گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

زمین فروشی در مکارود کلاردشت

به روز رسانی : ۷ آذر ۱۴۰۲

 کد ملک  〉   ۳۰۰۱۵
مساحت زمین  〉   ۹۰۰ مترمربع
کاربری  〉   داخل بافت
 قیمت  〉    متری ده میلیون تومان
 منطقه  〉   مکارود
نوع سند  〉   تک برگ رسمی اداره ثبت

توضیح

مکارود روستایی است که از جنوب و شمال و غرب، متصل است به جنگل. بنابراین، چشم انداز سرسبزی دارد. منطقه شهرک نفت مقداری با حاشیه جنگل فاصله دارد و سرسبزی آن مقداری کمتر است. باید از نزدیک دید. با این حال، پیش بینی ما این است که به جهت خیابان های صاف و عمود بر هم و موقعیت آن، آینده خوبی دارد و تصور کنید پس فردا ویلاها ساخته شود و درختان کاشته شده در محوطه ها بالا بیایند، مسلما زیبایی روز افزونی خواهند داشت.قطعه ۹۰۰ متری است، طبق سند. از آن قطعاتی است که دل خریدار را با خودش می‌برد! سند تک برگ دارد. دو نبش است. و دور محصور و همه چیز شسته و رفته. به واقع از مواردی است که می شود به آن فکر کرد. هم می شود آن را تفکیک کرد و هم می‌شود یک بنای درخور در آن ساخت و با تجربه و علم مهندسی، به یک نتیجه مطلوب و ارزشمند رسید. دسترسی شهرک نفت به جاده جنگلی عباس آباد و مناطق گردشگری پیرامون روستای مکارود، بسیار آسان است. به راحتی می‌شود در حدود چهل دقیقه به دریا رسید. و این نزدیکی به عباس آباد بسیاری از ساکنین شهرهای ساحلی دریای خزر را قانع کرده که اینجا سرمایه گذاری کنند. شیب مناسب و فرم قرار گیری این زمین بسیار خوب است و دست مهندس باز است برای اعمال هر نوع طرحی که در ذهن دارد.خلاصه اینکه با یک زمینی روبرواییم که می‌شود از نزدیک آن را دید و ارزیابی کرد و در مورد خرید آن اندیشید. قیمت زمین در این ایام، مسلما در بهترین زمان این سال های اخیر است. و علاوه بر اینکه زمان خریدن الآن است، این قیمت هم نسبت به بازار به قیمت است و البته نسبت به ذات بسیار ارزشمند این زمین، ناچیز!

مشخصات
راه دسترسی : خاکی
سند : تک برگ رسمی
روشنایی معبر
ابعاد زمین مناسب
محصور شده با دیوار بلوکی
چاه آب : ندارد
سند : بنچاق و دست‌های قبل
کیفیت منطقه : رو به رشد
بافت منطقه : روستای
ارتباط با بخش املاک

هر سوالی داشتید بپرسید. 

۰۹۱۱۳۶۸۸۵۰۰

رضا طهماسبی مدیر املاک

بر روی نقشه

تور مجازی ۳۶۰ درجه

دریافت تصاویر ۳۶۰

یک معامله موفق نیازمند شانس است، به همراه چند نکته ای  که بد نیست آنها را نیز بدانیم!

آشنایی با مَکارود

از بسیاری جهات، این روستا، با بسیاری از مناطق دیگر کلاردشت حتی قابل مقایسه نیست. تصور کنید چسبیده باشید به جاده کلاردشت به عباس آباد با فاصله سی دقیقه. سحرانگیز و اعجاب انگیز بودن خود آن جاده به کنار و ساحل آرامش بخش دریا که پس ازا ین مدت کوتاه انتظار شما را می‌کشد. برگردیم و اینبار به جنگل واقعی مکارود وارد شویم، با آن مقدمه اش. یعنی چشم مکارود که میعادگاه بسیاری از شهروندان کلاردشت است در ایام استراحت پایان هفته! این دلنشینی مانوس با طبیعت، هیچ جای دیگر کلاردشت به این حد قابل لمس نیست. مکارود، بخشی دارد به نام شهرک نفت که جاده هایش برای زمان طاغوت است و بسیار اصولی و مهندسی طرح و ایجاد شده است. منطقه رو به رشدی است و البته سرسبزی اش چندان چنگی به دل نمی‌زند.

قیمت زمین در کلاردشت

قیمت زمین در تمامی نقاط کلاردشت به همراه توضیحات مفید و کاربردی

سرمایه گذاری در کلاردشت

زمینه های سرمایه گذاری، ساخت و مسکن، زمین،‌ گردشگری و موارد مشابه

ویلاهای فروشی کلاردشت

اطلاعات ضروری و بسیار مفید که برای انجام خرید موفق نیاز داریم.

محله های کلاردشت

اطلاعات مفید برای خرید مطلوب و حرفه ای که دانستن آن لازم است. 

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق