گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

گروه مهندسی ساختمان ویلا۳۶۰

وزارت راه و شهرسازی | نظام مهندسی مازندران | دفتر طراحی ۹۲۰ 

بخش مهندسی ویلا۳۶۰ شامل طراحی کامل ویلا (با ارایه تور مجازی ۳۶۰ درجه در محیط واقعی) و ارایه نقشه های معماری، سازه و تاسیسات بر اساس اصول مهندسی و بر طبق مقررات ملی ساختمان می‌باشد. علاوه بر این‌ها با علم و تجربه فراوان، عقد پیمان مدیریت ساخت به منظور اجرای صفر تا صد پروژه‌ها نیز جزء خدمات اصلی تیم مهندسی ویلا۳۶۰ محسوب می‌شود. نظارت عالیه ، اخذ پروانه ساخت، سند ثبتی، همچنین نقشه برداری و تفکیک اراضی نیز اموری است که در مجموعه خدمات بخش مهندسی ویلا۳۶۰ جای می‌گیرد.

دفترچه طراحی کامل

برای یک ساختمان معمولی، حدود سیصد برگ نقشه با جزییات کامل ارایه می دهیم که در حین ساخت عملیات اجرا با کیفیت و سرعت مطلوب جلو رود

گزارش هر روزه

پایان هر روز گزارش مفصل پیرامون عملیات اجرایی کارگاه به صورت مکتوب در یک فایل خاص به صورت آنلاین در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

صورت وضعیت آنلاین

صاحب کاران می تواند هر لحظه با استفاده از جدول آنلاینی که در اختیار ایشان قرار داده می شود، از جزییات خرید به همراه فاکتور آن مطلع شوند.

آزمایشگاه بتن اختصاصی

تمامی ابزار آزمایش بتن و بتن خودتراکم فقط برای پروژه های اختصاصی ما. بتن تولید ما به مراتب با کیفیت تر از مقاومت حداقل طرح است.

هزینه های ساخت یک ویلا
هزینه های یک پروژه را در حالت کلی می‌توان به سه بخش تقسیم کرد:

Ο اداری ⇐ هزینه های شهرداری و دهیاری و تغییر کاربری تا بیمه و اخذ «پروانه ساخت» و پایان کار بعلاوه هزینه‌های طرح و نظارت نظام مهندسی ساختمان (بین ۲ تا ۷ درصد)

Ο مصالح و دستمزد ⇐ خرید مصالح تا دستمزد نیروی کار و استادکاری پیمانکاران جزء ⇐ (۴۵ درصد مصالح و ابزار و وسایل) + (۳۵ درصد دستمزد) مجموعاً ۸۰ درصد

Ο طرح و نظارت و اجرا ⇐ پیمان مدیریت ساخت: ۱۲ تا ۲۰ درصد (شامل نظارت عالی و تمامی امور اجرایی)  
مثال
در یک پروژه ویلایی که به فرض با هزینه پنج میلیارد ساخته می‌شود، ۲۵۰ میلیون تومان هزینه اداری، ۷۵۰ میلیون تومان هزینه «پیمان مدیریت» و چهار میلیارد هزینه «مصالح و دستمزد» خواهد بود.
جدول طرح و نظارت و اجرا
همانطور که در بالا گفته شد، هزینه «پیمان مدیریت» در حدود ۱۴ تا ۲۴ درصد هزینه مصالح و دستمزد می‌باشد. (چیزی در حدود ۱۲ تا ۲۰ درصد از کل هزینه ساخت) در جدول زیر موضوعات مرتبط با بخش های مرتبط یک «پیمانکاری حرفه‌ای» برای یک ساختمان ۳۰۰ متری آورده شده است. مجموع این جدول برابر ۱۴ درصد می‌باشد. که از این مقدار، ۲/۵ درصد هزینه طراحی کامل، ۴/۵ درصد هزینه نظارت عالی، و هفت درصد هزینه تمامی موارد مربوط به اجرا است. طبیعی است که هرقدر پروژه بزرگ تر باشد، و هرقدر تزریق سرمایه برای ساخت سریع تر باشد، میزان درصد پیمانکاری کاهش خواهد یافت و بالعکس.
موضوعدرصد از کل هزینه های «مصالح و دستمزد»
طراحی معماری و محوطه۲/۰
طراحی سازه ۰/۵
طراحی تاسیسات مکانیک و برق۰/۵
 نظارت 
معماری و محوطه
۱/۵ 
 ۱/۵
 نظارت تاسیسات مکانیک و برقی ۱/۵
اجرا / مدیریت پیمان : تامین نیرو و مصالح و قرارداد و  مسئولیت و مدیریت کارگاه۶
هزینه طراحی رایگان اگر..
در صورتی که پیمانکاری صفر تا صد در اختیار گروه مهندسی ویلا۳۶۰ باشد، هزینه طراحی کاملاً رایگان خواهد بود. در این حالت، هزینه پیمانکاری چیزی در حدود ۱۰ درصد هزینه پروژه خواهد بود. 

دریافت مشاوره  |  ساخت ویلا در کلاردشت

تو زمینم چه ویلایی می‌افته؟ طرح پیشنهادی رایگان، مطابق سلیقه و خواسته های خودم
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق