ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

بیمه در کلاردشت

بیمه در کلاردشت

شرکت های ارایه دهنده خدمات بیمه در کلاردشت

بیمه جواد پولادی نمایندگی آسیا در کلاردشت
بیمه آسیا - پولادی

مدیریت آقای جواد پولادی


۰۹۱۱۳۹۴۷۲۷۵


 کلاردشت، ابتدای خ نصیری

مشاهده
افزودن کسب و کار
افزودن کسب و کار

توضیحات کسب و کار


شماره تماس


نشانی

افزودن کسب و کار

بیمه در کلاردشت

بیمه‌های مختلفی وجود دارند که شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند، از جمله:

⬅️بیمه ساختمانی: این بیمه به منظور پوشش خسارت‌های وارده به ساختمان‌ها در اثر حوادثی مانند آتش‌سوزی، زلزله، سیل و غیره طراحی شده است. بیمه‌گر متعهد می‌شود که در صورت وقوع حادثه، خسارت‌های مالی وارده به ساختمان را جبران کند1.

⬅️بیمه عمر: این بیمه به فرد بیمه‌گذار امکان می‌دهد تا برای آینده خود و خانواده‌اش امنیت مالی فراهم کند. در صورت فوت بیمه‌گذار، مبلغی به بازماندگان پرداخت می‌شود و در صورت زنده ماندن تا پایان دوره بیمه، مبلغی به عنوان پس‌انداز به بیمه‌گذار بازگردانده می‌شود.

⬅️بیمه آتش‌سوزی: این بیمه خسارت‌های مالی ناشی از آتش‌سوزی به اموال منقول و غیرمنقول بیمه‌گذار را پوشش می‌دهد. شامل خسارت‌های اصلی مانند آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه و همچنین می‌تواند شامل پوشش‌های اضافی مانند سیل، زلزله و غیره باشد2.

این خدمات به افراد کمک می‌کنند تا در برابر حوادث غیرمترقبه مالی امنیت داشته باشند و از استرس ناشی از این حوادث کاهش یابد. بیمه‌ها با توجه به نیازهای مختلف افراد، طرح‌ها و پوشش‌های متنوعی را ارائه می‌دهند تا هر فرد بتواند بر اساس شرایط خود بیمه مناسبی را انتخاب کند.

✅از بیمه کارگاه های ساختمانی گرفته تا بیمه شخص ثالث و بدنه و آتش سوزی تا بیمه عمر. تمامی شرکت های بیمه معروف در کلاردشت دارای دفتر نمایندگی ارایه خدمات می‌باشند.
 

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما