ویلا۳۶۰ کلاردشت [مهندسی ساختمانخدمات املاک]

قیمت ویلا در کلاردشت - مشاوری که می‌خواهد ویلا را به دختری نشان دهد

راهنمای خرید ویلا در کلاردشت

چگونگی خرید ویلا در کلاردشت، قدم به قدم تا خرید مطمئن و موفق

[مشاور املاک ویلا۳۶۰ کلاردشت]

به روز رسانی : بهمن ۱۴۰۲ / در حال تکمیل

می‌دانیم که برای مثال در بازار خودرو، حداکثر تلورانس قیمت حدود ده درصد می‌باشد. برای مثال یک اتومبیل پنج میلیارد تومانی، قیمت آن را اگر از چند بنگاه مختلف بپرسیم، عددی بین ۴/۵ تا ۵/۵ میلیارد خواهیم شنید. به عبارت دیگر، تلورانسی حدود ۱۰ درصد. اما در بازار ساختمان، اینطور نیست. گاهاً پیش آمده است که این اختلاف به بیش از پنجاه درصد هم رسیده است! این ناشفافی در بازار ساختمان که گران‌ترین کالای بازار است، به هیچ وجه مطلوب نیست. اخیراً مخصوصاً در ارزش‌گذاری ساختمان‌های «ویلایی» با یک آشفتگی ناشیانه‌ای روبرو هستیم که اثرات نامطلوب آن بر بازار ساخت و ساز و خرید و فروش مشهود است، بنابراین در این یادداشت سعی شده است تا برای نظم بخشیدن به فرآیند قیمت‌گذاری رابطه‌ای منطقی تدوین شود.

🪄 قیمت جادوگری بنا

اگر به فرض دوست جادوگری داشته باشیم و از او بخواهیم که این مقداری پول را بگیر و اَجی مَجی بگو و بی‌درنگ ویلایی را ایجاد کن، این مقدار پول در واقع قیمت جادوگری آن بنا است. در نظر داشته باشید که در بازار ایران، قیمت مصالح، نیروی کار، دستمزد پیمان مدیریت اجرا و همچنین آن مبلغی که صرف امور اداری می‌شود لحظه‌ای است، بنابراین برآورد قیمت احداث بنا بایستی بر این اساس باشد که اگر امروز با قیمت مصالح و دستمزد امروز ساخته شود، چه مقدار هزینه در بر خواهد داشت.


اینکه فرهنگ خرید اشتباه است. مقایسه گوجه.

فایل PDF برداشت اطلاعات ساختمان را در ادامه دانلود نمایید. پیشنهاد ما این است که هنگام بازدید و بررسی ویلا، این فایل PDF را همراه داشته باشید و از شخص مالک یا نماینده ایشان، معرف، و در نهایت مشاور املاک که آن ملک را به شما نشان داده است این موارد را بپرسید. 

این همان چک لیستی است که ویلا۳۶۰ برای ثبت اطلاعات فایل های فروشی ویلا از آن استفاده می‌کند. در ابتدا قصد بر این نبود که این چک لیست را انتشار داده و در اختیار همگان قرار دهیم. اما سرانجام تصمیم بر این شد که انتشار این فایل می تواند در افزایش فرهنگ بررسی و خرید ویلا و در ادامه «افزایش کیفیت ساخت و ساز» که نتیجه منطقی آن است موثر واقع شود.

قیمت ویلا در کلاردشت
قیمت ویلا در کلاردشت

فرمول محاسبه قیمت ویلا در تمامی نقاط کلاردشت به همراه توضیحات مفید و کاربردی

مشاهده
بخرم یا بسازم
بخرم یا بسازم

کدام بهتر است؟ ویلا آماده بخرم، یا بسازم. مزیت‌های شان، همچنین از نظر هزینه؟

مشاهده
سرمایه گذاری در کلاردشت
سرمایه گذاری در کلاردشت

زمینه های سرمایه گذاری، ساخت و مسکن، زمین،‌ گردشگری و موارد مشابه

مشاهده
اخذ پروانه ساخت
اخذ پروانه ساخت

ماجرای گرفتن جواز ساخت در کلاردشت چه در روستا و چه در شهر

مشاهده

گروه ویلا۳۶۰ کلاردشت

خوشحالیم که سال‌ها است در دو زمینه «مهندسی» و «املاک» صادقانه و حرفه‌ای در کنار شما هستیم.  

آشنایی با کلاردشت

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

⚪ تماس با ما