ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

آموزشگاه رانندگی کلاردشت

آموزشگاه رانندگی کلاردشت

آموزش رانندگی و آزمون و اخذ گواهینامه 

آموزشگاه رانندگی کلاردشت
آموزشگاه اندیشه کلاردشت

مدیریت آقای دلفان


۰۱۱۵۲۶۲۷۰۵۰


 کلاردشت، لاهو

مشاهده
افزودن کسب و کار
افزودن کسب و کار

توضیحات کسب و کار


شماره تماس


نشانی

افزودن کسب و کار

آموزشگاه رانندگی مکانی است که افراد برای یادگیری مهارت‌های رانندگی به آن مراجعه می‌کنند. در این موسسات، هنرجویان پس از ثبت‌نام و ارائه مدارک لازم، در کلاس‌های تئوری و عملی شرکت می‌کنند تا با قوانین و فنون رانندگی آشنا شوند. آموزش‌ها شامل نکات ایمنی، نحوه استفاده از تجهیزات خودرو، و مهارت‌های عملی رانندگی است. همچنین، آموزشگاه‌ها مجوزهای لازم را از اداره راهنمایی و رانندگی دریافت می‌کنند تا خدمات خود را به صورت قانونی ارائه دهند. در نهایت، پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، هنرجویان برای دریافت گواهینامه رانندگی اقدام می‌کنند.

کلاردشت یک آموزشگاه رانندگی دارد که بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد. تا پیش از آن نیاز بود که شهروندان کلاردشت برای دیدن دوره مورد نیاز برای اخذ گواهینامه رانندگی به شهر چالوس مراجعه کنند.
fab fa-stack-overflow

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما