ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

بهترین منطقه کلاردشت

بهترین منطقه کلاردشت کجاست

کدام منطقه کلاردشت برای سفر یا سرمایه گذاری بهتر است؟

بهترین منطقه کلاردشت

در پاسخ به این پرسش که بهترین جای کلاردشت کجاست باید دید منظور از بهترین چیست. با این حال، در اغلب موارد باید گفت محله «حسنکیف» و مخصوصاً منطقه «نصیری» حدود نیم قرن است که بهترین منطقه کلاردشت محسوب می‌شود. معمولاً گران‌ترین و لوکس‌ترین ویلاهای کلاردشت در منطقه «نصیری» و منطقه «گرکپس» [garakpas] ساخته می‌شوند.
علاوه بر حسن‌کیف، محله‌های رودبارک، لاهو، طویدره و گاهی لشسر و پیشنبور نیز به جهت نزدیک بودن به رودخانه و یا جنگل و طبیعت بکر از پرجاذبه‌ترین و پرطرفدارترین مناطق کلاردشت به شمار می‌آیند. در واقع اگر منظور از «بهترین»، آن محله‌هایی باشد که برای سفر و اقامت کوتاه‌مدت مناسب باشد، این مواردی بود که برشمردیم. 

واقعیت این است که فرق چندانی بین روستاها وجود ندارد و کلاردشت شهر چندان بزرگی نیست به اینخاطر به راحتی می‌توان کمتر از بیست دقیقه به هرجایی دسترسی داشت. انتخاب مقصد سفر کاملاً سلیقه‌ای است. برای برخی، بهترین منطقه یعنی منطقه‌ای که آرام و دنج باشد. برای گروهی دیگر شاید امنیت و شلوغ بودن بهترین پارامتر مهمی باشد. برای عزیزی که عاشق طبیعت است، مسلماً نزدیک بودن به جنگل موثرترین شاخصه است. و برای بسیاری، نزدیک بودن به شهر و امکانات رفاهی و تفریحی و رستوران و فروشگاه گویا مهم‌ترین مشخصه خواهد بود. با این حال، همانطور که گفته شد، اگر از جاهای خیلی پرت را کنار بگذاریم، باقی مناطق کلاردشت تقریباً یک کیفیت است.
منطقه نصیری (راست تصویر)  و «گرک پس» (سمت چپ)
مرکز کلاردشت | منطقه نصیری (راست تصویر) و «گرک پس» (چپ تصویر)
جاهای دیدنی کلاردشت
معرفی کامل جاذبه های گردشگری کلاردشت

بهترین روستای های کلاردشت برای زندگی

بهترین محله کلاردشت برای زندگی و اقامت همیشگی و اجاره سالانه، منطقه نصیری و بخش های مرکزی شهر است. علت آن دسترسی آسان به امکانات و بازار و مدارس خوب و مزیت‌های اینچنینی است.

بهترین منطقه ویلایی کلاردشت

اگر به دنبال بهترین جای کلاردشت برای ویلا می‌گردید؟ به این هدف که برای خودتان ویلایی احداث کنید، این بسیار سلیقه‌ای است. ولی اگر از نظر بودجه مشکلی در کار نیست، منطقه نصیری و خیابان مدرس معمولا با استقبال بیشتری روبرو می‌شود. منطقه‌ای تازه ساز با خیابان های خوب و کمربندی مناسب و دسترسی آسان به شهر و مسیر های خوب پیاده روی و همچنین دید و چشم اندازی جنوبی جنگل. 

بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین

اگر به دنبال بهترین جای کلاردشت برای خرید زمین هستید و یک سرمایه‌گذاری در زمینه املاک را مدنظر دارید، همواره به سراغ مناطق در حال توسعه‌ای بروید که قابلیت رشد داشته باشد. این امر بستگی به هدف‌گذاری شما برای سرمایه‌گذاری میان‌مدت یا دراز مدت دارد. مناطقی مانند مکارود و پیشنبور و طایب کلا و پی قلعه. 
اگر قصد خریداری زمین به منظور ساخت ویلا و آپارتمان دارید، به سراغ مناطق تقریباً رشد یافته و همزمان خلوت بروید. مناطقی مانند گرکپس و خیابان فرهنگیان و وصال حسن‌کیف و قسمت‌هایی از مکا و ولوال.
محله های کلاردشت
آشنایی کامل با روستاهای کلاردشت
نمایی از شهر کلاردشت
نمایی از مرکز شهر کلاردشت بعلاوه محله های شمالی
قیمت زمین در کلاردشت
قیمت زمین در کلاردشت

اطلاعات ضروری و بسیار مفید که برای انجام خرید موفق نیاز داریم.

مشاهده
فاصله کلاردشت تا دریا
فاصله کلاردشت تا دریا

دو مسیر وجود دارد برای رفتن به دریا. هر دو حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد

مشاهده
چادر زدن و استراحت در طبیعت کلاردشت
کمپینگ در کلاردشت

جاهای مناسبی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که کمتر کسی به آنجا رفته است.

مشاهده
تور مجازی سیصد و شصت کلاردشت
تصاویر ۳۶۰ کلاردشت

سریع و بسیار واضح و خوب با کلاردشت اشنا شوید و همه جا را به خوبی ببینید

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما