ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

فاصله کلاردشت تا تنکابن

فاصله کلاردشت تا تنکابن (شهسوار)

فاصله شهر کلاردشت تا سلمانشهر (متل قو سابق)

[گروه مهندسی و املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : ۱۱ فروردین ۱۴۰۳

در یک ترافیک معمولی، فاصله شهر کلاردشت تا چشمه‌کیله تنکابن یا همان شهسوار  ۸۰ دقیقه است. برای رسیدن به تنکابن بایستی از جاده جنگلی «کلاردشت - عباس آباد» به شهر عباس آباد و از آنجا با عبور از شهر نشتارود به ابتدای شهر تنکابن برسیم. خوشبختانه تنکابن دو کمربندی دارد که به کمربندی کوچک و بزرگ معروف‌اند. بنابراین اگر قصد عبور از این شهر را داریم کار بسیار آسان است و اگر قصد رفتن به داخل شهر را داریم می‌توان مسیر مستقیم را ادامه داد تا به چشمه‌کیله رسید و از غروب‌های پرنشاط آن به همراه هوای خنک ساحلی لذت برد.

فاصله کلاردشت تا متل قو ۴۷ کیلومتر است که طی این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۷۵ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود بیست دقیقه به این زمان افزوده شود.

🕜

فاصله عباس آباد تا تنکابن ۲۳ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود ده دقیقه به این زمان افزوده شود. می‌دانیم که در این مسیر از شهر نشتارود نیز عبور می‌کنیم.

فاصله رامسر تا تنکابن ۲۶ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۴۰ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود پانزده دقیقه به این زمان افزوده شود. می‌دانیم که در میان مسیر از کتالم و سادات شهر گذر می‌کنیم.

فاصله چالوس تا تنکابن ۵۴ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول ۷۰ دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود بیست دقیقه به این زمان افزوده شود که بیشتر به خاطر ترافیک مرکز شهر متل قو خواهد بود. می‌دانیم که در میان مسیر از هچیرود، نمک‌آبرود، سلمان‌شهر (متل قو)، عباس آباد و نشتارود گذر می‌کنیم.

فاصله تهران تا تنکابن ۱۹۵ کیلومتر است که طی کردن این مسیر در شرایط ترافیکی متداول 3:45 دقیقه طول می‌کشد. در شرایط ترافیکی سنگین ممکن است حدود یک یا دو دقیقه به این زمان افزوده شود که بستگی به ترافیک منطقه کندوان و مرزن آباد و قسمتی هم ترافیک مرکز شهر متل قو خواهد داشت. 

فاصله کلاردشت تا تنکابن - پل چشمه کیله

شهسوار یا همان تنکابن از شهرهایی است که اهالی کلاردشت برای خرید و تفریح بسیار به این شهر می‌روند. پس از چالوس، تنکابن دومین شهری است که مردمان کلاردشت بسیار به آنجا تردد می‌کنند و حتی می‌توان ابتدای صبح به این شهر رفت و خریدها را انجام داد و برگشت. البته حیف است و با وجود این همه غذاخوری های درجه یک، بهتر است تا شب بمانیم و سپس برگردیم. شهر زنده‌ای است و پارک‌ها و مسیرهای فراوانی برای تفریح و پیاده روی دارد.

تنکابن، شهری زیبا و باستانی در استان مازندران ایران است که در غرب این استان واقع شده است. این شهر به دلیل جنگل‌های سرسبز، باغ‌های کیوی، پرتقال و چای، به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری شمال کشور شناخته می‌شود. تنکابن با جاذبه‌های طبیعی فراوان مانند غار آبی دانیال و پارک ملی خشکه داران، سالانه میزبان توریست‌های بسیاری از سراسر ایران و جهان است. مردم تنکابن به گویش تنکابنی و زبان‌های مازندرانی و گیلکی سخن می‌گویند و به فرهنگ غنی و مهمان‌نوازی‌شان معروف هستند. شهر تنکابن، که به پایتخت مرکبات ایران مشهور است، نمونه‌ای از تلفیق زیبایی‌های طبیعت و فرهنگ غنی مردمانش می‌باشد.

فاصله کلاردشت تا دریا
فاصله کلاردشت تا دریا

دو مسیر وجود دارد برای رفتن به دریا. هر دو حدود چهل و پنج دقیقه طول می کشد

مشاهده
فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

فاصله کلاردشت تا نمک آبرود

از کلاردشت تا شهرک زیبای نمک آبرود حدود هشتاد دقیقه طول می‌کشد.

مشاهده
فاصله تهران تا کلاردشت

فاصله تهران تا کلاردشت

دو ساعت و چهل دقیقه. در ترافیک سبک تا یک ساعت نیز افزوده خواهد شد

مشاهده
نقشه کلاردشت با جزییات

نقشه کلاردشت

نقشه ماهواره ای گوگل کلاردشت + طرح تفصیلی شهری و هادی روستایی

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما