گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

درب و پنجره در کلاردشت

درب و پنجره در کلاردشت

فروشگاه های درب و پنجره یو پی وی سی با تنوع بالا

کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
در و پنجره در کلاردشت

امروز پنجره ها عموما دوجداره و جدیدا سه جداره هستند از نوع upvc. این اتفاق خوبی است. چنین پنجره هایی عایق خوبی برای حرارت و صوت هستند. البته تنوع بالایی در متریال و یراق آلات آنها وجود دارد که برای خرید نیاز به گرفتن مشاوره حرفه ای می باشد. پنجره های لمینت شده طرح چوب هم به نظر در اینده پرطرفدار شود. در مورد در ها نیز چه در ضد سرقت و چه درهای داخلی نیز با تنوع بسیار بالایی چه از نگاه ضد رطوبت بودن و چه از نظرطرح و جنس در بازار موجود است.

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق