ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

ابزار و یراق

ابزار و یراق و رنگ فروشی در کلاردشت

فروشگاه های ابزار یراق و رنگ فروشی در شهر کلاردشت

جهان ابزار کلاردشت
جهان ابزار کیوان عسکرزاده

مدیریت : کیوان عسکرزاده

۰۹۱۱۳۹۱۸۷۷۲

کلاردشت، حسنکیف، روبروی نهالستان

مشاهده
کارت ویزیت فروشگاه رنگ هاویلوکس
فروشگاه رنگ هاویلوکس

مدیریت : نعیمایی

۰۹۱۲۳۸۳۴۷۱۴

کلاردشت، حسنکیف، روبروی پاساژ میلادنور

مشاهده

ابزاریراق کلاردشت

یک فروشگاه ابزار یراق فروشگاهی است که انواع ابزارها و وسایل مربوط به تاسیسات و تعمیرات خانه یا کارگاه را می‌فروشد. مثلا آچار، پیچ گوشتی، قفل، چسب، دریل، اره و غیره. رنگ فروشی یک فروشگاه است که انواع رنگ‌های ساختمانی، صنعتی، هنری و ملزومات مربوطه را به مشتریان عرضه می‌کند.

روز به روز ابزارهای ساختمانی متنوع تر و دوست داشتنی تری تولید می‌شوند و به بازار می‌آیند. در کلاردشت هم فروشگاه‌های ابزاریراق متعددی وجود دارد که مدیران و صاحبان آنها صاحب ذوق‌اند و آشنا با تولیدات موجود در بازار. بنابراین تقریباً هرآنچه را لازم داریم، می‌توانیم در این فروشگاه ها مشاهده کنیم و خریداری کنیم. برای ساختمان سازی علاوه بر مصالح، معمولا نیاز به ابزار و وسایل دیگری است که به کمک استادکار ها می‌آید. برخی تجهیزات هستند و برخی مصرفی. از راه های ارتباطی بالا با بهترین فروشگاه های ابزار و یراق کلاردشت و همچنین رنگ فروشی که معمولاً با هم هستند، استفاده کنید.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما