ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

لوگو ویلا۳۶۰ - مهندسی - بلوپرینت

مهندسی ساختمان در کلاردشت

[ مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق، دفتر مهندسی ویلا۳۶۰ کلاردشت  ]

وزارت راه و شهرسازی | نظام مهندسی مازندران | دفتر طراحی ۹۲۰ | تاسیس ۱۳۸۸

گروه مهندسی ویلا۳۶۰ از سال ۱۳۸۸ در زمینه طراحی و ساخت ویلا در کلاردشت مشغول به فعالیت بوده است. در بخش طراحی، اعتقاد ما این است که هر زمینی ویلای مخصوص به خود را می‌طلبد. طراحی اصولی بر اساس خواسته‌های کارفرما و همزمان در نظر گرفتن پتانسیل‌های زمین مورد نظر و طراحی متناسب با آن وجه تمایز تیم ما است. علم و تجربه و دلسوزی و خوش‌ذوقی به ما کمک می‌کند تا همزمان با حفظ عملکرد به فرم مناسب برسیم. با شناخت ویژگی‌های زمین‌های شیبدار می‌توان بنا را بهترین موقعیت سایت جانمایی کرد. در قطعه زمین‌هایی که از نگاه عموم و افراد غیرمتخصص چندان خوش‌ابعاد به نظر نمی‌رسید، ویلاهایی را چنان طراحی و اجرا کرده‌ایم که برای ایشان شگفت‌آور بود. مواردی را می‌توان در بخش پروژه‌ها مشاهده کرد. پس از پایان مراحل طراحی، نقشه های معماری، سازه و تاسیسات به صورت کامل و بر اساس اصول مهندسی و مطابق بر مقررات ملی ساختمان ترسیم می‌شوند. یکی ویژگی‌های خاص دیگر تیم ویلا۳۶۰ این است که علاوه بر ارایه  طراحی سه‌بعدی، خروجی طرح به شیوه تور مجازی ۳۶۰ درجه «در محیط واقعی» به نمایش درمی‌آید که این شیوه ارایه حتی در سطح ایران نیز بسیار نادر است. فرآیندی که زمانبر بوده و می‌توان گفت تا حدودی پیچیده است. بایستی به یاد داشته باشیم که «ساختمان» گران‌ترین کالای بازار است و هر ساختمانی ارزش آن را دارد که برای طراحی آن وقت گذاشت و هزینه کرد. خوشبتخانه روز به روز فرهنگ ساخت‌وساز در حال رشد است و به اهمیت موضوع «طراحی» رفته رفته بیشتر پی می‌بریم. 

اجرای ماهرانه ساختمان و البته شفافیت در مسایل مالی نیز از شاخصه‌های دیگر تیم ما است. با خیال راحت می‌توانید ساخت صفر تا صد پروژه‌های‌تان را به ما بسپارید. نظارت پیوسته و آشنایی با زیر و بم تمامی نکات اجرایی منجر به کیفیت بسیار بالا می‌شود. بعلاوه گزارش روزانه کارگاه و شرح خرج‌کرد ها و صورت‌وضعیت مالی آنلاین در پایان هر روز می‌تواند شما را از هرآنچه در کارگاه در جریان است مطلع سازد. این جداول آنلاین که از طریق اینترنت با شما به اشتراک گذاشته می‌شود، اتفاق جالبی است که در پروژه‌های متعدد انجام داده‌ایم و عزیزان کارفرما بی‌اندازه از این امر رضایت داشته و دارند. کلیه امور اداری نیز مانند «تغیر کاربری و گرفتن جواز ساخت» یا «اخذ سند ثبتی» و نیز نقشه‌برداری و تفکیف اراضی و حتی دیوارکشی نیز در دایره خدمات ما می‌گنجد. به عبارت دیگر، هر عملی که به طریقی به ساختمان مرتبط می‌شود، ما در کلاردشت در کنار شما خواهیم بود.

مهندس حامد احمدی | مدیریت بخش مهندسی | کارشناس ارشد سازه | پایه یک طراحی و نظارت 

🔘دفترچه طراحی کامل

صدها برگ نقشه با جزییات کامل که باعث می‌شود در مراحل اجرا کیفیت ساخت افزایش یافته و همزمان سرعت اجرا بالا رود بدور از دوباره‌کاری‌ها.

🔘گزارش روزانه

پایان هر روز گزارش مفصل پیرامون عملیات اجرایی کارگاه به صورت مکتوب در یک فایل خاص به صورت آنلاین در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

🔘صورت وضعیت آنلاین

صاحب کاران می تواند هر لحظه با استفاده از جدول آنلاینی که در اختیار ایشان قرار داده می شود، از جزییات خرید به همراه فاکتور آن مطلع شوند.

🔘آزمایشگاه بتن اختصاصی

تمامی ابزار آزمایش بتن و بتن خودتراکم فقط برای پروژه های اختصاصی ما. بتن تولید ما به مراتب با کیفیت تر از مقاومت حداقل طرح است.

آشنایی با بخش مهندسی

در اینجا با بخش مهندسی «ویلا۳۶۰» آشنا می‌شویم. از ۱۳۸۸ در کلاردشت به فعالیت‌های ساختمانی مشغولیم و در کنار نگاه علمی تجارب بسیاری نیز فراگرفتیم. صداقت و شفافیت نیز همواره چاشنی کار ما بود و هست. و چه چیزی شیرین‌تر از چاشنی شفافیت. ما می‌خواهیم بهترین بنایی که یک زمین پتانسیل احداث آن را دارد، طراحی و اجرا کنیم. به اعتماد شما نیاز داریم و بس.

 


📽️

فیلم به زودی بارگذاری می شود!طراحی ویلا و ساختمان توسط دفتر ویلا۳۶۰ کلاردشت
طراحی ساختمان

زمانی که خواسته‌های سرمایه‌گذار با علم مهندسی و مقررات ساختمان و البته ذوق هنری جمع می‌شوند.

مشاهده
نظارت بر اجرای صحیح ساختمان
نظارت بر اجرا

به یک نظارت پیوسته و دلسوزانه از سوی ناظر مشرف بر اجرای صحیح، رسیدن به ساختمان خوب ممکن نیست.

مشاهده
اجرای ساختمان - مرد ها با هم مشغول کار بر روی سقف هستند
اجرای ساختمان

اجرای خوب حاصل مدیریت صحیح در انتخاب و رهبری نیروی کار به همراه دقت در فرآیندی مالی است.

مشاهده
مقایسه طراحی سه بعدی و مدل ساخته شده

پروژه ها

تصویر یکی از پروژه های تیم ویلا۳۶۰ را مشاهده می‌کنیم. صفر تا صد این پروژه بر عهده ما بود. البته هنوز به صد نرسیده! چیزی در حدود ۹۰ ٪ ،هنوز نرده‌هایش مانده و مقداری کار چوب و غیره که بگذریم. قصد از مقابله این دو تصور این است که نشان دهیم هرآنچه در هنگام طراحی بر روی کاغذ داریم، همانی خواهد بود که مدتی بعد بر روی خاک دارم. بنابراین، کافی است خودمان را محدود نکنیم و با جسارت تمام به سمت خلق آن چیزی که در ذهن داریم برویم. 

این پروژه در سال ۱۴۰۱ طراحی شد و در سال ۱۴۰۲ جرا شد. محل این پروژه روستای طایب‌کلا از روستاهای شمالی کلاردشت است. این پروژه در اوج سادگی، زیباست. سه خواب مستر دارد که یکی از دیگری دلبازتر و دلنشین‌تر. بعلاوه چشم‌انداز فوق‌العاده.

 ویلاهایی که در شیب قرار می‌گیرند، معمولاً از نظر چشم‌انداز مشکلی ندارند و مزیت اصلی آنها چشم‌انداز آنها است. هزینه ساخت چنین ویلاهایی معمولا ۲۰ تا ۳۰ درصد گران تر است و هنگام فروش نیز بایستی به همین تناسب گران‌تر قیمت‌گذاری شوند. مواردی مانند دیوار حایل و مسایلی که در محوطه سازی با آن روبرو می‌شویم ما را به سمت هزینه‌هایی که می‌کند که ویلاهای قرار گرفته در دشت چنین مشکلی و البته چنان چشم‌اندازی ندارند. ویلاهای با چشم‌انداز ابدی طالب بسیار بیشتری دارد و اگر رو به جنگل و کوهستان باشد که فوق العاده است. طراحی چنین ویلاهایی باید دلسوزانه‌تر و دقیق‌تر صورت گیرد تا تمام کادر زیبایی که در مقابل داریم، تصور بازشوها دریافت شود و استفاده از چشم‌انداز به حداکثر برسد. طراحی چنین ویلاهایی سخت‌تر است و نیاز به تسلط بر توپوگرافی و فهم اختلاف سطوح و مسیرهای ارتباطی دارد. 

ساخت و ساز در کلاردشت

در شهرستان کلاردشت، سالانه حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ ساختمان ساخته می‌شود. که بیشترشان به صورت ویلایی است. آن هم با اسکلت بتن مسلح. نیمی از این ساختمان ها توسط شخص ثروتمندی به عنوان خانه دوم ساخته می‌شود، باقی هم به منظور فروش در آینده توسط سرمایه گذاران ساخته می‌شود، و درصد اندکی نیز توسط ساکنین دایمی این شهر احداث می‌گردند. اگر در سال ۱۴۰۳ هزینه احداث یک بنای متوسط را حدود پنج میلیارد تومان در نظر بگیریم، مبلغ کل هزینه شده در امور ساخت و ساز برابر خواهد بود با پانصد میلیارد تومان.

حال بیاییم و ببینیم این میزان از سرمایه که در واقع سرمایه این مملکت است، و ماحصل تلاش ایرانیانی است که در کارخانه ایران کار می‌کنند و تبدیل شده است به سیمان و سنگ و گچ و ابزار و غیره، چطور و از چه طریق و در چه مسیری به مصرف می‌رسد؟ آیا طبق اصول علمی و مطابق مقررات ملی ساختمان ساخته می‌شود؟ آیا این ساختمان‌ها به اصطلاح مهندسی ساز هستند؟ به هر حال، هر ساختمانی سرانجام نیاز به مدارکی دارد که پای یکی از اسناد آن را مهندسی از سوی نظام فنی کشور مهر کرده است. بنابراین می‌توان گفت بر روی کاغذ بله.  اما نه. من به شما می‌گویم هنوز که هنوز است، علم مهندسی ما که در سطح دانشگاهی در سطوح بسیار بالایی است، هنوز وارد جامعه ما نشده. بدنه ساخت و ساز ما هنوز با نگاه درست بسیار فاصله دارد. مشکل از کجاست؟ 

  • 🔘ضعف آیین نامه ها و مقررات؟
  • 🔘ضعف کیفیت مصالح و وسایل و ابزار ساختمانی؟
  • 🔘ضعف سطح مالی؟
  • 🔘عدم مراجعه به متخصص امر؟ فقط همین گزینه!

در بازار قدم بزنیم و از افراد مختلف بپرسیم «می‌توانی برایم یک ساختمان بسازی؟»، چقال و بقال، می‌گویند بله! مشکل از بله گفتن ایشان نیست، مشکل اینجاست که ما از یک ناشی خواسته‌ای داریم! مشکل این است که از متخصص امر سوال نپرسیدیم و نخواستیم. «آیین نامه» ما ترجمه و اصلاح بهترین آیین‌های دنیا است. «مصالح» ما هم کارخانه ای و استاندارد و تا حدود زیادی قابل قبول است، «سطح مالی» کسانی که برای مثال در کلاردشت ویلا می‌سازند که شکر خدا خوب است، پس چرا کیفیت ساخت و سازها اینقدر پایین و غیراصولی است، چرا به مقاومت توجه نمی‌شود. چرا به زیبایی‌شناسی بی اعتناییم. چرا شهر اینقدر زشت است. علت همان بود که عرض کردیم: نسپردن کار به کاردان. نسپردن کار به کارشناس. نسپردن کار به کسی که علم ش را دارد. اگر دوختن لباس کار خیاط است، ساختن یک ساختمان نیز کار مهندس ساختمان است. در کمال تعجب، هنوز خیلی‌ها هستند که اینطور فکر نمی‌کنند! تصور می‌کنند ساختمان‌سازی یک کار معمولی است و نیازی به تخصص ندارد. و چه زیان‌هایی که از این نگاه نادرست دیده‌ایم. برای مثال همین شهر کلاردشت، به نظر من، در زلزله طرح، که احتمال آن در پنجاه سال ۱۰ درصد است، اگر اتفاق بیافتد، چندین هزار میلیارد تومان در عرض چند ثانیه از بین می‌رود، به این خسران، مصیبت از دست رفتن هم وطنان مان را هم اضافه کنید! خب. چرا باید ویلایی پنج میلیاردی به جهت ضعف اسکلت در عرض پنج ثانیه تخریب شود؟! این ترس تلخ به خاطر چیست؟

قابل اعتماد بودن کافی نیست، علم و تجربه و وجدان کاری نیز لازم است. به این امر کم توجه نباشیم و بیاییم سعی کنیم به تخصص و علم بیشتر اعتنا کنیم. واقعیت این است که اوضاع دارد بهتر می‌شود. چند سالی است که مردم به فرق بین کار خوب و بد را تا حدودی زیادی پی می‌برند و تفاوت قائل اند. می‌فهمند که اگر از خیابانی عبور می‌کنند و حس خوبی دارند، به این خاطر است که ساختمان‌های آن حوالی فرم زیبا و مطابق اقلیم و فکر شده‌ای دارند و اگر جایی دیگر حس بدی دارند، چون آن خطوط و آن فکر و زیبایی شناسی طراح حضور ندارد. خوشبختانه، ساختمان‌های ضعیف، نازیبا، بساز بنداز تا حدودی دیرتر به فروش می‌رسند و با درصد سود پایین‌تر. چنین رشدی در فرهنگ عمومی ساختمان، خبر بسیار خوبی است برای مهندسان دلسوز و با دانش و این نوید را به ما می‌دهد که در سال‌های آتی از ثمرات این نگاه درست بهره‌مند شویم.

هدف تیم مهندسی ویلا۳۶۰، برداشتن قدمی است در مسیر ساخت و ساز تخصصی متکی بر دانش و تکنولوژی روز تا در نتیجه آن، با همان سرمایه، ساختمان‌های زیباتر و مقاوم‌تر و بادوام‌تر داشته باشیم. با این امید که برای رسیدن به این هدف برای جامعه مان مفید باشیم. 

از وقتی که گذاشتید سپاسگزارم

حامد احمدی  |  مدیریت بخش ساختمان

مشاوره ساخت ویلا در کلاردشت

در کدام منطقه زمین بخرم و بسازم؟

زمین چه مشخصاتی داشته باشد؟

ساختمان متناسب با این زمین چه اندازه باشد؟

آیا می‌تونم خودم بالای کار وایسم؟ فقط راهنمای کاربلد که گاهی کمکم کنه؟
مدیریت بخش املاک
مدیریت بخش املاک

مهندس حامد احمدی
کارشناس ارشد سازه
۰۹۱۱۳۶۸۲۵۰۰

تیم تخصصی ساختمان ویلا۳۶۰

طراحی ساختمان

فاز «معماری» مهم‌ترین مرحله طراحی است. با در نظر گرفتن خواسته‌های صاحب‌کار و  مشخصات زمین و بسیاری از پارامترهای دیگر مانند شیب عمومی زمین، جهت چشم انداز، اشراف همسایه و مسیر دسترسی، و بارها ارایه نقشه و دریافت پیشنهادات و انجام اصلاحات سرانجام طرح بسته می‌شود. حاصل این طرح پلان‌ها و نما و برش‌هایی است که قرا است برای اجرای آن میلیاردها هزینه شود. رسیدن به فرم مطلوب و استفاده مناسب از فضاها خط اصلی کار را مشخص می‌کند. طراحی سازه یا «محاسبات» به بحث مقاومت اسکلت ساختمان می‌پردازد. مقاطع تیر و ستون بایستی به ترتیبی تدبیر شوند که ساختمان بتواند از پس بارهای وارده برآید. ارایه جزییات کامل سازه‌ای به همراه پیشنهادهای اجرایی حاصل این فاز است. طراحی و ترسیم دقیق تاسیسات مکانیکی و برقی آخرین مراحل تکمیل دفترچه طراحی است. در نهایت تمامی نقشه ها بعلاوه مشخصات فنی و نکات اجرایی در قالب دفترچه طراحی ارایه می‌شود. از مزیت‌های یک دفترچه طراحی کامل این است که هیچگاه تیم اجرا در حین ساخت دچار مشکل نخواهد شد و حاصل، ساختمانی است که زیبا،‌ مقاوم و بادوام و البته از نظر اقتصادی بهینه خواهد بود. 

امروز با نرم‌افزارهای 3D قدرتمندی که در اختیار داری می‌توان قبل از گذاشتن اولین آجر بر آجر، داخل ساختمان یا ویلا را دید و در آن قدم زد و هر اصلاحی که نیاز بدانیم را اعتمال کنیم.  هر ریالی که قرار است هزینه شود، بایستی بدانیم که به درست‌ترین شکل ممکن استفاده خواهد شد. تخصص و تجربه تیم طراحی ویلا۳۶۰ کاملاً در خدمت شماست.

تیم تخصصی ساختمان ویلا۳۶۰

نظارت

مسئولیت نظارت طبق قانون بر عهده مهندس ناظری است که صلاحیت او از سوی نظام مهندسی ساختمان تایید شده است. اما آیا در عمل شخص ناظر بر اجرای صحیح تمامی جزییات ساختمان نظارت دارد؟ هرگز اینطور نیست. چیزی که در عمل مشاهده می‌کنیم، ناظران در کل اجرای پروژه پنج بار و شاید حداکثر ده بار قدم رنجه کرده در کارگاه حاضر می‌شوند و در انتها گزارشی تکراری از عملیات اجرایی ثبت خواهد کرد! به واقع پدیده عجیبی است. این را مقایسه کنید با ژاپن که ساخت و ساز ها توسط شرکت‌هایی با سابقه بیش از صد سال انجا می‌گیرد! 

اما چاره حداقلی چیست؟ چاره این است که اگر بخواهیم یک بنای ایمن و زیبا داشته باشیم، بایستی علاوه بر ناظر کاغذی که بابت آن چندرغازی که می‌گیرد نبایستی انتظار نظارت چندانی هم داشته باشیم، با شخصی یا شرکتی متخصص و متعهد قرارداد مجزایی تنظیم کنیم و وظیفه «نظارت عالیه» را به ایشان بسپاریم. ناظر عالی وظیفه دارد در تمام مدت پروژه یار و یاور سرمایه‌گذار و گوش و هوش او باشد. گویی نماینده‌ای یا برادری دارد که بر پروژه گذاشته و خیال‌ش به کل راحت است. در پروژه‌های بزرگ این عمل بر عهده تیم «مهندسی مشاور» است. که در کنار «کارفرما» و «مجری» سه گوشه مثلث کار را تشکیل می‌دهند. 

تطابق اجرا با نقشه‌های تایید شده، رعایت اصول فنی طبق مقررات ملی ساختمان، توجه به موضو ع ایمنی و رعایت نکات مربوطه، راهنمایی‌های حین اجرا در صورت بروز مشکلات اجرایی و ارایه گزارش‌ها به کارفرما بر عهده نظارت عالیه است.

تیم تخصصی ساختمان ویلا۳۶۰

اجرای ساختمان (پیمانکاری)

شیوه ساخت ویلا در کلاردشت معمولاً به این شیوه بوده که پول را در اختیار شخصی قرار می‌داده‌اند و آن شخص که آن را پیمان‌کار می‌نامیم وظایفی مانند تامین نیروی انسانی و پرداخت دستمزد به آنها و نظارت بر کار آنها و خرید مصالح و ابزار و وسایل و در انتها نشان دادن چند فاکتور و گرفتن حق‌الزحمه خودش.

بهتر بود این هم گفته شود که در فرم قرارداد ساخت دو فرم کلی داریم. به اولی می‌گویند «متری» و دوم هم به «درصدی» معروف است. در فرم «متری» یعنی مثلاً می‌گوییم با فرض هرمترمربع ساخت فلان قدر، این پول را بگیر و به من یک ساختمان دویست متری تحویل بده. این روش با این نوسان قیمت کاملاً منسوخ شده است و بهتر هم که منسوخ شد، چرا که بساط دزدی را فراهم می‌کرد و برای سود بیشتر معمولاً از کیفیت ساخت زده می‌شد.
راه دیگر، «درصدی» است. که معمولاً اینطور قرار می‌کنند که مثلاً دستمزد پیمانکار، ده درصد کل هزینه‌کرد اجرا باشد. این شیوه رایجی است و تقریباً صد در موارد به این شیوه کار می‌کنند. در این شیوه شخص پیمانکار هم به جهت خرج‌تراشی به سمت افزایش کیفیت می‌رود!
باید پذیرفت که اجرای ساختمان موضوع پرماجرایی است! باید کار را به کارشناس آن سپرد و از پیشرفت پروژه و مدام گزارش دریافت کرد. می‌توان به شیوه ویلا۳۶۰ گزارش مکتوب روزانه را به صورت آنلاین در اختیار داشت و از کیفیت ساخت بالاتر و فراتر از سطح متدوسط متداول لذت برد. در مورد اینکه چطور می‌توان یک ساختمان دلخواه در کلاردشت داشت و چطور می‌توان از ترسی معقولی که از اعتماد به دیگران در دل داریم کاست، می‌توانیم برای شما ساعت‌ها صحبت کنیم. اجرا ماجرایی است که سهولت کار با ویلا۳۶۰ را تجربه کنید، وگرنه به حرف ممکن نیست. یقین کنید که ما صادقانه در کنار شما هستیم.
مردی پشت دوربین نقشه برداری ایستاده است

خدمات فنی مهندسی

اجرای ساختمان به واقع موضوع پرماجرایی است! باید کار را به کارشناس آن سپرد و از شکل پیشرفت پروژه و دریافت گزارش مراحل ساخت، آن هم به شیوه اصولی و دریافت صورت وضعیت های لحظه ای آنلاین تیم ویلا۳۶۰ لذت برد. گزارش های تایپ شده روزانه و اوج شفافیت مالی به همراه کیفیت ساخت بسیار فراتر از سطح متوسط متداول، خبر از برتری و قدرت غیرقابل مقایسه تیم ساختمانی ویلا۳۶۰ می‌دهد. اگر قصد احداث بنا در کلاردشت دارید و می‌خواهید خیال تان از استحکام و اجرای اصولی و حرفه ای راحت و آسوده باشد، کافی است با بستن پیمان «مدیریت ساخت» با گروه مهندسی ویلا۳۶۰ به این هدف برسید.

🔸 نقشه برداری

🔸 محوطه سازی

🔸 دیوارکشی

🔸 تغییر کاربری و جواز ساخت

🔸 اخذ سند مالکیت

یادداشت های مهندسی

مطالب مفید پیرامون ساختمان که می‌تواند بسیار کمک کننده باشد

شرکت های همکار

در پروژه های مختلف، با شرکت ها و گروه های متعددی همکاری کرده‌ایم. شرکت‌هایی که افتخار همکاری با ایشان را داشته‌ایم.

شرکت هاوین کلاردشت
شرکت هاوین

مهندس احمدی دلفانی

تکنولوژی ساختمان

بیشتر
مهندس مهدی صفدری
گیاهپزشکی کاج

مهندس مهدی صفدری

فضای سبز و لنداسکیپ

بیشتر
شرکت هونام (محمدی)
شرکت هونام

مهندس رضا محمدی

معماری و برق

بیشتر
شرکت هونام (محمدی)
شرکت زیگال

مهندس فرهاد سلطانمرادی

معماری و ساخت

بیشتر
دعوت به همکاری با بخش مهندسی

دعوت به همکاری

از همکاری با عزیزانی که مشتاق کار حرفه‌ای و اصولی هستند، لذت برده‌ایم و می‌بریم. نیروی انسانی متعهد، قلب هر مجموعه بزرگی. شکی نیست که بهترین لحظات عمر همان زمانی است که در پیرامون تو خبری از سمبل کاری نیست و همه اعضاء برای «رسیدن به حد اعلاء» تلاش می‌کنند. بسیاری از فعالیت‌های ویلا۳۶۰ به صورت برون‌سپاری است و گاهی پیش آمده برای تکمیل بخش‌های مختلف یک دفترچه طراحی از دوستان‌مان در شهرهای مختلف کمک گرفته‌ایم. خوشبختانه اینترنت کار را بسیار آسان کرده و از هر نقطه‌ای می‌توان به متخصص‌ترین افراد دسترسی داشت. در بخش اجرا نیز اخلاق حرفه‌ای و علاقه به کار تیمی (team work) علاقه معیار اول ما است. دانسته‌های شخص در رتبه دوم است، چرا که چند و چون مدیریت کارگاه و تسلط بر هر نرم‌افزاری سرانجام پس از مدتی فراگرفته خواهد شد و البته صبر ما در سرمایه‌گذاری بر رشد توانایی اعضاء بسیار زیاد است. بنابراین، اگر روحیه کار تیمی در محیطی دوستانه و صمیمی را دارید، ما در مسیر ویلا۳۶۰ به همراهی چون شما نیاز خواهیم داشت.  

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما