ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

هتل های کلاردشت

صرافی و خدمات ارز در کلاردشت

چنج کردن تومان و دلار و واحد های پولی کشورهای حاشیه خلیج فارس

صرافی کلاردشت - نوری
صرافی نوری

مدیریت آقای سید وحید نوراشرف‌الدین


۰۹۱۲۲۸۹۴۳۰۰


 کلاردشت، مرکز شهر

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده

💱صرافی در کلاردشت  

کلاردشت همواره مقصد مسافرانی از کشورهای دیگر است. بدین منظور دفاتر صرافی در این شهر وجود دارند که نیاز گردشگران به ارایه خدمات ارز را مرتفع سازند. بیشتر گردشگران که از کلاردشت دیدن می کنند و چند روز را در این شهر اقامت می کنند از کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای عرب زبان هستند. کشورهایی مانند عراق و امارات متحده.

در صرافی‌ها مسافران خارجی می‌توانند پول خود را به ارز محلی تبدیل کنند. چند کار اصلی است که در یک صرافی اتفاق می‌افتد:

💰تبادل ارز ⬅️مسافران خارجی می‌توانند پول خود را به ارز محلی تبدیل کنند. برای مثال، اگر یک مسافر از آمریکا به آلمان سفر کرده باشد، می‌تواند دلارهای خود را به یورو تبدیل کند.

💰خدمات حواله ⬅️ برخی از صرافی‌ها خدمات حواله پول بین‌المللی را ارائه می‌دهند. این به مسافران اجازه می‌دهد تا پول به کشور خود یا به کشورهای دیگر ارسال کنند.

💰فروش ارز قابل سفر ⬅️ برخی از صرافی‌ها ارزهای قابل سفر مانند چک سفر یا کارت‌های پیش‌پرداخته را فروخته و یا مبادله می‌کنند.

💰خدمات مالی دیگر ⬅️ برخی از صرافی‌ها خدمات مالی دیگری مانند فروش سکه طلا، فروش بیمه سفر یا پذیرش پرداخت‌های قبض را ارائه می‌دهند.

لطفاً توجه داشته باشید که هر صرافی ممکن است خدمات متفاوتی ارائه دهد و همچنین نرخ تبادل ارز ممکن است بین صرافی‌های مختلف متفاوت باشد. بنابراین، همیشه خوب است که قبل از تبادل ارز یا استفاده از خدمات دیگر، تحقیق کنید.

fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما