گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

عایق کار در کلاردشت

عایق کار در کلاردشت

اجرای عایق رطوبتی قیرگونه و مواد پلیمری نسل جدید نانو و یا عایق حرارتی و صوتی 

کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
عایق رطوبتی

چه برای سرویس های بهداشتی و چه برای سقف های مسطح بتنی، قیر و گونی که معمولا سه لایه غیر و دو لایه گونی است، با درجات نفوذ متفاوت در هر لایه و ماجرای قیرگونی، از قدیم و حالا و احتمالا آینده روشی است که به کار گرفته شده و به کار گرفته می‌شود و خواهد شد. روشی است که پاسخ مطلوب را داده است. اما مواد جدیدی نیز در بازار موجود است که خیلی هم جدید نیست، پانزده سال است که در بازار است و آنها هم جواب داده. اما هم برند آن مهم است و خیلی جدیدی ها تقلبی هم دارد و هم شیوه اجرای آن هم بسیار با اهمیت است که می‌توان از تکنولوژی های جدید هم برای امر عایق کمک گرفت.

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق