ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

دفاتر طراحی ساختمان کلاردشت

دفاتر طراحی ساختمان در کلاردشت

در رشته های معماری و عمران و تاسیسات مکانیکی و برق

دفتر طراحی ساختمان ویلا۳۶۰ کلاردشت
دفتر طراحی ویلا۳۶۰

مدیریت حامد احمدی


۰۹۱۱۳۶۸۲۵۰۰


 کلاردشت - مجتمع شقایق

مشاهده
دکورا کلاردشت
دکوراسیون داخلی دکورا

مدیریت : مهندس رضا سلیمانپور


۰۹۱۱۳۹۵۲۵۷۰


کلاردشت و متل قو

مشاهده

دفاتر مهندسی ساختمان در کلاردشت

دفاتر طراحی مهندسی در کلاردشت از جمله مراکزی هستند که خدمات متنوعی در زمینه های مختلف مهندسی ارائه می دهند. این خدمات شامل طراحی معماری، سازه، تاسیسات، شهرسازی، محیط زیست، مدیریت پروژه، نظارت و اجرا می باشند. برخی از این دفاتر دارای مجوز رسمی از سازمان نظام مهندسی و انجمن صنفی مدیران دفاتر می باشند و برخی نیز به صورت غیر رسمی فعالیت می کنند. برخی از دفاتر طراحی مهندسی معروف در کلاردشت که مجموعه کاملی از خدمات مهندسی ساختمانی را ارایه می‌دهند عبارت‌اند از:   

✅دفتر مهندسی ویلا۳۶۰  (حامد احمدی)
✅دفتر مهندسی هفتم (شاهرخ محمدزاده)
✅دفتر مهندسی زیگال دیزان (فرهاد سلطانمرادی)
✅دفتر مهندسی هونام (رضا محمدی)
✅دفتر مهندسی پی گستر (محمد حاتمی)

🧱 اگر قصد ساخت یک بنا را داریم مسلما به بنا مراجعه نمی‌کنیم، به مهندس مراجعه می‌کنیم. به این امر توجه داشته‌باشیم. برای ساخت یک ساختمان، به مشاور املاک، به راننده آژانس، به آشنای بیست ساله، به کسی واسطه‌گر خرید زمین، به سوپری سر کوچه، به همسایه زمین که آدم بسیار خوبی هم هست، مراجعه نمی‌کنیم❗ بنابراین بایستی به سراغ چه کسی رفت؟ به سراغ مهندس. راه عقلانی اش این است که برمی‌خیزیم و آماده می‌شویم و به دفاتر مهندسی مختلف سر می‌زنیم و در این دفاتر طراحی، مهندس هایی با تخصص های متفاوت وجود دارند که هرآنچه مطلوب ما است را با علم و تجربه و همکاری با یکدیگر بر پایه خلاقیت و اصولی علمی پرداخته و به ما ارایه می‌دهند. ارایه هم به صورت نقشه و هم به صورت مشاوره و دادن راهکارهای لازم برای اجرا و رسیدن به یک ساختمان زیبا و مقاوم و البته اقتصادی. اما اگر بگویم هنوز بسیاری وجود دارند که ساخت یک ساختمان که معمولا از گران‌ترین کالاهای جامعه است را به بی‌تخصص‌ترین افراد خوش سرزبان می‌سپارند و این یعنی ما با جامعه ایده‌آل هنوز خیلی فاصله داریم. کار ساختمان، کار ساده‌ای نیست. بنابراین کار را به کاردان بسپاریم. 
fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما