ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

مرداب دریوک کلاردشت

تاریخ کلاردشت

تاریخ کامل شهر کلاردشت از ابتدا تا امروز

به روز رسانی : بهمن ۱۴۰۲ / در حال تکمیل

برای شهربازی کلاردشت نام خوبی انتخاب کرده‌اند : کلارپارک. جای خوبی هم انتخاب کرده‌اند. مکان این شهربازی از پانزده سال قبل در طرح جامع شهری به عنوان کاربری شهربازی دیده شده بود. حالا این اولین شهربازی کلاردشت است. که به همت شهرداری در حال احداث است. مکان بسیار مناسبی در ورودی شهر و دور از شلوغی و ترافیک شهر و فضای مناسب پارک. این مجموعه تفریی شامل وسایل مختلف بازی، بوفه، سالن سرپوشیده، سینما هفت بعدی، استخر و رستوران و البته فضاهای فرهنگی نیز است. محوطه نیز فضایی مسطح با چشم انداز کامل و دسترسی بسیار خوب برای خانواده ها و بچه ها و بازی و سرگرمی و نشاط. دقت عملی که در طراحی آن به خرج داده‌اند فراتر از انتظار متداول است و جای تشکر دارد. از سردر آن که به نظر بهخوبی نیز طراحی شده تا احتمالاً فضاهای داخل که به نظر می‌رسد تیم طراحی آن با تجربه بوده و دلسوزانه علم و تجربه خود را در رسیدن به ترکیبی مناسب به کار گرفته‌اند.

نقاشی کمال الملک

آثار تاریخی

در هنگام رفتن به شهربازی، باید به نکات ایمنی توجه کرد. استفاده از وسایل بازی به صورت صحیح و رعایت قوانین و مقررات، از بروز هرگونه حادثه‌ای جلوگیری می‌کند. امیدواریم که این شهربازی با یک مدیریت خوب همراه باشد، هنوز که راه نیافتاده و آن اتفاقات عجیب و غریبی که در ساخت آن افتاد، خوشبختانه رفع شد. بنابراین نباید قضاوت کرد. اما با تجربه شهربازی های دیگر، چیزی که می‌بینیم اهمیتی به موضوع نگهداری و بررسی امنیت آن نمی‌کنند و به مرور زمان و مستهلک شدن وسایل، میزان خطرزایی آنها نیز افزایش می‌یابد و در نهایت به چیزی نمی‌رسیم جز تلخی. بنابراین آرزو داریم و امیدواریم که آن اتفاق‌ها در شهربازی کلاردشت رخ ندهد و همانطور که تا اینجا احساس خوبی به این حرکت پسندیده داریم تداوم داشته باشد.

شهر باستانی کلار

شهر باستانی کلار

کلاردشت پس از حمله مغول

کلاردشت پس از حمله مغول

در صد سال اخیر.

در اینجا تصویری از دشت کلاردشت که توسط هوش مصنوعی «کوپایلوت» تولید شده است مشاهده می‌کنید. این می‌تواند خیلی به آن زمان کلاردشت نزدیک باشد.

ورودی شهربازی
روستای پیمبور کلاردشت
روستای پیمبور

شمالی ترین روستای کلاردشت که مسیر مرداب دریوک از میان آن می‌گذرد.

مشاهده
رودخانه سردآبرود کلاردشت
رودخانه سردآبرود

از پنج رودخانه حفاظت شده ایران که از کوسهتان رودبارک سرچشمه می‌گیرد.

مشاهده
شیرچشمه واحد کلاردشت
شیرچشمه واحد

چشمه آب معدنی آب گرم در منطقه واحد که فضای سبز بزرگی در کنار آن است.

مشاهده
دریاچه ولشت کلاردشت
دریاچه وَلَشت

دریاچه ای با مساحت ۳۰ هکتار که از چشمه‌های زیرزمینی تغذیه می‌کند.

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما