گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

کارگر و نیروی کار ماهر

کارگر و نیروی کار ماهر

کارگر برای امور ساختمانی در کلاردشت

کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده
کارگر ساختمانی در کلاردشت

برای یافتن کارگر، آنهایی که یک یا چند روز کار ساختمانی دارند ابتدای صبح به چند نقطه کلاردشت مراجعه کرده و با هوش و ذکاوتی که دارند، کارگری که همزمان توانا و نیرومند، و حرف گوش کوش باشد را انتخاب کرده و مذاکره می‌کنند. بهتر است که آن نیرو از قوه ابتکار و خلاقیت و تجربه کافی هم برخوردار باشد. با این حال باید برای مدت کار، تعهد رفت و آمد و عهده غذا و سختی کار و دستمزد متناسب با آن، در همان ابتدای کار صحبت و قرار شود. مجریان حرفه ای معمولا کارگرهای دایمی خود را دارند که ماجرای آن متفاوت است.

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق