای ساختمان های زیبا، مقاوم و همزمان اقتصادی، حاصل نگرش‌ و تلاش‌های این دوران بود. تا در سال ۱۳۹۲ ایده و مسیری تازه وارد ذهن شد که البته در ابتدای امر از آن پرهیز داشتیم. اما رفته رفته به این نتیجه رسیدیم که با افزودن بخش املاک در کنار مهندسی، حداقل جلوی دو ایراد بزرگ را می‌گیریم. یک اینکه در آن زمان، زمین‌ها توسط واسطه‌ها معامله می‌شد و ما مهندسین که قصد ساخت بر اساس اصول مهندسی داشتیم با سد واسطه‌های بسیار محترم اما کارنابلد مواجه می‌شدیم. و دوم اینکه با اضافه کردن بخش املاک و ارایه مشاوره‌های بی‌شمار، و در نتیجه آگاهی بخشی و ترویج معاملات سالم و به دور از طمع و پنهان‌کاری، خواهیم توانست قدم‌های مفیدی برای رشد جامعه برداریم. و بر آن شدیم تا این خدمت را با اهتمام کامل به انجام برسانیم. و به عنوان تنها وبسایتی که همه فایل‌ها را با توضیحات کامل و نگاه کارشناسانه به همراه تور مجازی ۳۶۰ درجه که در آن زمان در ایران بی‌نظیر بود، نمایه سازیم. و بسیار مورد توجه مخاطبان ما نیز قرار گرفت. از شما نیز بسیار سپاسگزاریم که با خواندن مطالب آگاهی‌بخش و انتخاب‌های درست تر و دقیق‌تر به ما کمک بسیار کرده‌اید. ما در کنار شما هستیم. به امید جامعه‌ای سالم‌تر و شادتر
حامد احمدی مدیر ویلا۳۶۰

سخن مدیر

شهر کلاردشت شهری است با جمعیت ۲۵ هزار نفری که تنوع شغل چندانی ندارد. فعالیت‌های ساختمانی و البته املاک از فعالیت‌های عمده در این شهر به حساب می‌آید. این میزان از تمرکز بر این دو زمینه، البته، به هر دلیلی که بوده، سبب نشده سطح خدمات ساختمانی، کیفیت مطلوب را داشته باشد، همچنین، سطح خدمات حرفه ای مشاوره برای سرمایه گذاری و امور پیرامون آن نیز در آن سطح مطلوبی که شایسته آن است، نیست! بنابراین، بر آن شدیم تا به صورت علمی و اصولی به صورت موازی در دو بخش املاک و مهندسی ساختمان فعالیت خودمان را از ۱۳۹۲ در بستر اینترنت نیز گسترش داده و سعی کنیم در بهتر ساختن و بالا بردن سطوح خدمات در این دو زمینه حرکتی جدی انجام دهیم. با کمک همراهی تیمی خلاق و پرانرژی و به عنایت الهی دامنه خدمات خود را در گذشته پیوسته گسترش داده و به نتایج مطلوبی نیز رسیدیم و البته این حرکت ادامه خواهد داشت.
شیوه کار ویلا۳۶۰ در اکثر موارد به صورت برون سپاری و پروژه محور است. و بستن قرارداد ها و نظارت عالی و تحویل گرفتن کار تماماً به عهده مدیریت مجموعه است. مگر بخش‌های مهندسی، املاک و گردشگری که توسط اعضای ثابت و همکارانی اداره می‌شود که ویلا۳۶۰ افتخار همکاری با ایشان را دارد.
مهندس حامد احمدی | بنیان گذار و مدیریت مجموعه ویلا۳۶۰
توسعه و ارتقاء
ایده پردازی، گسترش ارتباط ها و مشارکت در انجمن ها
سایت و اپلیکیشن
انفورماتیک، طراحی و پشتیبانی وبسایت و اپلیکیشن
مالی و گزارش
حساب امور مالی و پرداخت ها و گزارش نویسی پروژه ها
تولید محتوی
از تصویربرداری تا پردازش آنها تا تولید اطلاعات مفید
تبلیغات و بازاریابی
بیان وجوه تمایز و صداقت در نمایه ساختن قابلیت ها

به کجا قراره برسیم؟!

به هیچ جا! از یک نظرگاه، حرف درستی است. و از نظرگاه دیگری، کاملاً غلط است. زندگی، فرصت جمع آوری امتیاز و سکه های شادی است! شادی چیست؟ خدمت به خلق. گویا برای آنها که لذت آن را تجربه کرده‌اند چیزی بسیار واضح است و اگر هنوز تجربه نشده باشد، مفهومی است بس عجیب و غریب. بنابراین، قرار است به خیلی جاها قراره برسیم. و اگر هدف به واقع این باشد که گفته شد، مسلماً انتهای هر قدم، یک وصل تمام عیار است!

چشم انداز یا دیدگاه تا حدودی به این معناست که هدف چیست و انگیزه اخلاقی فعالیت‌های یک تیم از کجا می‌آید. و معنای دقیق‌تر آن در علم برنامه ریزی و مدیریت بیشتر به مسیر رسیدن به آن هدف مرتبط است. برای ویلا۳۶۰، هدف، گسترش نیکویی و خیر رساندن به جامعه است. در این مسیر، ارتباط های متعدد با انسان‌های با انگیزه و خوش قلب که در همین راستا مسیر حرکت می‌کنند، بسیار با اهمیت است. مسیری که ما می‌خواهیم برویم تا حدودی نو است و برای رسیدن به این هدف، به روز نگاه داشتن تکنیک و متد کسب و کار حایز اهمیت است. این مسیری است که کمتر تجربه شده و اینطور نیست که برای ما نیز همه چیز مشخص باشد. قصد داریم با به کار گیری متخصصان در هر زمینه ای به افزایش کیفیت و ارایه خدمات ناب بپردازیم. برای مثال در زمینه ساخت و ساز، مایلیم ساخت با کیفیت و سخت گیرانه و مطابق آیین نامه را دستور کار قرار داده تا از وضع کنونی که مقدار زیادی سهلانگارانه است دور شویم و امیدواریم این شیوه، به اطرافیان‌مان نیز سرایت پیدا کند تا به ساختمان های مقاوم تر و زیباتر و اقتصادی تر نزدیک شویم. تاثیر مثبت ویلا۳۶۰ بر امور املاک البته ملموس تر است. در بخش املاک از باتجربه ترین و با دانش ترین وکلا و کارشناسان بهره بردیم و می‌بریم. آگاهی بخشی به سرمایه گذاران و خریداران برای ما بسیار لذت بخش است. یک هدف بسیار سخت این است که در درازمدت امیدواریم جلوی هر شکل از کلاهبرداری در زمینه امور املاک را با آگاهی بخشی‌های فراوان بگیریم و نگذاریم حقوق کسی ضایع شود. به هر حال، ما سعی می کنیم انگیزه خود را حفظ کرده و در حد توان تلاش مان را بکنیم به این امید که قدمی در مسیر رشد کیفیت زندگی در ایران عزیز برداشته باشیم.

Image
چشم انداز
دوردستی که با کمک تکنولوژی و تخصص، خدمات مان را در زمینه املاک و همچنین مهندسی و گردشگری توسعه داده و هر خدمتی که به وسیله اینترنت قابل ارایه باشد، از سوی این مجموعه به پیرامون ارایه دهیم. در زمینه مهندسی ساختمان نیز بناهایی اقتصادی و مستحکم و البته زیبا توسط بخش مهندسی مجموعه ویلا۳۶۰ طرح و اجرا گردد.
Image
مأموریت
افزایش رفاه و افزایش لذت بردن از زندگی. با اعتماد سازی و آگاهی بخش و امید دادن و تلاش کردن تکنیکال و حرفه ای، و با استفاده از علم و تکنولوژی و اینترنت بتوانیم این احساس خوب را تولید کنیم و با استفاده از سرمایه گذاری بر پتانسیل های بومی موجود بستری را مهیا سازیم تا آنهایی که می‌خواهند در جهت نیکویی قدمی بردارند، بتوانند بر کمک های مالی و فکری تیم ویلا۳۶۰ حساب باز کنند و با کمک یکدیگر جلو برویم.
Image
ارزش ها

چیزی را به جامعه اضافه کنیم. ایجاد مجدد حس اعتماد و صداقت. و اینکه هستند کسانی که به دور از عجله و طمع و کوته اندیشی، مقاصد و نیات بلندی دارند و از خدمت به دیگران به راستی لذت می‌برند. ما می‌دانیم که مخاطبان خوش فکر و دانا همواره تشخیص می‌دهند که در پس هر مجموعه خدماتی، مسلما اهداف خیر و نیکویی وجود دارد. و ما از قدم گذاشتم در این مسیر بسیار خشنودیم.

بخش مهندسی ساختمان

مجموعه خدمات مهندسی ساختمان شامل دامنه وسیعی از خدمات می شود که از یک نگاه می توان آن را به دو دسته خدمات فنی و خدمات اداری تقسیم کرد. خدمات فنی، شامل مدیریت ساخت و انجام مشاوره های فنی، طراحی معماری و سازه، محوطه و پوشش گیاهی، نظارت بر اجرای صحیح تا تهیه کلیه نقشه های لازم برای ارائه به شهرداری و نظام مهندسی می باشد. مواردی مانند نقشه برداری و تفکیک اراضی تا تهیه نقشه های UTM و ثبت نام سند و انجام مراحل اخذ جواز ساخت و دیگر فعالیت های اداری مرتبط با امر ساختمان نیز جزء دامنه خدمات دفتر مهندسی ویلا 360 می باشد. دفتر ویلا 360 دارای پروانه اشتغال در هر سه زمینه طراحی و نظارت و اجرا از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران بوده و با استفاده از مجوز دفتر طراحی 920 مازندران (ورازت راه و شهرسازی) خدمات خود را ارائه می دهد.
مهندس آناهیتا عسکرزاده
آناهیتا عسکرزاده

طراح معمار و آرشیتکت

بیشتر
مهندس حامد احمدی
حامد احمدی

طراحی سازه و محاسبات

بیشتر
مهندس حبیب طهماسبی
حبیب طهماسبی

 امور اجرایی و مدیریت کارگاه

بیشتر
مهندس محمد حسینی
محمد حسینی

ترسیم و امور فنی و مالی

بیشتر

همکارانی که افتخار همکاری با ایشان را داریم.

در پروژه های مختلف، با شرکت ها و گروه های متعددی در تاسیسات مکانیکی و برقی همکاری داشته‌ایم. طبیعتاً متناسب با حجم پروژه و میزان تخصص و کیفیت مورد تقاضا گزینه ها متفاوت و همکاری ها معمولاً ناپیوسته است. این نکته که رویکرد همکاری در ویلا۳۶۰ با نگاه پروژه محوری و برون سپاری است و روال اینطور بوده که با گروه های متنوع و در سطوح مختلف پیمان همکاری بسته می‌شود.

شرکت هاوین کلاردشت
شرکت هاوین

تکنولوژی ساختمان

بیشتر
شرکت هونام (محمدی)
شرکت هونام

معماری و برق

بیشتر
مهندس مهدی صفدری
مهندس مهدی صفدری

فضای سبز و لنداسکیپ

بیشتر

دعوت به همکاری

far fa-lightbulb

بخش مشاوره املاک

دفتر مشاوره املاک ویلا 360 دارای پروانه کسب و مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک شهرستان کلاردشت می باشد. و به اصطلاح متعارف، دارای کد رهگیری است. انجام خدمات مشاوره ای در زمینه خرید و فروش زمین و ویلا و همچنین اجاره ویلا در منطقه کلاردشت نیز قسمت عمده ای از فعالیت های گروه ویلا 360 می باشد. اطلاعات مفیدی را می توانید در بخش راهنمایی و مشاوره مطالعه کنید.
یکی از گسترده ترین موضوعات سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در حوزه املاک است. هنگام سرمایه گذاری بر روی ملک، بایستی شناخت درستی از زمان مناسب آن داشت. همچنین، شهر و محل مورد نظر، موقعیت منطقه ای، کیفیت فعلی و آینده ملک، سلامت ملک از نظر صحت مالکیت و پیش بینی میزان بازگشت سرمایه نیز از مسائلی است که نیاز به تحقیق و تجربه، و البته کسب مشاوره دارد.
مهندس رضا طهماسبی
رضا طهماسبی

مشاور بخش املاک

بیشتر
سامان آقااحمدی
سامان آقااحمدی

مباشر و امور فنی سایت

بیشتر

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما