گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

نماد کوهستان کلاردشت

کلاردشت

شهر کلاردشت، نگین شمال ایران

کلاردشت کجاست؟

شهر کِلاردَشت در غرب استان مازندران واقع است. شهری که به داشتن هوای پاک و طبیعت سرسبز آن شهره است. فاصله کلاردشت با تهران سه ساعت است. کلاردشت با دریا از دو طریق ارتباط دارد که فاصله از هر دو مسیر یک ساعت است. یکی از این دو مسیر از جاده جنگلی عباس آباد عبور می‌کند که واقعاً رویایی است. کلاردشت دریا ندارد. و این بزرگ‌ترین ضعف آن است و شاید بزرگ‌ترین مزیت آن. هوای کلاردشت بر خلاف دیگر شهرهای شمالی مانند چالوس و کلارآباد و متل قو، غیرشرجی و خنک است.

کلاردشت، دشت بزرگی است در میان رشته کوه و کوهستان البرز. تراز ارتفاعی کلاردشت از سطح دریای خزر ۱۲۵۰ متر می‌باشد. و طبیعی است هوایی خنک و غیرشرجی داشته باشد. کلاردشت از جنوب به کوه‌های تخت سلیمان، از شمال به عباس‌آباد و دریای خزر، از شرق به شهر مرزن‌آباد و از غرب به سه هزار تنکابن محدود است. نیمی از مردمان کلاردشت به زبان گیلگی و مازندرانی و باقی به زبان کردی کرمانشاهی سخن می‌گویند. و اندکی نیز به زبان ترکی قشاقی شیراز.

مسیر رسیدن به کلاردشت

مسیر تهران به کلاردشت اینطور است که ابتدا از آزادراه تهران‌شمال به سمت چالوس حرکت می‌کنیم. در میان راه، در مرزن آباد یک دوراهی وجود دارد. یکی به سمت چالوس می‌رود، دیگری به سوی کلاردشت. نیم ساعت طول می‌کشد تا به دشت کلاردشت می‌رسیم. همچنین از شهر چالوس و عباس‌آباد و دیگر شهرهای غرب مازندران نیز به آسانی می‌توان به کلاردشت رسید. کلاردشت دو جاده ارتباطی به بیرون دارد. جاده نخست به مرزن آباد ۲۵ کیلومتر و از آنجا به تهران یا چالوس منتهی می شود. جاده دیگر به مسافت ۲۰ کیلومتر که وارد جنگل بسیاری زیبایی می‌شویم و در انتها به شهر عباس آباد می‌رسیم. راه رسیدن به شهرهای ساحلی مانند متل قو، سلمانشهر، نشتارود و تنکابن و رامسر از همین طریق است. بهتر است همه چیز را روی نقشه گوگل ببنیم. 

نقشه کلاردشت

گردشگری کلاردشت

سالانه صدها هزار توریست داخلی و خارجی از کلاردشت دیدن می‌کنند. زیبایی‌های طبیعی کم‌نظیر و آب و هوای مطبوع به ویژه درفصول بهار و تابستان. کلاردشت از شناخته‌شده ترین مقاصد گردشگری شمال کشور است. دلیل آن واضح است. نشاط و سرسبزی طبیعت، قدم زدن در جنگل‌های انبوه، عظمت کوه‌های سربه فلک کشیده‌، قله‌های پربرف زیبا و مراوده با مردمان سازگار و میهمان نواز آن و سرانجام تجربه واقعی احساس آرامش.

فیلم کلاردشت

معرفی کلاردشت | موقعیت و جاذبه ها

پرسش های متداول

زندگی در کلاردشت

برخی از هموطنان مایلند نه فقط برای یک سفر چندروزه، بلکه یک یا چند سال در کلاردشت اقامت کنند. یا حداقل قصد اجاره یک ویلا را به صورت سالانه دارند. که هر زمان خواستند بتوانند کلاردشت را به عنوان یک خانه دوم برای سفر و استراحت شان در نظر بگیرند. سوالی که می‌پرسند این است که شرایط زندگی در کلاردشت چگونه است؟ وضعیت کسب و کار چگونه است؟ امنیت، خلق و خو ها و آداب و رسوم چطور است. اهالی بومی این شهر چه شکل ارتباطی با غیربومی‌ها دارند؟ کلاردشت از سال ۱۳۹۲ از شهر به شهرستان ارتقاء یافته است و اکنون در امور ادای خود کاملاً مستقل است. به این معنا که تمام ارگان‌ها و مراکز مالی و اداری کلاردشت در خود آن قرار دارد و بی‌نیاز از شهرهای اطراف خود است. جمعیت این شهر در حدود سی هزار نفر می‌باشد. (سال ۱۳۹۷) با این حال به این خاطر که این شهر از مقاصد بسیار مشهور گردشگری ایران است جمعیت توریست آن برای مثال در تابستان حدود ده هزار نفر بوده و این جمعیت بر جمعیت بومی آن افزوده می‌شود. بسیاری از مشاهیر و بزرگان لشگری و کشوری در کلاردشت اقامتگاه دارند یا حداقل هر ساله رفت و آمد دارند. اینکه کلاردشت به تهران بسیار نزدیک است احتمالاً باعث این امر شده است.

تصاویر شهر کلاردشت

عکس هایی از بهترین نقاط کلاردشت با چشم اندازهایی زیبا از کلاردشت،‌ نگین مازندران. شمال و غرب و جنوب کلاردشت سرسبز است و شرق کلاردشت، پوشش گیاهی جنگلی ندارد. شاید همین تنوع تصاویر باعث شده که کلاردشت از هر اقلیمی از ایران، تکه‌ای داشته باشد. به شرق نگاه می‌کنیم، یک جور است، نگاه را که می‌گردانیم، ناگهان چیز دیگر می‌بینیم. اما به قول خیلی‌ها، کلاردشت زمانی شروع می‌شود که وارد جنگل می‌شویم. وگرنه آن چهره بکر دهه هفتاد را دیگر فقط بایستی در خاطرات و تصاویر آن زمان مرور کرد. با این حال، هنوز بسیار زیبا است و می‌تواند آرامش بخش روان پریشان قرن بیست و یکمی ما باشد. کلاردشت در مقابل شماست..

1
2
3
4
5
6
7
8
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow
 
لطفاً گوشی را چرخانده یا با نمایشگر بزرگ ببینید.
تصاویر تور °360
پرواز بر آسمان کلاردشت

درباره کلاردشت

کلاردشت، دشتی است بر فراز کوه ها. در این ناحیه ۴۵ قله با ارتفاع بیش از ۴۰۰۰ متر قرار دارد و قله علم‌کوه با ارتفاع ۴۸۴۵ متر، بلندترین آن‌هاست که دومین قله مرتفع ایران است. رودخانه پرآبی از دل دشت می‌گذرد. نام این رود سردآبرود است. دمای کلاردشت در بهار بین ۵ تا ۲۰ درجه، در تابستان بین ۱۰ تا ۳۰ درجه و در پاییز بین ۱ تا ۱۵ درجه و در زمستان بین -۷ تا ۱۰ درجه می‌باشد. یک ماه در سال، معمولا در ماه دی، به هر سو نگاه کنیم، برف می‌بینیم. برف، بین دو تا پنج روز در سال تردد در جاده ها را بسیار سخت می‌کند.

اثر کمال الملک. ۱۲۶۶ خورشیدی - اکنون در کاخ موزه سعدآباد.
اثر کمال الملک. ۱۲۶۶ خورشیدی (۱۸۸۶ م) - اکنون در کاخ موزه سعدآباد.
اخبار کلاردشت
اخبار کلاردشت

اخبار گوناگون پیرامون رخدادهای کلاردشت و خبرهای مختف این شهر

مشاهده
بهترین جای کلاردشت
بهترین منطقه کلاردشت

بهترین منطقه ویلایی کلاردشت کجاست؟ معرفی چند مورد از پرطرفدارترین

مشاهده
ییلاقات کلاردشت
ییلاقات کلاردشت

به جای خنک در تموز تابستان می‌گویند ییلاق. مانند رودبارک کلاردشت.

مشاهده
زندگی در کلاردشت
زندگی در کلاردشت

هرآنچه برای مهاجرت و شرایط نقل مکان و تنوع کسب و کار باید بدانید

مشاهده
فاصله تهران تا کلاردشت
فاصله تهران تا کلاردشت

دو ساعت و چهل دقیقه. در ترافیک سبک تا یک ساعت نیز افزوده خواهد شد

مشاهده
فاصله کلاردشت تا دریا
فاصله کلاردشت تا دریا

دو مسیر وجود دارد برای رفتن به دریا. هر دو حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد

مشاهده
فاصله کلاردشت تا متل قو
فاصله کلاردشت تا متل قو

از کلاردشت تا سلمانشهر (متل قو سابق) حدود هفتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده
فاصله کلاردشت تا نمک آبرود
فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

از کلاردشت تا شهرک زیبای نمک آبرود حدود هشتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده
آب و هوای کلاردشت
آب و هوای کلاردشت

وضعیت کلاردشت در طول سال و دمای فعلی و پیش بینی هواشناسی ده روز آینده

مشاهده
راه های دسترسی به کلاردشت
راه های دسترسی به کلاردشت

راه های دسترسی به کلاردشت از نقاط مختلف ایران به همراه مسافت

مشاهده
راه های دسترسی به کلاردشت
نقشه کلاردشت

نقشه ماهواره ای گوگل کلاردشت + طرح تفصیلی شهری و هادی روستایی

مشاهده
برف و زمستان در کلاردشت
برف و زمستان در کلاردشت

همه جا سرد و سفید و آماده برای برف بازی و ساختن یک آدم برفی

مشاهده
کوه پیمایی و کوهنوردی در کلاردشت
کوهنوردی کلاردشت

ضلع جنوبی دشت کلاردشت نواری از کوهستان های مرتفع البرز است

مشاهده
لینکستان کلاردشت
لینکستان کلاردشت

سایت ها وبلاگ ها و اینستاگرام مرتبط با کلاردشت را یکجا جمع کرده‌ایم

مشاهده
لینکستان کلاردشت
تور گردشگری کلاردشت

سایت ها وبلاگ ها و اینستاگرام مرتبط با کلاردشت را یکجا جمع کرده‌ایم

مشاهده
لینکستان کلاردشت
هتل ها و مراکز اقامتی

سایت ها وبلاگ ها و اینستاگرام مرتبط با کلاردشت را یکجا جمع کرده‌ایم

مشاهده

جاهای دیدنی کلاردشت

جاهای دیدنی کلاردشت کجاست؟ مناطق دیدنی طبیعی فراوانی در کلاردشت وجود دارد که می‌توان از زیبایی و دلنشینی آن بهره برد. از جنگل‌های زیبا تا آبگیر ها و دریاچه های متعدد. رودخانه همیشه خروشان سردآبرود، جنگل مکارود، هزارچشمه واحد، قله علم کوه و ییلاق مازیچال از این موارد است. همچنین دشت سرسبز والت و جاده عباس آباد، مرداب دریوک و قلعه سنگی پیمبور جاهایی است که بسیاری از مردم برای دیدن آن اقدام می‌کنند و از همنشینی با طبیعت لذت می‌برند.

جاذبه های گردشگری کلاردشت
قله علم کوه کلاردشت

قله علم کوه

دومین قله مرتفع ایران، قله علم کوه است. ارتفاع «علم کوه» برابر با ۴۸۵۰ متر می‌باشد. این کوه در غرب استان مازندران قرار دارد. از جبهه شمالی به شهر کلاردشت و از جبهه جنوبی نیز به دره طالقان مشرف است. رودبارکِ کلاردشت نزدیکترین جا به این منطقه است و برای صعود به آن در تقریباً همه موارد از شهر کلاردشت اقدام می‌شود. در دامنه شمالی علم کوه، دیواره‌ای به ارتفاع ۶۰۰ متر قرار دارد که یکی از سخت‌ترین و فنی‌ترین مسیرها برای سنگ‌نوردی و دیوارنوردی در ایران بلکه جهان محسوب می‌شود و شهرت جهانی این قله به خاطر همین دیواره‌ است.

بیشتر بدانید
مازیچال کلاردشت

ییلاق رویایی مازیچال

مازیچال ییلاقی است در نزدیکی کلاردشت در استان مازندران. یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین جاذبه‌های گردشگری شمال ایران که به سبب ارتفاع بلند و چشم انداز وسیع می توانید دریایی از ابرها را در پایین دست خود مشاهده کنید. نام مازیچال به دلیل پوشش جنگلی منطقه از درختان بلوط است. بنابراین مازیچال یعنی دره بلوط! کلبه‌ها و خانه‌های موجود در مازیچال در ارتفاع ۲۴۰۰ متری از سطح دریا واقع شده‌اند و در بالای تپه مشرف به روستا به ۲۶۰۰ متر می‌رسد. در تابستان دارای آب و هوای خنک و مطبوع و در زمستان دارای آب و هوای سرد و برفی است.

بیشتر بدانید
دریاچه ولشت

دریاچه وَلَشت

دریاچه ولشت یکی از جاهای دیدنی غرب مازندران است که در شمال شرقی کلاردشت معروف به «بیرون بَشم» و نزدیک به شهر مرزن آباد واقع شده است. می‌توان گفت این دریاچه بین کوه‌ها پنهان شده است. یکی از ده دریاچه آب شیرین ایران که آب آن از چشمه‌های زیرزمینی تامین می‌شود. ولشت از جاهای دیدنی کلاردشت محسوب می شود. سطح آب این دریاچه در ماه‌های سرد و ماه‌های گرم اندکی بالا و پایین می‌شود و هیچگاه سرریز نمی‌شود. ارتفاع سطح دریاچه از آب‌های آزاد برابر ۹۱۶ متر است. اگر شکل دریاچه را مستطیل فرض کنیم، عرض آن ۴۰۰ متر و طول آن ۸۰۰ متر می‌باشد. مساحت دریاچه ولشت برابر ۲۱۵۰۰۰ مترمربع برابر ۲۱/۵ هکتار است، 

بیشتر بدانید
تپه کلار کلاردشت

تپه کِلار

تپه باستانی کلار در شهر کلاردشت واقع است. باستان شناسان قدمت این تپه را دو هزار سال پیش از میلاد برآورد کرده‌اند. این تپه در ضلع شرقی دشت کلاردشت و در نزدیکی روستای لاهو قرار دارد. این اثر در سال ۱۳۴۴ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. این تپه که به مساحت ۴۶۰۰ مترمربع و ارتفاع متوسط ۷ متر تماماً‌ به صورت مصنوعی و خاک دستی احداث شده است. بر روی این تپه آثار شهری قدیمی یافت شده است و همچنین آثار قلعه یا قصری خاکی در ضلع غربی آن به چشم می‌خورد. بر روی این تپه باستان‌شناسان و محققان متعددی کار کرده‌اند. 

بیشتر بدانید
رودخانه سردآبرود کلاردشت
رودخانه سردآبرود

از پنج رودخانه حفاظت شده ایران که از کوسهتان رودبارک سرچشمه می‌گیرد.

مشاهده
شیرچشمه واحد کلاردشت
شیرچشمه واحد

چشمه آب معدنی آب گرم در منطقه واحد که فضای سبز بزرگی در کنار آن است.

مشاهده
آبشار اکاپل رودبارک کلاردشت
آبشار اکاپل

آبشار اَکِد (اَکِت)‌ در منطقه اَکاپُل رودبارک نزدیک روستای کوچک وَنداربُن کلاردشت.

مشاهده
جاده عباس آباد
جاده عباس آباد

جاده جنگلی کلاردشت به عباس آباد از زیباترین جاده‌های جهان

مشاهده
دریوک کلاردشت
مرداب دَریوک

با  عبور از درون جنگل های شمالی کلاردشت به این دریاچه‌ای وهم‌انگیز می‌رسیم.

مشاهده
امام زاده سه تن روستای والت
امامزاده سه تَن

بارگاه سه تن از نوادگان امام موسی کاظم(ع). بازسازی مقبره در دهه هفتاد

مشاهده
چمن مکارود کلاردشت
چمن مَکارود

پارک جنگلی مکارود که محل برگزاری دورهمی ها و جشن‌های بسیار است. 

مشاهده
حنگل انبوه طویدره کلاردشت
جنگل طُویدره

جنگل به معنای واقعی کلمه. اگر خواهان قدم زدن در دل یک جنگل واقعی هستید.

مشاهده
قلعه سنگی کلاردشت
پارک جنگلی پیشنبور (هشتله)

از پرطرفدارترین مناطقی که شهروندان و گردشگران برای تفریح انتخاب می کنند.

مشاهده
کاخ پهلوی اجابیت کلاردشت
کاخ اجابیت

به دستور پهلوی اول ساخته شد. اکنون در اختیار نهاد ریاست جمهوری است.

مشاهده
شاه عَلَم دار
شاه عَلَم دار

در بلندترین کوه جنوبی کلاردشت مقبره امامزاده‌ای است نیاز به دو ساعت پیاده‌روی.

مشاهده
جنگل چنارستان نصیری
جنگل چنارستان نصیری

قسمتی از این جنگل در دوره پهلوی به صورت دست ساز کاشته شده است.

مشاهده
حصارچال کلاردشت
هِسارچال

در ضلع شرقی قله علم کوه دریاچه هسارچال وجود دارد در تراز ۳۸۰۰ متری.

مشاهده
چادر زدن و استراحت در طبیعت کلاردشت
کمپینگ در کلاردشت

جاهای مناسبی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که کمتر کسی به آنجا رفته است.

مشاهده
قلعه سنگی کلاردشت
قلعه سنگی پیمبور

بر بلندترین نقطه شمالی کلاردشت با چشم‌انداز جنگل و دشت و دریا

مشاهده
تور مجازی سیصد و شصت کلاردشت
تصاویر ۳۶۰ کلاردشت

سریع و بسیار واضح و خوب با کلاردشت اشنا شوید و همه جا را به خوبی ببینید

مشاهده

تفریحات کلاردشت

تفرجگاه‌ها، مراکز تفریحی و جاذبه‌های توریستی کلاردشت کلاردشت از نظر جذب گردشگری در وهله اول تکیه دارد بر جاذبه‌های طبیعی خود. با این حال، تفرجگاه‌های متعدد و مکان‌های تفریحی فراوانی را دارد که گردشگران می‌توانند قسمتی از سفر خود را به آنها اختصاص دهند. برای آشنایی با جاهای دیدنی کلاردشت و آشنا شدن با تفریحات ورزشی و هیجانی متنوعی که در این شهر وجود دارد، به صفحه «جاهای دیدنی کلاردشت» مراجعه کنید. یا از همین قسمت مستقیماً وارد صفحه مورد نظر خود شوید.

تفریح در کلاردشت
رستوران ها و فست فودها
رستوران ها و فست فودها

فست فودها و رستوران های متعدد و غذاخوری‌های فراوان باکیفیت مختلف.

مشاهده
تفرجگاه اسپی رود تیرکاگلی کلاردشت
تفرجگاه اسپی رود

آلاچیق‌ها و امکانات رفاهی دیگر در کنار رودخانه سردآبرود در شمال کلاردشت.

مشاهده
نمایشگاه گل و گیاه
نمایشگاه گل و گیاه

نمایشگاه دائمی گل و گیاه که توسط شهرداری کلاردشت راه‌اندازی شده است. 

مشاهده
شهربازی کلاردشت
شهربازی کلاردشت

این شهربازی در حال تکمیل است. و در بهار آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مشاهده
باغ تفریحی شهرداری رودبارک
باغ تفریحی شهرداری

استراحت در کنار رودخانه در رودبارک. درختان بلند و در آلاچیق‌های متعلق به شهرداری

مشاهده
مراکز خرید کلاردشت
مراکز خرید

مجتمع‌های تفریحی و مراکز خرید و هایپرمارکت‌ها. تمامی برندهای پوشاک.

مشاهده
باغ چمن رودبارک
باغ چمن رودبارک

قدیمی‌ترین هتل و اقامتگاه کلاردشت که ساخت آن به پیش از انقلاب بازمی‌گردد.

مشاهده
پل معلق رودبارک
پل معلق رودبارک

پل معلق کوتاه به طول هفتاد متر و ارتفاع ۱۲ متر که شاید کوتاه باشد، اما زیبا است.

مشاهده
پینت بال کلاردشت
پینت بال

تجربه روزی لذت بخش و هیجان انگیز در سالن و مجموعه ورزشی هونام

مشاهده
پارگلایدر کلاردشت
پاراگلایدر و چتربازی

تجربه پرواز و دیدن زمین از بالا البته که جذاب و پر شور خواهد بود.

مشاهده
شیرینی سرا و قنادی کاکا
شیرینی کاکا کلاردشت

شیرینی فروشی کاکا با کلوچه، سپهسالاری و بستنی های بسیار مشهورش.

مشاهده
شیرینی سرا و قنادی کاکا
نگارخانه و نمایشگاه

شیرینی فروشی کاکا با کلوچه، سپهسالاری و بستنی های بسیار مشهورش.

مشاهده
مجسمه کوروش کلاردشت
مجسمه کوروش کلاردشت

به دست هنرمند یکی از عاشقان فرهنگ ایران زمین مجسمه ای خلق شده در طویدره

مشاهده
مجسمه کوروش کلاردشت
خانه ارواح کلاردشت

ویلایی با معماری عجیب که با عنوان ویلای ارواح معروف شده و ترسناک است

مشاهده
تفریح در کلاردشت

اجاره شبانه کلاردشت

سفر به کلادرشت! اجاره ویلا و سوئیت در هر نقطه ای از کلاردشت با قیمت مناسب را از ما بخواهید. از خانه های روستایی گرفته تا ویلاهای لوکس و لاکچری استخردار. ویلاهای حاشیه رودخانه تا ویلاهای چسبیده به جنگل و یا ویلا در ارتفاع. معمول ویلای دارای تراس و چشم انداز را همه می‌پسندند. به هر حال، هرجا که باشیم، می‌شود از طبیعت لذت برد و چه بسا اقامت در یک سوئیت ارزان قیمت و تمیز کافی باشد.

مشاوره املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت
مشاوره املاک کلاردشت

از مورد اعتماد ترین مشاوران سرمایه گذاری و خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت 

دریافت مشاوره
پیمانکاری ساختمان
ساخت در کلاردشت

مهندسی ساختمان با گزارش روزانه دقیق به همراه صورت وضعیت مالی آنلاین 

دریافت مشاوره
محله های کلاردشت
محله های کلاردشت

کلاردشت ۳۰ روستا دارد. برخی در ارتفاع، برخی در دامنه،‌برخی چسبیده به جنگل

رزرو ویلا
اطلاعات شهری کلاردشت
اطلاعات شهری کلاردشت

اطلاعات فراوان پیرامون کسب و کارهای و شماره تماس های مورد نیاز

مشاهده
آشنایی با ویلا۳۶۰
خدمت به جامعه | تکیه بر اخلاق مداری
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق