ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

شهرک نمک آبرود مازندران - نماد کارتن آپ

فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

شهر نمک آبرود بین چالوس و کلارآباد واقع است. جایی بی‌نظیر برای تجربه شادی و جذب احساس خوب

[گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : ۱۷ فروردین ۱۴۰۳

از کلاردشت تا نمک آبرود یک ساعت و ربع راه هست. البته از دو مسیر می‌شود رفت. هم از جاده چالوس که قسمت زیادی از آن بزرگراه است و ایمن‌تر و آسان تر است. هم از مسیر جاده جنگلی عباس آباد که بسیار زیبا است و البته به آن اندازه ایمن نیست. در این اواخر برخی قسمت‌ها دچار آبشستگی شده و رسیدگی هم ضعیف است. با این حال هر دو مسیر دلچسب و خاطره انگیز است. از هر دو مسیر فاصله زمانی تقریباً یکسان است. می‌شود روز از مسیر جاده عباس آباد و شب از مسیر جاده چالوس تردد کرد. این هم پیشنهادی است!

فاصله کلاردشت تا شهرک «نمک آبرود» از جاده چالوس ۶۲ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 1:15 ساعت طول می‌کشد. (از شهر کلاردشت تا ورودی مجموعه تفریحی) در شرایط ترافیکی شلوغ می‌تواند حدود نیم ساعت به این زمان افزوده شود.

همانطور که در نقشه نیز مشاهده می‌کنید، راه دیگری هم هست که از «جاده عباس آباد» است. از نظر زمانی چندان متفاوت نیست. از نظر زیبایی جاده عباس آباد زیباتر و از نظر امنیت، جاده چالوس مسلماً ایمن تر است و پیشنهاد ما جاده چالوس است.

🕜

فاصله تهران تا «نمک آبرود» ۱۵۵ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 3:00 ساعت طول می‌کشد. بیشتر این مسیر از آزادراه تهران شمال و جاده‌های عریض و ایمن عبور می‌کند. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود یک ساعت به این مدت افزوده شود. 

فاصله چالوس تا «نمک آبرود» برابر ۱۴ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 0:30 ساعت طول می‌کشد. این البته بستگی دارد که از کدام نقطه چالوس شروع به حرکت کنیم. این عدد برای مرکز شهر است که خود آن نیز مسیرهای متنوعی برای رسیدن سریع تر به نمک آبرود وجود دارد.

فاصله رامسر تا «نمک آبرود» برابر ۷۰ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 1:45 ساعت طول می‌کشد.

شهرک نمک آبرود، یکی از مناطق توریستی پرطرفدار در شمال ایران است که در استان مازندران و در فاصله ۱۲ کیلومتری چالوس قرار دارد. این شهرک با داشتن تله‌کابینی که به عنوان مرتفع‌ترین تله‌کابین کشور شناخته می‌شود، فرصتی بی‌نظیر برای تماشای مناظر دیدنی جنگل‌ها و دریای خزر فراهم می‌کند.

نمک آبرود مازندران شهرک

علاوه بر تله‌کابین، جاذبه‌های دیگری مانند پارک‌های جنگلی بنفشه و شمشاد، پل معلق، سورتمه، پیست دوچرخه‌سواری، کارتینگ، زیپ‌لاین و پینت‌بال نیز وجود دارد که هر کدام تجربه‌های متفاوتی را به گردشگران ارائه می‌دهند.

تابلو ورودی مجموعه تفریحی نمک آبرود

امکانات رفاهی متعددی نیز در نمک آبرود فراهم است، از جمله مراکز خرید، رستوران‌ها، غرفه‌های لباس و صنایع دستی، هتل و ویلاهای اجاره‌ای که اقامت در این منطقه را برای گردشگران راحت و دلپذیر می‌سازد.

دو کابین تله کابین نمک آبرود
نمایی از بالای از شهرک نمک آبرود در فصل زمستان
شهرک نمک آبرود شمال

با توجه به تنوع امکانات و جاذبه‌های تفریحی، نمک آبرود مقصدی ایده‌آل برای گذراندن اوقات فراغت و تجربه لذت‌های گردشگری در دل طبیعت زیبای شمال ایران است.

فاصله کلاردشت تا دریا
فاصله کلاردشت تا دریا

دو مسیر وجود دارد برای رفتن به دریا. هر دو حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد

مشاهده
فاصله کلاردشت تا عباس آباد

فاصله کلاردشت تا عباس آباد

راه های دسترسی به کلاردشت از نقاط مختلف ایران به همراه مسافت

مشاهده
فاصله کلاردشت تا رامسر

فاصله کلاردشت تا رامسر

از کلاردشت تا سلمانشهر (متل قو سابق) حدود هفتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده
فاصله کلاردشت تا متل قو (سلمانشهر)

فاصله کلاردشت تا متل قو

از کلاردشت تا سلمانشهر (متل قو سابق) حدود هفتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما