گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

پیمانکاری در کلاردشت

پیمانکاری کلاردشت | اجرای ساختمان

برای ساخت یک ویلا به یک مدیر برای انجام کلیه امور مرتبط به ساخت نیاز است

اتوبوسرانی کلاردشت
پیمانکاری ویلا۳۶۰

پیمان مدیریت ساخت در کلاردشت. با مدیریت مهندس حامد احمدی


۰۱۱۵۲۶۳۲۸۰۰


 کلاردشت - مجتمع شقایق

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
پیمان مدیریت ساخت در کلاردشت

برای ساخت ساختمان یا می‌توان خودمان ساختمان خودمان را بسازیم. یا اینکه با شرکت یا یک شخص قرار ببندیم که این ساختمان را برای من بساز. یا نقشه را می‌دهیم و می‌گوییم طبق این نقشه و فلان متریال های درجه دو و غیره برایم بساز و فلان زمان تحویل بده، و اینقدر هم دستمزد. که به این روش می‌گویند روش «متری». یا اینکه آن شخص می‌گوید نه، در این بازار که قیمت مصالح هر روز یک عدد است و افزایشی است، من درصد می‌گیرم از کل هزینه های ساخت غیر از هزینه های اداری. به این حالت هم می‌گویند «درصدی». نگاه امروز این است که ساخت امر ساده‌ای است و هر کسی می‌تواند بسازد. ساخته اند که می‌گویم! اما از بالا به شهرهای مان نگاه کنیم. زشت است! چه رسد به اینکه پس از زلزله باز به شهرهایمان از بالا نگاه کنیم!!

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق