گروه ویلا۳۶۰ [مهندسی ساختمان در کلاردشتخدمات املاک در کلاردشت]

برف کلاردشت

برف و زمستان در کلاردشت

کلاردشت در فصل زمستان - دشت کلاردشت پوشیده از برف و همه جا سرد و سفید

زمستان در کلاردشت

در این یادداشت تصاویر متعددی از مناظر برفی کلاردشت آورده شده است. تمامی این تصاویر زیبا از فصول پاییز و زمستان سال 1395 تهیه شده است. در سال 1395 می شود گفت بیشترین میزان بارش برف در طول ده سال گذشته اتفاق افتاد و تقریباً از اوایل آذرماه دشت کلاردشت خالی از برف نبود. در طول این چهار ماه، هوای کلاردشت همواره سرد و ابری بوده است. می دانیم که دامنه های شمالی که در معرض تابش آفتاب نیستند، برف را برای مدت بیشتری حفظ می کنند و دامنه های جنوبی کوه ها به علت تابش نور خورشید زودتر برف خود را از دست می دهند. برف هایی ذوب شده نیز در جوی ها و کانال ها جاری شده تا در نهایت به روخانه سردآبرود منتهی شده و راهی دریا می شوند.

هر ساله در کلاردشت جشنواره "آدم برفی" برگزار می شود و شهروندان سعی می کنند بزرگ ترین و زیباترین آدم برفی را خلق کنند. در نهایت، فروشگاه ها و مراکز تجاری حامی برگزاری مسابقه، به بهترین آدم برفی جایزه می دهند. در این بین، پیش آمده است که آدم برفی های بسیاری بزرگی در حاشیه پیاده رو های شهر به دست هنرمندان بومی خلق شده است که پس از انتشار آن تصاویر در فضای اینترنت بازدید کننده های فراوانی از هلند و سوئیس و دیگر نقاط جهان داشته است.

می دانیم که یخچال علم کوه یکی از بزرگ ترین یخچال های طبیعی جهان است. منظور از یخچال این است که برف های نازل شده از آسمان، پیش از آنکه ذوب شوند، به وسیله برف های تازه تر پوشانده شده و این عمل ارتفاع ده ها متری از برف که دیگر تبدیل به یخ شده است را پدید می آورد. به این حالت، تولید یخچال طبیعی می گویند. از اینرو است که کلاردشت هیچ گاه مشکل بی آبی و یا کم آبی نخواهد داشت. و قلل پوشیده از برف و یخچال طبیعی پای علم کوه، در تمام طول سال رودخانه سردآبرود که در دل دشت کلاردشت می گذرد را تأمین می کند.

ییلاق رویایی مازیچال
ییلاق رویایی مازیچال

بر بالای ابرها بر روی زمین راه بروید! زیبایی وصف ناشدنی لمس طبیعت

مشاهده

آشنایی با کلاردشت

شرکت ویلا۳۶۰
از دفاتر مهندسی کلاردشت که در کنار خدمات مهندسی ساختمان، در زمینه خدمات مشاوره املاک نیز بسیار فعال بوده و شهره است. این برتری محسوس ناشی از نگاه تخصصی و عالمانه و چشم انداز مبتنی بر مشتری مداری و رفتار صادقانه‌ای است که در بین اعضای تیم خوش ذوق و صاحب ایده ویلا۳۶۰ ارزشی متعالی محسوب می‌شود.
■ مهندسی
دفتر طراحی و اجرای ساختمان ویلا۳۶۰
دفتر طراحی ۹۲۰ | نظام مهندسی استان مازندران
■ املاک
عضو اتحادیه مشاورین املاک کلاردشت
کد املاک   کشوری: ۲۱۱۵۲۴  |   شهرستان: ۲۷۹
اعتماد به ویلا۳۶۰

 ۱۳۸۸ - ۱۴۰۳   |  کلیه حقوق برای ویلا۳۶۰ محفوظ است

Image

گروه مهندسی و مشاورین املاک ویلا۳۶۰

مازندران، کلاردشت، مرکز شهر، مجتمع شقایق