ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

رستوران شاندیز کلاردشت

شاندیز شعبه کلاردشت در هتل مارال کلاردشت

رستوران شاندیز کلاردشت در طبقه سوم و بالاترین طبقه هتل مارال کلاردشت قرار دارد. این رستوران یکی از بهترین رستوران های شهر کلاردشت است که با منظره ای دیدنی و غذاهایی خوشمزه شما را میهمان خود می کند. این رستوران با دکوراسیونی سنتی و مدرن، فضایی گرم و صمیمی را برای شما فراهم آورده است. دیوارهای آجری و مبلمان چوبی، حسی دنج را به شما منتقل می کنند. در این رستوران، می توانید از غذاهای محلی و بین المللی لذت ببرید و با نوشیدنی های خنک و گرم خود را تازه کنید. این رستوران به گرمی منتظر حضور شما است.

 مدیریت : آقای اکبری

مازندران. کلاردشت، مکاء (بلوار اصلی) ، هتل مارال، طبقه سوم
رستوران شاندیز کلاردشت در هتل مارال
رستوران شاندیز کلاردشت در هتل مارال

اگر می‌خواهید برای یک ظهر تابستانی در کلاردشت غذایی خوشمزه را در محیطی آرامش و لذت بخش با دوستان تجربه کنید، رستوران شاندیز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. تصاویر دیگر این رستوران خوب را مشاهده می‌کنید.

رستوران شاندیز کلاردشت در هتل مارال
رستوران شاندیز کلاردشت در هتل مارال

🫕منتظر شما می‌مانیم!

رستوران شاندیز در نقشه کلاردشت

می‌توانید موقعیت رستوران را در نقشه کلاردشت و در محله مکاء کلاردشت مشاهده کنید.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما