ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

پل معلق رودبارک

پل معلق رودبارک کلاردشت

پلی با طول ۷۰ متر از جاذبه‌های گردشگری کلاردشت قرار گرفته بر روی رودخانه سردآبرود در منطقه رودبارک 

[گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

نقشه کلاردشت

نقشه کلاردشت

نقشه ماهواره ای کلاردشت

[گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

فایل نقشه

توصیه ما این است که از نقشه گوگل استفاده کنید. یا «نشان» یا «بلد» که آنها هم بسیار به روز و عالی هستند. دیگر زمانه نقشه‌های آنلاین است و دوره نقشه‌های کاغذی و نقشه های آفلاین گذشته است. با این حال اگر می‌خواهید «نقشه کلاردشت» را به صورت فایل داشته باشید، از دکمه مقابل استفاده کنید. این نقشه درواقع همان نقشه گوگل است که توسط تیم محتوی ویلا۳۶۰ با بالاترین کیفیت برای دانلود آماده شده است.

نقشه آنلاین کلاردشت

کلاردشت به طبیعت زیبایش معروف است. همه جاذبه های گردشگری کلاردشت را با جزییات کامل برای شما آماده تماشا کرده‌ایم. با استفاده از نقشه گوگل، هم اطلاعات بسیار بیشتری می‌توان گرفت، هم می‌تواند مسیر دسترسی تا آن نقطه خاص را به ما نشان دهد. (Direction)

نقشه کلاردشت در گوگل مپ

کلاردشت به طبیعت زیبایش معروف است. همه جاذبه های گردشگری کلاردشت را با جزییات کامل برای شما آماده تماشا کرده‌ایم. با استفاده از نقشه گوگل، هم اطلاعات بسیار بیشتری می‌توان گرفت، هم می‌تواند مسیر دسترسی تا آن نقطه خاص را به ما نشان دهد. (Direction)

جاهای دیدنی کلاردشت

اگر برای دریافت نقشه گردشگری کلاردشت به این صفحه مراجعه کردید، پیشنهاد بسیار خوبی برای شما داریم که نیازتان را برطرف می‌کند. در لینک پایین، جاذبه های گردشگری طبیعی و مراکز تفریحی کلاردشت را به صورت کامل به شما معرفی کرده‌ایم. کلاردشت به طبیعت زیبایش معروف است. با ما همراه باشید.

محله های کلاردشت

آشنایی کامل با مناطق مختلف کلاردشت
به همراه محدوده روستاها طبق طرح هادی
نقشه شهر کلاردشت » مسیرهای دسترسی تا نقشه کوچه‌ها و خیابان‌ها

برای داشتن نقشه مسیریاب کلاردشت، توصیه ما این است که از نقشه گوگل استفاده کنید. یا «نشان» یا «بلد» که آنها هم بسیار به روز و عالی هستند. دیگر زمانه نقشه‌های آنلاین است و دوره نقشه‌های کاغذی و نقشه های آفلاین گذشته است. با این حال اگر می‌خواهید «نقشه کلاردشت» را به صورت فایل داشته باشید، از دکمه مقابل استفاده کنید. این نقشه درواقع همان نقشه گوگل است که توسط تیم محتوی ویلا۳۶۰ با بالاترین کیفیت برای دانلود آماده شده است.

Image

طرح هادی کلاردشت

طرح هادی و طرح تفصیلی دو نوع از طرح‌های شهری هستند که برای برنامه‌ریزی و مدیریت شهرها و روستاها تهیه می‌شوند. این طرح‌ها بر اساس قوانین و مقررات شهری و ملی و با در نظر گرفتن نیازها و اهداف جمعیت شهری و روستایی تنظیم می‌شوند. طرح هادی یک طرح کاربردی است که جهت گسترش آتی شهر و نحوه استفاده از زمین‌های شهری را مشخص می‌کند. طرح هادی شامل موارد زیر است:

✅ تعیین محدوده شهری و روستایی و نواحی مختلف شهر 

✅تعیین میزان تراکم ساختمانی و ارتفاع ساختمان‌ها در هر ناحیه 

✅تعیین نوع کاربری زمین‌ها در هر ناحیه (مسکونی، تجاری، صنعتی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی، سبز، و غیره)
✅تعیین شبکه حمل و نقل شهری و روستایی و مسیرهای اصلی و فرعی 
✅تعیین شبکه زیرساخت‌های شهری و روستایی مانند آب، برق، گاز، تلفن، فاضلاب، و غیره  
✅تعیین اهداف و سیاست‌های عمومی برای توسعه شهری و روستایی 

طرح تفصیلی کلاردشت

طرح تفصیلی یک طرح دقیق است که نحوه استفاده از زمین‌های شهری در سطح محلات مختلف شهر و موقعیت و مساحت دقیق زمین برای هر یک از آن‌ها را تعیین می‌کند. 

دریافت طرح ها

هفتاد درصد روستاهای کلاردشت دارای طرح هادی هستند که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران تهیه شده است. این طرح ها هر ده سال یک بار برای روستاها بازبینی می‌شود. معمولاً با بازه اعتراض و ابلاغ و بازه زمانی اطلاع قبل از ابلاغ! و در دسترس همگان قرار گرفتن، حدود یازده تا دوازده سال به طول می‌انجامد. این نکته را هم در ذهن داشته باشید که بعد از پنج سال از ابلاغ امکان یک بازنگری مختصر در طرح وجود دارد. همچنین این نکته را نیز باید دانست که بعد از ابلاغ طرح، تا دو سال امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان وجود ندارد. تهیه طرح برای باقی روستاها نیز توسط گروه‌های تخصصی مهندسی و شهرسازی زیرمجموعه بنیاد مسکن استان مازندران در حال انجام است. این روند به نظر بسیار کند و سست است. با این حال، تاثیر وجود طرح هادی برای روستاها، احتمالاً بزرگ‌ترین خدمت و اثر مطلوب امروز حکومت قانون بر این شهر زیباست. به بیان دیگر، بعد از سال ۱۳۹۰ که به طور جدی به ساخت و سازها بر اساس طرح هادی اقدام شد، جلوه و ظاهر شهر، و توسعه ساخت و ساز، شکل منطقی و ده ها بار و صدها بار بهتر از سابق داشت. پیش از سال ۱۳۹۰ هرجایی امکان ساخت وجود داشت و فقط با پرداخت مختصر جریمه ای می‌شد ظاهر زیبای شهر را به خال های سیاه ویلا زشت ساخت. که خوشبختانه بنیاد مسکن و قانون به داد طبیعت امروز و سرمایه زیست محیطی آینده رسید.

نزدیک بیست سال از طرح هادی پیشنهادی شهر کلاردشت می‌گذرد. در حالی که قرار بود ده سال بعد از ابلاغ آن، طرح تفصیلی آماده شود. بهانه پول آورده شد و بهانه‌های دیگر. با این حال شهر کلاردشت، که به طور عجیبی نام پایتخت اکوتوریسم ایران نام نهادند، فاقد طرح تفصیلی است و هر روز که می‌گذرد، دیر است. نشان به آن نشان که امروز، در مسیر کمربندی اصلی کلاردشت بیش از پنجاه ساختمان تجاری و مسکونی بنا شده است و این پیام را دارد که ممکن است آرزوی وجود کمربندی و نجات بخش جنوبی کلاردشت از ترافیک تا ده ها سال به واقعیت نخواهد رسید.
بسیاری از طرح های به روز کلاردشت را در اختیار داریم. امکان قرار دادن آنها به دلایلی وجود ندارد. اما هر سوالی دارید، به صورت موردی به شما پاسخگو خواهیم بود. با ما تماس بگیرید.
فاصله تهران تا کلاردشت
فاصله تهران تا کلاردشت

دو ساعت و چهل دقیقه. در ترافیک سبک تا یک ساعت نیز افزوده خواهد شد

مشاهده
بهترین جای کلاردشت
بهترین جای کلاردشت

بهترین منطقه ویلایی کلاردشت کجاست؟ معرفی چند مورد از پرطرفدارترین

مشاهده
جاده عباس آباد
جاده عباس آباد

جاده جنگلی کلاردشت به عباس آباد از زیباترین جاده‌های جهان

مشاهده
چمن مکارود کلاردشت
چمن مَکارود

پارک جنگلی مکارود که محل برگزاری دورهمی ها و جشن‌های بسیار است. 

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما