ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

داروخانه کلاردشت

داروخانه کلاردشت

فروش دارو و تجویزات پزشکی در کلاردشت

داروخانه دکتر آذری
داروخانه دکتر آذری

مدیریت آقای دکتر دلفان آذری


۰۱۱۵۲۶۲۱۴۰۴


 کلاردشت، حسن کیف \ شبانه روزی

مشاهده

داروخانه‌ها مراکز مهمی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستند که نقش کلیدی در دسترسی عموم مردم به داروها و محصولات سلامت دارند. آن‌ها مجموعه‌ای از داروهای تجویزی و غیرتجویزی، ویتامین‌ها، مکمل‌های غذایی، وسایل پزشکی، و محصولات بهداشتی و آرایشی را عرضه می‌کنند. داروسازان متخصص در داروخانه‌ها مسئولیت مشاوره دارویی، بررسی تداخلات دارویی، و اطمینان از استفاده صحیح و ایمن از داروها را بر عهده دارند. همچنین، داروخانه‌ها خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف سلامتی، مانند کنترل فشار خون، مدیریت دیابت، و ترک سیگار را ارائه می‌دهند. 

در ایران، داروخانه‌ها بر اساس ضوابط و مقررات مشخصی تاسیس و اداره می‌شوند که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو تعیین شده است. این ضوابط شامل توزیع عادلانه داروخانه‌ها در سراسر کشور و دسترسی مناسب به خدمات دارویی برای همه افراد جامعه است. داروخانه‌ها به عنوان بخشی از سیستم بهداشتی کشور، به حفظ و ارتقاء سلامت جامعه کمک می‌کنند و حق دسترسی به خدمات سلامت را برای همه تضمین می‌نمایند.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما