ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

جرثقیل و لیفتراک کلاردشت

جرثقیل و لیفتراک کلاردشت

حمل اجسام سنگین و بلند کردن تا محل مشخص

جرثقیل کلاردشت دادویی مقدم
جرثقیل کلاردشت

مدیریت : مهندس دادویی مقدم

۰۹۱۱۱۹۲۳۰۰۹


کلاردشت، لاهو

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده

جرثقیل کلاردشت

🔶جرثقیل یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین انواع ماشین‌آلات در پروژه‌های بزرگ ساختمانی و عمرانی است. این دستگاه برای بلند کردن و جابه‌جایی بارهای سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود. انواع جرثقیل شامل جرثقیل‌های کامیونی، متحرک چرخ لاستیکی، چرخ لاستیکی بوم خشک، چرخ لاستیکی بوم تلسکوپی، چرخ زنجیری و دیگر انواع است. همچنین، جرثقیل‌ها به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند: جرثقیل ثابت و جرثقیل متحرک. استفاده از جرثقیل نیاز به مهارت‌های خاصی دارد، از جمله توانایی کنترل دقیق، درک فیزیک و ایمنی، و دانش فنی درباره عملکرد و نگهداری جرثقیل.

در کلاردشت تمامی کارهای مرتبط با جرثقیل توسط سه شخص انجام می‌شود. و تقریباً سابقه کار ایشان چند ده سال است. با این حال جرثقیل‌های خیلی بلند برای اجرای سازه‌های اسکلت فلزی چندین طبقه در کلاردشت، به نظر از توان اجرای تیم های موجود در کلاردشت خارج است و معمولاً به نوشهر و دیگر شهرهای اطراف برای آوردن جرثقیل‌های خیلی بزرگ و یا بیل مکانیکی زنجیری مراجعه می‌شود.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما