گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

ترمینال کلاردشت

پایانه شاهین کلار (نسیم نور دریا در ترمینال غرب)

 کلاردشت از توریستی ترین شهرهای ایران است. اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید می‌توانید از طریق ماشین یا اتوبوس به این شهر سفر کنید. نام پایانه مسافربری واقع در شهر کلاردشت، شاهین کلار می‌باشد که تحت مدیریت آقای علیرضا معصومی است. از طریق این پایانه مسافربری، می‌توان از شهر کلاردشت به سمت شهرهای تهران و چالوس (سفر طلایی) حرکت کرد. معمولا از طریق اتومبیل های سواری است، اما گاهی در تابستان هفته ای یک بار اتوبوس بین کلاردشت و تهران مسافران را جابجا می‌کند.

تاسیس : ۱۳۷۰
مازندران. کلاردشت. محله لاهو. نبش خیابان خردپیر (تقریبا روبروی پمپ بنزین)

در نقشه

منو ببر اونجا (نقشه گوگل)

❗ کلاردشت یک ترمینال دیگر هم دارد به نام کاسپین سیر تاسیس شده در سال ۱۴۰۲

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق