ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

مشاوره و وکالت

مشاوره املاک

برترین بنگاه های املاک کلاردشت

مشاور املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت - برترین املاک شهرستان کلاردشت
املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت

مدیریت حامد احمدی


۰۹۱۱۳۶۸۲۵۰۰


 کلاردشت، مجتمع شقایق

مشاهده
مشاور املاک سجاد قنبری کلاردشت گرکپس
املاک سجاد قنبری

مدیریت آقای سجاد قنبری


۰۹۱۲۹۴۱۴۳۴۶


 کلاردشت، حسنکیف، گرکپس

مشاهده
مشاور املاک ارگ کلاردشت خامسی
املاک ارگ \ خامسی

مدیریت آقای مسعود خامسی


۰۱۱۵۲۶۳۲۸۰۰


 کلاردشت، روبروی پمپ بنزین

مشاهده
افزودن کسب و کار
افزودن کسب و کار

توضیحات کسب و کار


شماره تماس


نشانی

افزودن کسب و کار

🔶املاک کلاردشت

مشاور املاک فردی است که به خریداران و فروشندگان ملک در فرآیند خرید و فروش کمک می‌کند. مشاور املاک باید دارای مجوز کارگزاری از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشد و تحت نظارت یک کارگزار مجاز فعالیت کند. مشاور املاک وظایف مختلفی دارد که عبارتند از:

🎯ارائه مشاوره حرفه‌ای به مشتریان در مورد بازار ملک و قیمت‌های منطقه‌ای

🎯جستجوی ملک‌های مناسب برای خریداران بر اساس نیازها و بودجه‌شان

🎯بازدید از ملک‌ها با خریداران و ارائه اطلاعات تخصصی در مورد ویژگی‌ها و مزایا و معایب آن‌ها

🎯تبلیغ و ارائه ملک‌های فروشندگان به خریداران بالقوه و ایجاد تقاضا برای آن‌ها

🎯مذاکره با طرفین معامله برای رسیدن به شرایط مطلوب و منصفانه

🎯انجام امور قانونی و اداری مربوط به خرید و فروش ملک از جمله تهیه و امضای قراردادها، پرداخت و دریافت وجوه، ثبت سند و انتقال مالکیت

🎯پیگیری مسائل پس از فروش مانند رفع ایرادات، تحویل ملک، اخذ مجوزها و مصوبات لازم

مشاور املاک برای انجام وظایف خود باید دارای مهارت‌هایی مانند ارتباطات موثر، مذاکره، فروش، تحلیل بازار، حل مسئله، توانایی کار تیمی و آشنایی با قوانین و مقررات مربوطه باشد. مشاور املاک معمولاً از طریق کارمزدی که از طرفین معامله دریافت می‌کند درآمد کسب می‌کند. میزان درآمد مشاور املاک بستگی به تعداد و ارزش معاملاتی دارد که انجام می‌دهد.

در کلاردشت پانصد مشاور املاک ثبت شده وجود دارد و همین تعداد نیز به صورت غیررسمی و به قول معروف به صورت سرپایی مشاوره می‌دهند. بنابراین در یافتن مشاوراملاک به هیچ عنوان هیچ شخصی به مشکل برنمی‌خورد. امیدواریم در یافتن مشاور املاک خوب نیز هیچ شخصی و هیچ سرمایه گذاری به مشکل برنخورد. می‌توانید از مشاورین املاک ویلا۳۶۰ و یا دفاتر مشاوراملاک دیگری که در اینجا لیست شده است استفاده کنید. برخی از بزرگ‌ترین مشاوران املاک کلاردشت را اینجا آورده‌ایم. نگاه ما به علاقه و میزان سرمایه‌ای که در توسعه دفتر و فضای مناسب داده‌اند بیشتر بوده است. منظور دقیق‌تر اینکه مشاوره های املاک موجود در کلاردشت که فضای دفتر آنها بزرگ و تکنیک بازاریابی و نگاه آنها به توسعه کسب و کارشان جدی‌تر بوده است را فقط در اینجا آورده‌ایم و خواهیم آورد.
fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما