گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

اجرای سقف شیبدار

اجرای سقف شیبدار

از سربندی چوبی گرفته تا پوشش نهایی بام در کلاردشت

فروشگاه امیرهاشم پسندی پوشش سقف
امیرهاشم پسندی

فروشگاه پوشش سقف، نمایندگی رسمی تایل سنگ ریزه. ورق های طرح سفال، حلب


۰۱۱۵۲۶۲۳۲۵۲


 کلاردشت، لاهو، میدان ورزش

مشاهده
کسب و کار
عنوان

توضحات


شماره تماس


نشانی

مشاهده

سقف شیبدار

سقف شیبدار چه در مرحله طراحی نیازمند علم و تجربه فراوان است، از نظر زیبایی و اسکلت زیرسازی و تکنیک اجرا. و همچنین از نظر پوشش نهایی بام و انواع عایق و گاتر لبه و دره و اجرای جزییات اجرایی گردش هوا در لبه سقف برای عدم انباشگی آب و بسیاری از نکات ریز دیگر، یک کار تخصصی است و بایستی به کننده واقعی آن مراجعه کرد. معمول است که مجریان این امر از نظر تامین مصالح مرغوب نیز می‌توانند به شما کمک کنند و چه حلب و چه پوشش های حرفه ای با سنگریزه های چسبیده بسیار بادوام، انتخاب با شماست.

اطلاعات شهری کلاردشت

بر آن شدیم تا اطلاعات مفید شهر کلاردشت را و همچنین کسب و کارهای کلاردشت را جمع آوری کنیم. خلاء نبود چنین مرجعی حس می‌شد که یافتن کسب و کارهای مورد نیاز را بیابیم. باعث خوشحالی ما است اگر به منظور راحتی حال شما همشهریان عزیز قدمی برداشته باشیم. سعی ما این است این سامانه هرچه کامل‌تر باشد. اینجاست که به کمک شما نیاز داریم. اگر کسب و کاری دارید که اینجا نیست، آن را به ما بگویید تا به بانک اطلاعات این سامانه افزوده شود...
شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق