ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

برف کلاردشت

هتل های کلاردشت

معرفی مراکز اقامتی کلاردشت : هتل، متل، هتل آپارتمان، مسافرخانه

هتل های کلاردشت

کلاردشت یکی از شهرهای زیبا و گردشگرپسند در استان مازندران است که دارای آب و هوای معتدل و طبیعت بکر و سرسبز است. این شهر در فاصله 40 دقیقه‌ای از ساحل دریای خزر قرار دارد و می‌توانید با عبور از جاده جنگلی عباس آباد به ساحل برسید. در کلاردشت انواع مختلفی از اماکن اقامتی وجود دارد که می‌توانید بر اساس سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید. برخی از هتل های کلاردشت که می‌توانید از طریق اینترنت رزرو کنید عبارتند از:

- هتل باران سبز کلاردشت: این هتل دو ستاره در جاده جنگلی کلاردشت به عباس آباد واقع شده است و دارای چشم‌اندازی فوق‌العاده از جنگل و کوهستان است. این هتل از 74 درصد مسافران توصیه شده است و قیمت شروع آن برای یک شب 900,000 تومان است¹.

- متل پارسیان کلاردشت: این متل سه ستاره در نرسیده به حسن کیف و جنب شهرک نگین قرار دارد و دارای واحدهای اقامتی مجزا در محوطه ای وسیع است. این متل از 67 درصد مسافران توصیه شده است و قیمت شروع آن برای یک شب 1,580,000 تومان است².

- هتل توکل کلاردشت: این هتل سه ستاره در خیابان امام و جنب بیمارستان کلاردشت واقع شده است و دارای امکاناتی مانند رستوران، پارکینگ، اینترنت و ... است. این هتل از 47 درصد مسافران توصیه شده است و قیمت شروع آن برای یک شب 1,100,000 تومان است³.

- متل پانیذ کلاردشت: این متل دو ستاره در بلوار پاسداران و خیابان اجابیت واقع شده است و دارای اتاق‌های تمیز و راحت است. این متل از 53 درصد مسافران توصیه شده است و قیمت شروع آن برای یک شب 700,000 تومان است⁴.

- هتل آپارتمان تخت جمشید کلاردشت: این هتل آپارتمان دو ستاره در انتهای بلوار پاسداران و خیابان اجابیت واقع شده است و دارای اتاق‌های مبله و کامل است. این هتل آپارتمان از 66 درصد مسافران توصیه شده است و قیمت شروع آن برای یک شب 680,000 تومان است⁵.

برای رزرو هتل های کلاردشت می‌توانید از سایت‌های مختلفی مانند [هتل یار](^1^)، [اقامت 24](^2^)، [اسنپ تریپ](^3^)، [جااینجاس](^4^) و [ایران هتل آنلاین](^5^) استفاده کنید. این سایت‌ها به شما امکان مقایسه قیمت، امکانات، موقعیت و نظرات مهمانان را می‌دهند و همچنین از تخفیف‌های ویژه برخوردار می‌شوید. امیدوارم سفر خوبی به کلاردشت داشته باشید. 😊

Source: Conversation with Bing, 1/20/2024

(1) هتل های کلاردشت: رزرو هتل کلاردشت + لیست قیمت | هتل یار ⭐. https://hotelyar.com/city/54/هتلهای-کلاردشت.

(2) هتل های کلاردشت: قیمت , عکس ها و رزرو هتل کلاردشت تا ۱۳% تخفیف:اقامت24. https://www.eghamat24.com/KelardashtHotels.html.

(3) هتل های کلاردشت - رزرو هتل های کلاردشت با تخفیف ویژه | اسنپ تریپ. https://www.snapptrip.com/رزرو-هتل/کلاردشت.

(4) رزرو هتل کلاردشت؛ تا ۱۸ ٪ تخفیف هتل های کلاردشت+ قیمت | جااینجاس. https://jainjas.com/kelardasht.

(5) هتل های کلاردشت - (تضمین قیمت + بدون جریمه) | ایران هتل آنلاین. https://www.iranhotelonline.com/kelardasht-hotels/.

(6) هتل های کلاردشت: رزرو هتل کلاردشت + لیست قیمت | هتل یار ⭐. https://hotelyar.com/city/54/هتلهای-کلاردشت.

(7) هتل های کلاردشت: قیمت , عکس ها و رزرو هتل کلاردشت تا ۱۳% تخفیف:اقامت24. https://www.eghamat24.com/KelardashtHotels.html.

(8) هتل های کلاردشت - رزرو هتل های کلاردشت با تخفیف ویژه | اسنپ تریپ. https://www.snapptrip.com/رزرو-هتل/کلاردشت.

(9) رزرو هتل کلاردشت؛ تا ۱۸ ٪ تخفیف هتل های کلاردشت+ قیمت | جااینجاس. https://jainjas.com/kelardasht.

(10) هتل های کلاردشت - (تضمین قیمت + بدون جریمه) | ایران هتل آنلاین. https://www.iranhotelonline.com/kelardasht-hotels/.

(11) undefined. https://hotelyar.com/.

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما