ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

لوازم سفر و شکار در کلاردشت

لوازم سفر و شکار در کلاردشت

فروشگاه لوازم کوهنوردی و شکار و ماهیگری و دوربین شکاری و مرتبط با تفنگ

فروشگاه کلبه شکار کلاردشت
کلبه شکار کلاردشت

فروشگاه کلبه شکار با مدیریت ازوجی


۰۹۳۷۴۰۰۵۷۰۱


 کلاردشت، ولوال

مشاهده
افزودن کسب و کار
افزودن کسب و کار

توضیحات کسب و کار


شماره تماس


نشانی

افزودن کسب و کار

شکار از جمله تفریحات است. البته بر طبق اصول و قواعد. کلاردشت از گذشته های دور شکارچیان علاقمند و زبده ای داشته و همچنان دارد. برای اهل ش گویا هیچ لذتی قابل مقایسه با کوهنوردی و کمین و مشاهده حیوانات نیست.

لوازم شکار و سفر شامل مجموعه‌ای از تجهیزات است که برای فعالیت‌های در فضای باز و طبیعت‌گردی طراحی شده‌اند. این تجهیزات شامل چادر، کیسه خواب، کوله پشتی، لباس‌های مناسب فصل، چراغ قوه، ظروف پخت و پز سبک و قابل حمل، عصای کوهنوردی، تبر کمپینگ، دوربین شکاری و ابزارهای بقا مانند چاقوی سفری هستند. این وسایل باید متناسب با شرایط آب و هوایی و نوع فعالیت انتخاب شوند تا امنیت و راحتی را در طول سفر تضمین کنند. برای خرید این لوازم می‌توان به فروشگاه‌های مخصوص کوهنوردی و شکار مراجعه کرد که انواع مختلفی از تجهیزات را با کیفیت‌ها و قیمت‌های متفاوت عرضه می‌کنند.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما