گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

نظام مهندسی ساختمان کلاردشت

سازمان نظام مهندسی مازندران | دفتر کلاردشت

دفتر نمایندگی نظام کلاردشت

سازمان نظام مهندسی استان مازندران مانند تمامی استان های دیگر بازوی فنی و نظارتی بر اجرای صحیح مقررات ملی ساختمان می‌باشد. در تمامی شهرستان های استان دارای دفتر نمایندگی است و کلاردشت نیز دارای دفتر نمایندگی نظام می‌باشد که در نشانی زیر قرار دارد. رشته های هفتگانه عمران، معماری، تاسیسات برق،‌تاسیسات مکانیک، نقشه برداری و شهرسازی و راه پروانه اشتغال شان را از این طریق اخذ می‌کنند.

کلاردشت - بین حسنکیف و لاهو (پایین حسن کیف)

در نقشه

منو ببر اونجا (نقشه گوگل)

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق