گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

فاصله کلاردشت تا متل قو

فاصله کلاردشت تا متل قو

فاصله شهر کلاردشت تا سلمانشهر (متل قو سابق)

در وضعیت ترافیکی متوسط فاصله مرکز شهر کلاردشت تا میدان سلمانشهر (متل قو سابق)  ۷۵ دقیقه است. شهر کلاردشت تا شهر عباس آباد فاصله‌ای برابر ۳۵ کیلومتر دارد که همواره بدون ترافیک اسرت و بین ۵۰ تا ۶۰ دقیقه این مسافت طی می‌شود. هر دو شهر «عباس‌آباد» و «سلمانشهر» کمربندی ندارند و باید از مرکز شهر  عبور کرد. از «عباس آباد» به سوی سلمانشهر حرکت می‌کنیم. از میدان عباس آباد تا میدان متل قو که برج های عظیم‌زاده در آنجا واقع‌اند، تنها هشت کیلومتر فاصله است، اما در طول سال، عصرها تا پایان شب به سبب ترافیک مرکزی سلمانشهر طی این مسیر حدود بیست دقیقه نیاز می‌برد.


متل‌قو مسلماً یکی از زنده‌ترین شهرهای توریستی ایران است و در تابستان تا ساعت سه پس از نیمه شب نیز می توان رستوران‌ها و فست‌فود هایی آماده به پذیرایی را یافت. شهرهای رامسر و تا حدودی بابلسر نیز تقریباً چنین حالتی را دارند. حدود هفتاد سال است که این شهر یکی از شهرهای مطرح توریستی مازندران و ایران است و طبیعی است که فرهنگ بالایی از ارتباط با گردشگران را داشته باشند.

فاصله کلاردشت تا متل قو برج های عظیم زاده

کلاردشت تا تنکابن

فاصله کلاردشت تا تنکابن یا همان شهسوار سابق ۹۰ دقیقه است. یک ساعت تا عباس آباد و از عباس آباد تا شهسوار هم حدود نیم ساعت طول می‌کشد. معمولاً این مسیر ترافیک قابل‌توجهی ندارد، مگر اندکی در شهر نشتارود. هرچند در تعطیلات خاص شرایط ترافیکی می‌تواند خاص باشد. با این حال تنکابن خوشبختانه مگر در مرکز شهر، خیابان‌ها و دررو هایی خوبی دارد و کمربندی بزرگ و کمربندی کوچک باعث می‌شود بسیاری از اهالی کلاردشت برای خریدهای خیلی معمولی و گشت و گذار و تنوع تنکابن (شهسوار سابق) را انتخاب کنند. 

کلاردشت تا رامسر

از مرکز شهر کلاردشت تا بلوار معلم رامسر دو ساعت فاصله است. کل این مسیر بدون ترافیک است و پس از عبور از کنار فرودگاه رامسر، فقط در داخل شهر رامسر اندکی سرعت کند می‌شود. طبیعی است که غروب‌ها شهرهایی مثل رامسر در تمام طول سال ترافیک داشته باشد. رامسر شهری است بسیار زنده و دوست‌داشتنی و بلوار معلم آن که منتهی می‌شود به هتل‌های معروف رامسر پر از خاطره های باارزش برای بسیاری از گردشگران است. رامسر پلاژهای بسیار خوب و شهروندان بسیار محترم و بااصالت دارد.

فاصله تهران تا کلاردشت
فاصله تهران تا کلاردشت

دو ساعت و چهل دقیقه. در ترافیک سبک تا یک ساعت نیز افزوده خواهد شد

مشاهده
جاده عباس آباد
جاده عباس آباد

جاده جنگلی کلاردشت به عباس آباد از زیباترین جاده‌های جهان

مشاهده
راه های دسترسی به کلاردشت
راه های دسترسی به کلاردشت

راه های دسترسی به کلاردشت از نقاط مختلف ایران به همراه مسافت

مشاهده
آب و هوای کلاردشت
آب و هوای کلاردشت

وضعیت کلاردشت در طول سال و دمای فعلی و پیش بینی هواشناسی ده روز آینده

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق