گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

ویلاهای فروشی در کلاردشت

محله های کلاردشت

معرفی محله های سی گانه کلاردشت و حومه

بهترین روستاهای کلاردشت

بهترین روستای کلاردشت، احتمالاً «اویجدان» باشد. کوچه های سرسبز و یک دنجی خاصی که به آنچه که انتظار داریم بسیار نزدیک است. هرچند کلاردشت کوچک است و هرجا که اقامت ما باشد، با دورترین نقطه دلپذیر آن حداکثر نیم ساعت فاصله است. با این حال روستاهای «پیشنبور» و «پی قلعه» و «لشسر» و «مکارود» که از همه به جاده جنگلی عباس آباد نزدیک تر است، جزء پنج روستای خوشنام و مورد توجه گردشگران است.

البته سلیقه‌ای است. بهترین روستا آن روستایی است که از قدم زدن در آن به عزیز که شما باشید احساس خوبی بدهد. باید از نزدیک دید و به گوشه و کنار نگاهی انداخت. سه تا پنج روز زمان لازم است تا کلاردشت را لمس کرد. لمس چیز دیگری است!
محله های حوزه شهری کلاردشت
روستاهای کلاردشت
محله های بیرون کلاردشت
روستاهای زیر از سال ۱۳۹۲ دیگر جزء کلاردشت محسوب نمی‌شوند و اکنون زیر نظر بخشداری مرزن آباد می‌باشند. مرزن آباد به همراه «مرکزی» و «هچیرود»، سه بخش  شهرستان چالوس می‌باشد.

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق