ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

فاصله کلاردشت تا چالوس

فاصله کلاردشت تا چالوس

فاصله کلاردشت تا چالوس چقدر است؟ به همراه ترسیم مسیر و ترافیک آنلاین

[گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

از کلاردشت برای رفتن به چالوس باید ابتدا به مرزن آباد برویم و سپس از طریق بزرگراه تهران شمال به سمت چالوس حرکت کنیم. این مسیر ۵۰ کیلومتری معمولاً یک ساعت طول می‌کشد.

فاصله کلاردشت تا چالوس ۵۰ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 1:00 ساعت طول می‌کشد. معمولاً کل این مسیر همواره بدون ترافیک است. قسمتی از این مسیر از آزادراه تهران شمال عبور می‌کند که جاده‌ای ایمن و باکیفیت است.

🕜

فاصله کلاردشت تا نوشهر ۶۰ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 1:15 ساعت طول می‌کشد. قسمتی از این مسیر از آزادراه تهران شمال عبور می‌کند که جاده‌ای ایمن و باکیفیت است. در ادامه نیز از کمربندی نوشهر استفاده خواهیم کرد و وارد شهر همیشه شلوغ چالوس نخواهیم شد. کمربندی نوشهر با اینکه مسیر رفت و برگشت مجزا شده، اما گاهی حادثه خیز است، نیاز به احتیاط بیشتری در رانندگی دارد.

فاصله مرزن آباد تا چالوس ۳۰ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. این مسیر از بزرگراه تهران شمال عبور می‌کند. یک مسیر قدیمی هم هست که ابدا عبور و مرور از آن را توصیه نمی‌کنیم.

فاصله نوشهر تا چالوس ۱۰ کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۲۰دقیقه طول می‌کشد. این مسیر همیشه دارای ترافیک است.

فاصله رامسر تا چالوس ۸۵  کیلومتر می‌باشد که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 2:15 ساعت طول می‌کشد. این مسیر از نمک‌آبرود، متل قو، عباس آباد، نشتارود و تنکابن عبور می‌کند.

نمای شهر چالوس مازندران

چالوس، شهری در غرب استان مازندران و در کرانه‌های دریای خزر قرار دارد. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوای معتدل و مرطوبش، مقصدی محبوب برای گردشگران است. جمعیت چالوس بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، بیش از ۶۵ هزار نفر بوده است.

چالوس با داشتن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوان، از جمله ساحل دریای خزر، جاده‌های زیبا، پارک‌های جنگلی، آبشارها و دریاچه‌ها، به عنوان یکی از توریستی‌ترین مناطق شمال ایران شناخته می‌شود. نام این شهر از دو واژه "چا" به معنی گودال و "لوس" به معنی لجن گرفته شده و به معنای "گودال لجنی" است. اکثریت جمعیت چالوس را بومیان کلارستاق تشکیل می‌دهند که به گویش کلارستاقی از زبان مازندرانی سخن می‌گویند. همچنین، این شهر به دلیل وجود کارخانه حریربافی و کشاورزی، در دوران‌های مختلف میزبان مهاجرانی از مناطق دیگر ایران بوده است.

فاصله کلاردشت تا دریا
فاصله کلاردشت تا دریا

دو مسیر وجود دارد برای رفتن به دریا. هر دو حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد

مشاهده
فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

از کلاردشت تا شهرک زیبای نمک آبرود حدود هشتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده
فاصله تهران تا کلاردشت

فاصله تهران تا کلاردشت

دو ساعت و چهل دقیقه. در ترافیک سبک تا یک ساعت نیز افزوده خواهد شد

مشاهده
نقشه کلاردشت با جزییات

نقشه کلاردشت

نقشه ماهواره ای گوگل کلاردشت + طرح تفصیلی شهری و هادی روستایی

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما