ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

سقف کاذب و کناف در کلاردشت

سقف کاذب و کناف در کلاردشت

سقف کاذب پی وی سی تا پنل های پیش ساخته گچی 

دکورا رضا سلیمانپور
دکوراسیون داخلی دکورا

مدیریت : مهندس رضا سلیمانپور


۰۹۱۱۳۹۵۲۵۷۰


کلاردشت و متل قو

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده

کاذب و کناف در کلاردشت

سقف کاذب نوعی سقف ثانویه است که در فاصله‌ای از سقف اصلی ساختمان نصب می‌شود. از سقف کاذب برای پوشش تاسیسات، عایق‌کاری، نورپردازی و زیباسازی فضاها استفاده می‌شود. کناف نیز یک نوع سقف کاذب است که از صفحات گچی روکش‌دار و پروفیل‌های فولادی تشکیل شده است. کناف دارای مزایایی نظیر سبک بودن، سرعت نصب، قابلیت دسترسی به تاسیسات و تنوع طرح‌ها است. 

برخی از انواع سقف کاذب کناف عبارتند از: 

🔶سقف کاذب یکپارچه

🔶سقف کاذب مشبک

🔶سقف کاذب دکوراتیو

🔶سقف کاذب قوس‌دار

امروزه اجرای سطح زیرین سقف در کلاردشت بسیار آسان شده است. در گذشته همواره با سیمان سفید و گچ و خاک این کار انجام می‌گرفت. که کار سختی بود و زمانبر هم بود. با ورود متریال جدید دیگر گزینه های بیشتری در اختیار ما است. در سرویس ها سقف پی وی سی از بهترین گزینه ها است. سقف کناف هم که مزایای خودش را دارد. مخصوصا با عبور فاضلاب از زیر سقف ها در ساختمان های ویلایی چقدر کابردی و خوب است. سقف های کشسان و دیگر انواع پوشاننده های دیوار نیز می‌تواند به کمک طراحان و مجریان داخلی بیاید. از نشانی کسب و کارهای بالا برای یافتن تیم مجری خوب استفاده کنید، و یا اگر کافی نبود با ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی‌ها را به شما ارایه دهیم.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما