ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

فاصله کلاردشت تا متل قو

فاصله کلاردشت تا متل قو

فاصله شهر کلاردشت تا سلمانشهر (متل قو سابق)

[گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : ۱۱ فروردین ۱۴۰۳

در یک ترافیک معمولی، فاصله مرکز شهر کلاردشت تا میدان سلمانشهر (متل قو)  ۷۵ دقیقه است. از این مدت ۵۵ دقیقه متعلق به فاصله مابین کلاردشت تا عباس‌آباد (سی و پنج کیلومتر) است و ۲۰ دقیقه متعلق به مسیر عباس‌آباد تا متل قو (هشت کیلومتر) می‌باشد. از کلاردشت به عباس‌آباد معمولاً بدون ترافیک است، اما پیچ و خم های فراوان دارد، و از شهر عباس‌آباد تا میدان متل قو و مخصوصاً هنگامی که به برج‌های عظیم‌زاده نزدیک می‌شویم، اکثر اوقات شاهد ترافیک هستیم و طی این مسیر هشت کیلومتری معمولاً به زمانی حدود بیست دقیقه نیاز دارد.

فاصله کلاردشت تا متل قو ۴۷ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۷۵ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود بیست دقیقه به این زمان افزوده شود.

🕜

فاصله تنکابن تا متل قو ۳۲ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود بیست دقیقه به این زمان افزوده شود.

فاصله رامسر تا متل قو ۵۵ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۷۵ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود بیست دقیقه به این زمان افزوده شود.

فاصله تهران تا متل قو ۱۶۰ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۳:۳۰ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود یک یا دو ساعت به این زمان افزوده شود.

فاصله کلاردشت تا متل قو برج های عظیم زاده

متل‌قو مسلماً یکی از زنده‌ترین شهرهای توریستی ایران است. برای مثال دیده‌ایم که در ایام تابستان ساعت‌ها پس از نیمه‌شب برای مثال ساع سه پس از نیمه شب نیز می توان رستوران‌ها و فست‌فود هایی یافت که آماده پذیرایی است. شهرهایی مانند رامسر و تا حدودی بابلسر نیز تقریباً چنین حالتی را دارند. حدود هفتاد سال است که این شهر یکی از مطرح‌ترین شهرهای توریستی مازندران و ایران است و طبیعی است که حاصل آن امروز مردمان این شهرها فرهنگ بسیار بالایی از ارتباط با گردشگران را داشته باشند.

فاصله کلاردشت تا دریا
فاصله کلاردشت تا دریا

دو مسیر وجود دارد برای رفتن به دریا. هر دو حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد

مشاهده
فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

از کلاردشت تا شهرک زیبای نمک آبرود حدود هشتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده
فاصله تهران تا کلاردشت

فاصله تهران تا کلاردشت

دو ساعت و چهل دقیقه. در ترافیک سبک تا یک ساعت نیز افزوده خواهد شد

مشاهده
نقشه کلاردشت با جزییات

نقشه کلاردشت

نقشه ماهواره ای گوگل کلاردشت + طرح تفصیلی شهری و هادی روستایی

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما