گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

محله سنار

معرفی روستا های کلاردشت

مسیر دسترسی به سنار

فاصله کلاردشت تا سنار

فاصله از مرکز شهر کلاردشت (حسن کیف) تا سنار ۱۵ کیلومتر است و ۳۵ دقیقه برای پیمودن این مسیر زمان لازم است. ابتدا از مرکز شهر کلاردشت به روستای کلنو به طول ۱۰ کیلومتر، سپس از کلنو به سمت روستای سنار رفته که آن نیز ۵ کیلومتر می‌باشد. کل مسیر آسفالت می‌باشد.


اردک ماهی ولشت
مرزن آباد تا سنار

متن

اردک ماهی ولشت
چالوس تا سنار

از طریق آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد می‌رویم، ۴۷۰۰ متر مانده به میدان اصلی مرزن آباد، درست پانصد متر بعد از اینکه آزادراه تمام می‌شود، کنار ردیف فروشگاه‌های سوغات، فرعی سمت راست را انتخاب می‌کنیم. این مسیر ما را ۶۵۰۰ متر بعد به روستای سنار می‌رساند. مسیری پر پیچ و خم در میان درختانی که نیم قرن قبل به صورت دستی کاشته شده‌اند، اگر دقت کنیم، احتمالاً خرگوش‌هایی را بتوانیم ببینیم. تا به روستای سنار برسیم. از روستای سنا هم ۵ کیلومتر در جاده خاکی به سمت شمال می‌رویم و به ورودی مجموعه توریستی ولشت خواهیم رسید.

یادداشت

متن

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق